Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, T-m napisał:

 

Teraz wyjada u Feno :keke: 

 

 

Uważasz też, że zakładanie gazu w nowym BMW7 to zajebista zaradność, a nie hipokryzja, więc każdy ma swój punkt widzenia :P

 

Co do oszczędzania, to ja mam kilka różnych kupek na które odkładam. Primo wszystkie rzeczy które dostaje extra w firmie (na przykład bonus za polecenie i przedłużenie umowy) wędruje na lokatę. Do tego konto walutowe na które staram się co miesiąc wpłacić/kupić jakąś sumę kasy. Czasami jest to 50€ czasami 20€. Jest to zajebiście wygodne, jak sobie pomyślisz, że przed wakacjami masz tam odłożone kilkaset €, których nie musizsz kupować na gwałt. No i oszczędnościówka, którą założyłem niedawno, ale na którą staram się teraz wpłacać 5-7% swoich zarobków, żeby mieć koło ratunkowe. No i kasa ze zleceń wjeżdża na inwestycje i spłatę karty kredytowej :)

 

Ale propsy za wygospodarowanie 30% w budżecie na szeroko rozumiane oszczędności :)

 

 

A to dobra opcja jest :-k

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, tio napisał:

Rozumiem, że przelewasz VAT, czyli nie swoje pieniądze. Więc nie wiem czym się ekscytować

Połowa z tego to CIT, więc jest czym się ekscytować. A druga sprawa, że wiecznie robię za linię kredytową dla Państwa przelewając im pieniądze, których fizycznie nie mam. Dlatego fikcją jest coś takiego, że kwoty VAT z faktur sprzedazowych przelewasz sobie na subkonto VAT i z niego placisz deklaracje. VAT jest w obrocie, bo inaczej nie ma mowy o wzglednej plynnosci.

 

Naprawdę nie rozumiem dlaczego nie wprowadzi się prawa do odliczenia kosztów w momencie całkowitego uregulowania faktury...

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, kolek23 napisał:

 

Fajne auto, tylko silnik bym brał inny :)

No większego silnika nie wezmę, bo jednak muszę nim jeździć do pracy, więc spalanie też ma znaczenie :/ No i to jeszcze nie jest przesądzone, bo najpierw muszę sprzedać aktualne BMW.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hajd napisał:

A właśnie

 

Ile zarabiacie miesięczne? ;)

Dobre pytanie i po części zaraz na nie odpowiem, ale najpierw: Cześć wszystkim.

 

I teraz odpowiadając (prawie) na pytanie, małe #chwalęsię: na razie o przedłużeniu umowy cisza, ale... ALE są dwie możliwości w kolejnym tygodniu:

1. dostanę czterokrotną podwyżkę pensji w złotych PLN

lub

2. od 1.02 będę bezrobotny

:keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Scorpio said:

No większego silnika nie wezmę, bo jednak muszę nim jeździć do pracy, więc spalanie też ma znaczenie :/ No i to jeszcze nie jest przesądzone, bo najpierw muszę sprzedać aktualne BMW.

 

Ja się zastanawiam czy różnica w spalaniu na korzyść diesla jest wystarczająco duża biorąc pod uwagę koszta ewentualnych napraw. U mnie na razie nie ma z tym zbyt dużego problemu, ale na pewno kupując kolejne auto poważniej rozważę benzynę.

 

No i na pewno będę chciał większy silniczek :) 3L :wub:

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...