Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jmk napisał:

 

I co więcej ludzi jeździ ze sobą tym pasem odkąd wprowadzili taką możliwość?

 

ale Ty nie kumasz imo o co chodzi :D jada w 3-4 osoby w aucie, wiec moga jechac buspasem, co jest dla nich ulatwieniem. przeciez nikt nie kaze Ci zbierac dodatkowych osob do samochodu, ale godzisz sie na to ze buspasem nie pojedziesz

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, jmk said:

 

Ale jak myślisz, że to się zmieni u nas? Robotnicy jadący razem na robotę pojadą tym okej, rodziny na zakupy okej, ale w codziennej pracy? Nagle sąsiedzi się dogadają w 4 osoby czy pracownicy? 

 

Bo teraz też mogą jeździć we 4 i daje im to mniejsze koszty chociażby.

 

Rozumiem punkt widzenia, ale nie czuję realiów.

 

No tak. U mnie jest tablica do umawiania się na carpool. W każdym Amazonie jest takie coś. Imo im więcej promowania takich inicjatyw tym lepiej.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

No nie kumam jaki to ma realny wpływ na przepustowość przejazdu komunikacji miejskiej w centrum. 

 

Wyobrażam sobie taką sytuację:

 

1) dużo osób się przesiada i jeżdżą w 4 osoby = autobusy jadą wolniej, ale mniej samochodów na innych pasach

2) przepis jest martwy, bo ludzie i tak się nie łącza = autobusy jeżdżą tak samo, korki w centrum takie same

Odnośnik do komentarza

75521680_2732141910170810_74478457379430

 

Druga strona medalu dla wychwalających II RP (zdjęcie datowane na 1930). Czy można się dziwić, że ludzie uwierzyli w obietnice komunistów, że ci im przyniosą lepsze życie? (zresztą zapewne takim mieszkającym odpłatnie w dole kloacznym życie się za PRL poprawiło)

 

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Teraz, Hidalgoo napisał:

a co do carpoolingu, to Uber w San Francisco ma taką opcję, musisz podejść kawałek do swojego ubera i jedziesz z innym pasażerem, Lyft też. Tańszy przejazd jest wtedy. Może u nas też wprowadzą.

MyTaxi to testowalo chyba z rok przeciez. Chyba juz nie ma tej opcji, a byla spoko, bo jezdzilo sie za polowe stawki, a i tak nigdy nikt sie nie dosiadal :kekeke: ktos musial grubo zjebac analize oplacalnosci tego projektu :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

@Scorpio, nie pamiętam i nie wiem, gdzie to sprawdzić. Nie mogę nigdzie znaleźć statystyk za pierwszy sezon AA, jakby nie były nigdzie zapisane :/

 

Ale jak widzę że masz 31 hit streak to ja cienki bolek jestem :kekeke:

 

Tak jak pisałem, miałem bardzo słaba druga połówkę sezonu. W pierwszej AV at bat wyciągnąłem do 0.24, aby sezon skończyć gdzieś w okolicach 0.18 :P

Tak samo w pierwszej części miałem ponad 20 HR, w drugiej nie jestem pewien czy dobilem do 30. 

Grałem na poziomie dynamic i pitcherzy w drugiej części sezonu rzuczli na poziomie HoF lub Legend :roll:, więc może to było przyczyną. 

 

Inna sprawa, że ja jestem strasznie niecierpliwy i macham do wszystkiego, za co dostaje zjeby ;). 

 

Ale za to miałem jeden achievment i skończyłem mecz walk off HR :cool:, dostałem szpaler i te sprawy (choć był to tylko HR przy 1 zajętej bazie ;))

 

A, i gram jako prawy zapolowy. Dużo roboty nie ma, chociaż kilka errorow mi wpadło, a poza tym sprawa jest dość prosta. 

U mnie po 45 meczach AVG .415 przy 11 HR :-k

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, jmk said:

No nie kumam jaki to ma realny wpływ na przepustowość przejazdu komunikacji miejskiej w centrum. 

 

Wyobrażam sobie taką sytuację:

 

1) dużo osób się przesiada i jeżdżą w 4 osoby = autobusy jadą wolniej, ale mniej samochodów na innych pasach

2) przepis jest martwy, bo ludzie i tak się nie łącza = autobusy jeżdżą tak samo, korki w centrum takie same

 

Jak się w obrębie miasta 400 osób tak zmówi, to już codziennie masz o 300 samochodów mniej na ulicach jadących do pracy i z pracy. Nie jest to jakaś duża zmiana, ale nie od razu ulice odkorkowano i powietrze oczyszczono ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, kolek23 napisał:

 

Jak się w obrębie miasta 400 osób tak zmówi, to już codziennie masz o 300 samochodów mniej na ulicach jadących do pracy i z pracy. Nie jest to jakaś duża zmiana, ale nie od razu ulice odkorkowano i powietrze oczyszczono ;)

 

I ludzie zobaczą, że nie ma korków to się przesiądą z obleganych buspasów na samochód? ;) 

 

Wydaje mi się, może się mylę, że tu są dwie różne kwestie a) korki samochodowe w centrum b) chęć przeniesienia środków lokomocji w centrum z samochodów na komunikację miejską

 

I jazda osobówek po buspasach odkorkorkuje trochę centrum - bo mniej samochodów ogółem, ale zakorkuje trochę komunikację miejską - bo wolniejsza jazda, bo więcej samochodów na ich pasie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kolek23 napisał:

 

Jak się w obrębie miasta 400 osób tak zmówi, to już codziennie masz o 300 samochodów mniej na ulicach jadących do pracy i z pracy. Nie jest to jakaś duża zmiana, ale nie od razu ulice odkorkowano i powietrze oczyszczono ;)

 

No generalnie my też źle robimy to wszystko. Gdyby taki Wrocław się zabrał i jebnął całe miasto w buspasach to ok. Ale nie, lepiej "po troszku" czyli 3 ulice na rok. Nie pomaga to, raczej rodzi wkurw, nie rozwiązuje nic a ulice są coraz bardziej zakorkowane. 

1 minutę temu, jmk napisał:

 

I ludzie zobaczą, że nie ma korków to się przesiądą z obleganych buspasów na samochód? ;) 

 

Wydaje mi się, może się mylę, że tu są dwie różne kwestie a) korki samochodowe w centrum b) chęć przeniesienia środków lokomocji w centrum z samochodów na komunikację miejską

 

I jazda osobówek po buspasach odkorkorkuje trochę centrum - bo mniej samochodów ogółem, ale zakorkuje trochę komunikację miejską - bo wolniejsza jazda, bo więcej samochodów na ich pasie.

 

 

Cały czas masz złe podejście (to przede wszystkim) i nie rozumiesz :P  No i totalnie ignorujesz fakt, że na zachodzie sobie poradzili ;) 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Meler napisał:

To co MS zapowiedział teraz w GamePass powinno przekonać najbardziej zagorzałych rywali :)

Ale co? Ja skorzystałem z promocji 4 zł za 3 miesiące ale nie za bardzo mam pomysł co z tej oferty warto zainstalować.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Scorpio napisał:

U mnie po 45 meczach AVG .415 przy 11 HR :-k

Wow, świetnie! jak masz ustawionych pitcherow? z jakim poziomem rzucają? I jaki masz build postaci? (ja miałem power hitter czy jak to się tam nazywało).

 

przy pitcherach HoF/Legend w zasadzie nie ma piłek w środek, a żeby coś trafic, żeby nie dostać flyouta, trzeba w zasadzie zgadywac narożnik rzutu

 

A w ogole to moim największym problemem jest timing. Macham zdecydowanie za wcześnie. 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...