Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, tio napisał:

Specjalista od social media a zdjęcia w pionie ustawić nie potrafi

Ale bluza fajna

Nie wiem dlaczego przylgnęła do mnie tutaj łatka specjalisty od social mediów :kekeke: Ale niech będzie. No i dziękI!

 

Godzinę temu, Bebok napisał:

Bedziesz kurwa breksiciarzu chciał przyjść na jakieś suche melo u wwosików, to chuja tam. Zamiast tego bedziesz plakal w kaciku bardziej niz jakbys mial przegrac z kilmanrock 0:5. Przyjade kiedys na zlot i wszystkim opowiem suchara na poziomie Qcz Ci w dupe, a Tobie nie!

 

CC: @me_who

Wiedziałem, że uda się Ciebie wywołać tutaj :keke:  A melo dla kogo suche dla tego suche :icek:

A na zlot wpadaj! Będziesz latał po flaszki jako najmłodszy stażem :keke: 

12 minut temu, Brudinho napisał:

Dobry wieczór pozdrawiam z Malty! Drogo to ale i pięknie

i juuuuuuuż dzwonię do prokurat.... banku millenium!

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, schizzm napisał:

No właśnie, zlot, w tym roku też spróbuję się zjawić, ale trochę lepiej muszę to zaplanować (a szczególnie dać sobie jeden dzień więcej na powrót i regenerację ;)) 

 

Już rezerwuję parking na nocne trójmiejskie rozmowy.

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, lad napisał:

Ja mam brodę od 3 lat i nie wyobrażam sobie już nie posiadania jej.

 

11 godzin temu, ajerkoniak napisał:

Ja mam z 7 (albo już 8? 9? Też zanim było modne!) i wyobrażam sobie tylko dłuższą i wynagradzającą łysienie dla równowagi xd

 

Full beard noszę z dumą od października 2014 (z jedną przerwą, kiedy lekko wstawiony ogoliłem się na gładko i nie umiałem na siebie przez następne dwa tygodnie spojrzeć w lustrze :keke: ), wcześniej właściwie od 16-17 roku życia nosiłem kozią bródkę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Scorpio napisał:

Jak ten klekot stanie obok Twojego Francuzika czy tam innego Pepika, to im te silniki 1.0 opadną z wrażenia.

 

 

A 8- letni, bo nie mam 200k na nowy.

Ty, jak kupuje na auto jakie mnie stać. Robię po 35-40 tys. w roku, więc wolę mieć mniejsze auto, nowsze niż samochód 200 kkm + i co chwile coś w nim wymieniać.

 

A porządne nowe auto nie kosztuje 200 tys. bo za 80k kupisz juz naprawde fajna wersje kompaktowego kombi.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, stefan1984 napisał:

Ja wierzę, że moda na brody będzie w końcu postrzegana tak, jak teraz wspomina się "ogonki" z tyłu głowy z przełomu lat 80/90 tych :)

 

Dokładnie, i brody będą nosić ludzie, którym tak po prostu wygodniej/ładniej, a nie dlatego, że moda na drwali.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...