Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, jmk napisał:

Arsenal musiał nawet zjebać, że jak przegrywa to mógł do zera :/

 

Dzięki za spoiler :(

 

Jakby co to proszę na przyszłość o wstrzymywanie się z komentowaniem wyników meczów Premier League do niedzieli. Ja zawsze w niedzielę rano odpalam sobie do śniadania Match of the Day bez wiedzy o bieżących wynikach.

Odnośnik do komentarza

Ultima 2 ukończona:

 



image.png.440cc8cbd1d050e0038c13a641bd4645.png

 

Bez bicia przyznaje się, że z solucją. Okropna gra. Festiwal beznadziejnego grindu, bez solucji zagrindowałbym się na śmierć. Bardzo niejasne jest to co mamy robić, przeskoki czasowe robią kompletny bajzel, beznadziejnie rozwinięta mechanika w porównaniu do pierwszej części. Tak jak w 1 są tutaj lochy i dodano wieże do eksploracji (ba, nawet obce planety), ale w ogóle nie ma obowiązku ich odwiedzania. Cała gra sprowadza się do NIEUSTANNEGO grindowania złota. 95% czasu po prostu tłuczesz się po mapie i bijesz randomowo pojawiajace się potwory, aby nabić złoto. No nie.... Z tego co czytam U2 uznawana jest za najgorszą część cyklu. No mam nadzieję, że będzie tylko lepiej, bo cholernie się wymęczyłem i zniechęciłem :/ 

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

Fajny sezon mi wyszedł:

Tabela

Zwłaszcza, że 1 połowa sezonu nie wyglądała najlepiej

 

Nie zmieniałem w ogóle taktyki, przyszło jedynie dwóch zawodników:

Robert Skov za 12 mln €, który generalnie nie wykręcił jakiś niesamowitych liczb

Jack Butland za 13 mln € z Huddersfield, 13 czystych kont w lidze, zrobiło różnicę, choć nasz dotychczasowy pierwszy bramkarz - Ruben Blanco, wcale takich złych statsów nie ma :-k Butland poprowadził nas do zwycięstwa. Wszystko to kwestia dobrych wykonawców. Ruben wyciągnięty za 5 mln € z Celty Vigo, najpierw jako zmiennik Handanovica, a potem pierwszy bramkarz raczej nie będzie chciał się pogodzić z rolą drugiego i pewnie trzeba go będzie sprzedać. Jest jeszcze sprowadzony na początku minionego sezonu Scuffet, który chętnie grzał ławę, a teraz jest trzeci.

 

Druga połowa sezonu bez porażki

 

Komplet wyników:

1

2

3

 

Sporo ważnych spotkań z Fiorentiną. Niestety w finale pucharu przegraliśmy po dogrywce, po samobóju Bednarka :( Szkoda, też tego pierwszego meczu z Arsenalem i odpadnięcia z półfinału pucharu Ligi Europy. Arsenal finalnie wygrał puchar, po zwycięstwie 2:0 z Benficą.

 

To chyba moje odkrycie w tym FM - Aleksander Isak wyciągnięty za grosze z BVB. Sporo bramek w każdym sezonie. W sumie w 3 sezonach 59 bramek we wszystkich rozgrywkach. Grunt to go zatrzymać, bo od jakiegoś czasu zakusy robi Real, City, czy Chelsea.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, krzysfiol napisał:

Ja wczoraj byłem chrzestnym u córeczki mojego najlepszego kolegi. Dziś umieram...

 

Ja byłem dziś w kaplicy na mszy i oprócz mnie była jedna osoba, co spowodowało, że zaliczyłem swój debiut czytania pisma na mszy :keke:

Odnośnik do komentarza

No i Chelsea złożyła ofertę za Isaka. 85 mln € plus 34,5 mln € w ratach. Sporo kasa, ale chciałbym, żeby Szwed został nową legendą klubu. Ma tylko 22 lata, wszystko przed nim. Odrzucić od razu, czy dać zaporową kwotę.

 

Kurła, Chelsea zajęła dopiero 7 miejsce i gra w Lidze Europy, przed tym sezonem narzekał, że chce grać w LM, odrzucam od razu.

No i chuj, od razu niezadowolony...

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.08.2019 o 16:15, Pulek napisał:

ojejeju, ale pyszny Wietnam się otworzył niedaleko mnie <3 Jezu, jakie pyszne jedzonko i do tego świetny właściciel.

 

@Kuchar, był Ty? tuż przy Powstańców, naprzeciw CieKawej 

Nie byłem. Kiedy się otworzył?

 

Naprzeciwko Ciekawej otworzyła się tez jakaś sezonowa burgerownia. Znajomi byli i bardzo sobie chwalili.

Odnośnik do komentarza

No to jedziemy dalej:

image.thumb.png.511a6cc51417d3bbd4a03c10ee2667f5.png

 

Pierwsze co się rzuca w oczy to grafika. Ok, gram z patchem, który używa 256 kolorów, ale nawet bez tego jest duża różnica. Pierwszy raz figurki są animowane! Inne nowum - tym razem nie gramy samotnie, ale tworzymy czteroosobową drużynę. Dodatkowo wszelkie potyczki pokazywane są na "planie bitwy", gdzie w trybie turowym sterujemy kolejnymi postaciami - ogromny przeskok w porównaniu do poprzedników, mamy aspekt strategiczny.

Z ciekawostek uniwersum dla @Feanor ;), W U3 znowu wracamy do Sosarii tylko tym razem... jest tylko jeden kontynent. Pozostałe 3 zniknęły :-k 

  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gabe napisał:

A ja dziś zrobiłem sobie deficyt ~2500 kcal i zastanwiam się jak to spożytkować :P;)

 

Glina z trawą czy liście z ziemią?;)

 

Godzinę temu, Misiek napisał:

No co kurwy z Wolverhampton... W 97 minucie strzelić bramkę... Przy kursie 5.2 na Burnely... ech...

 

Jak Widzew jak Widzew :muza:

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...