Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy, znacie jakiś program do zrzutów ekranu w Win10 i zgrabnego wrzucania ich do sieci? w pracy korzystam z Lightshot, ale z jakiegoś powodu mam problemy z przerzuceniem już zdjęcia na nasz forumek :/ najlepiej chyba, żeby ten program współpracował z imgurem :-k 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Pulek napisał:

koledzy, znacie jakiś program do zrzutów ekranu w Win10 i zgrabnego wrzucania ich do sieci? w pracy korzystam z Lightshot, ale z jakiegoś powodu mam problemy z przerzuceniem już zdjęcia na nasz forumek :/ najlepiej chyba, żeby ten program współpracował z imgurem :-k 

dobra, mam :)

 

apka nazywa się myimgur, i w zasadzie jednym kliknięciem wrzuca wycięte zdjęcie na imgur.com. dla mnie baja bongo!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
57 minutes ago, Lucas07 said:

Ta, pisałem Dudkowi ~2 tygodnie temu, że można obejrzeć Bucks - Rockets, który nie jest pocięty :D 

 

Kurwa milion lat czekania, ale w końcu zrobili :D

 

Szkoda, że dziś w nocy Embiid out.. chętnie bym zobaczył Jokicia przeciw DPOTY :) 

 

12 minutes ago, Lucas07 said:

Probowalem zagrać i w połowie sparingu wyłączyłem :D 

 

Nawet chęci są, ale coś nie mogę się przełamać ;) 

 

Zły klub? Ja zazwyczaj nie mogę się wkręcić dopóki nie jestem w odpowiednim miejscu. Sunderland tak mnie wciągnął, że korzystam z każdej godzinki kiedy ja jestem na chacie a dziewczyna w pracy :D 

Odnośnik do komentarza
52 minutes ago, Lucas07 said:

Zwłaszcza, ze mimo b2b Jokic wypoczęty dzieki karze od ligi. No ale Zachód to taki ścisk, ze ten brak Embiida mnie specjalnie nie martwi :D 

 

IMO PostSeason macie jak w banku, pending major injury, a na seedy można mieć wyjebane, liczy się tylko konkretny matchup. Nawet nie ma się co przejmować, bo w tym sezonie nie jesteście raczej gotowi na mistrzostwo, a tak to powinniście sobie radzić ;)

 

3 minutes ago, Lucas07 said:

@Pulek chyba namówił na tego FM-a i spróbuję HSV :D 

 

Dawaj :) 

Odnośnik do komentarza

^^polecam pracować

 

^^^akurat w przypadku Denver seed moim zdaniem ma znaczenie. Moim zdaniem 2 runda będzie sukcesem, ale bez HCA w 1 rundzie może być ciężko. Ogólnie z Zachodu w serii przeciwko Denver typowałbym serie z GSW, Rockets i Jazz. Ewentualnie Lakers ze zdrowym LeBronem.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Keith Flint napisał:

Póki co nie podoba mi sie nowy FM, dziwnie ślamazarny, chyba rzeczywiście RAM muszę dokupić (nie ma ktos na sprzedaż kości 4/8 GB DDR3?) i jakis dysk SSD, ale skad kase na to?

Wujek Dobra Rada:

To bardzo proste- znajdź jakąś Irenę, ożeń się z nią. Będzie Irena Ochódzka, a Ty będziesz miał kasę.

;) 

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Lucas07 said:

^^polecam pracować

 

^^^akurat w przypadku Denver seed moim zdaniem ma znaczenie. Moim zdaniem 2 runda będzie sukcesem, ale bez HCA w 1 rundzie może być ciężko.

 

Na tym poziomie? Tylko matchup. Dostaniecie Warriors albo zdrowych Rockets i macie przejebane. Całą resztę możecie ograć na poziomie talentu, ale to będzie imo pierwszy poważny sprawdzian tego teamu :)

Odnośnik do komentarza

Trochę edytowałem post :P 

 

No i generalnie Denver w całej lidze ma największy profit z grania u siebie, więc przy wyrównanym poziomie talentu to może mieć znaczenie. Tego braku doświadczenia zarówno u zawodników, jak i u trenera też się boję. Rok temu Thibs ich wykiwał przy pomocy sędziów i Taja Gibsona w meczu o Playoffy ;) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...