Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, T-m napisał:

To dlatego, że skończyliśmy liceum i studia i poszliśmy do pracy. Co prawda Jahu uważa, że to zasługa PiSu, ale wg mnie to zasługa tego, że ludzie sobie poukładali życie i ciężko zapierdalają, więc ich na pewne rzeczy stać :)

To oczywiście też, ale mogliśmy dalej kupować zdezelowane używki mimo skończenia studiów ;) 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, krzysfiol napisał:

 

Mam zasadnicze pytanie, przepraszam za język:

 

DLACZEGO DO KURWY NĘDZY NIE GRASZ Z NAMI W FANTASY???????????

Bo się na tym nie znam ? :D

 

A oglądanie Super Bowl (samego Super Bowl) praktykuję gdzieś od połowy studiów jak odkryłem, że Polsat puszczał po nocach ;) W sensie wtedy odpalałem i najczęściej w trakcie usypiałem. Ostatnie dwa-trzy lata ściągałem całość po fakcie i oglądałem z odtworzenia, a że Maćku wprowadził na Szóstego Gracza NFL i dowiedziałem, że jest sobie taki Bill Belichick, który mi przypomina Popa to stwierdziłem, że w tym sezonie ogarnę sobie trochę PO :P

 

 

1 godzinę temu, krzysfiol napisał:

 

No Ty też zasługujesz na przysłowiowy „wpierdol za zlocie” za nieuczestniczenie w NAJLEPSZEJ I NAJSTARSZEJ lidze fantasy na forum.

 

I nie mówcie, że się nie znacie, bo to w niczym nie przeszkadza ;) ja zdobyłem mistrzostwo w tym roku :kekeke:

Ups :keke:

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, ajerkoniak said:

Polecam poczytać https://www.facebook.com/Ekohorror/

 

Blog gościa, który ma BMW i3 i jak się pierdolił z administracją budynku przez parę miesięcy żeby jakoś określić kwestie ładowania.

 

Dobre, dzięki :D 

5 minutes ago, Dudek said:

A oglądanie Super Bowl (samego Super Bowl) praktykuję gdzieś od połowy studiów jak odkryłem, że Polsat puszczał po nocach ;) W sensie wtedy odpalałem i najczęściej w trakcie usypiałem. Ostatnie dwa-trzy lata ściągałem całość po fakcie i oglądałem z odtworzenia, a że Maćku wprowadził na Szóstego Gracza NFL i dowiedziałem, że jest sobie taki Bill Belichick, który mi przypomina Popa to stwierdziłem, że w tym sezonie ogarnę sobie trochę PO :P

 

Też tak zaczynałem :) Jak masz wolne niedziele od 19 to obejrzyj sobie RedZone raz czy dwa i nie będziesz się mógł oderwać :) Emocje są niesamowite :) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Dudek napisał:

A oglądanie Super Bowl (samego Super Bowl) praktykuję gdzieś od połowy studiów jak odkryłem, że Polsat puszczał po nocach ;) W sensie wtedy odpalałem i najczęściej w trakcie usypiałem. Ostatnie dwa-trzy lata ściągałem całość po fakcie i oglądałem z odtworzenia, a że Maćku wprowadził na Szóstego Gracza NFL i dowiedziałem, że jest sobie taki Bill Belichick, który mi przypomina Popa to stwierdziłem, że w tym sezonie ogarnę sobie trochę PO :P

 

Ja przed Fantasy Football znałem może z pietnastu zawodników, z czego pewnie siedmiu z New Orleans Saints :keke: 

 

Teraz za to znam może i nawet trzydziestu ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Misiek napisał:

No firmy, firmy :)

 

Co do drugiego zdania to w sumie nie chodziło mi tylko o wypadki, a raczej o to, że jeździ dużo złomu, jako całokształt: estetyki, kwestii środowiska, awaryjności i pewnie też tego bezpieczeństwa, bo choć pewnie w większości przypadków za wypadki odpowiadają kierowcy, tak mając różne systemy, pewnie część można ograniczyć.

 

Tak z ciekawości zajrzałem do googla:

https://moto.wp.pl/dlaczego-nowe-auta-sa-tak-awaryjne-6068457125831297a

https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/producenci/news-nowe-auta-psuja-sie-na-potege-niektore-usterki-sa-bardzo-gro,nId,2607624

https://www.hq.gniezno.pl/index.php/news/62-dlaczego-nowe-samochody-psuja-sie-zaraz-po-gwarancji.html

https://www.wykop.pl/link/1907864/dlaczego-nowe-auta-sie-psuja/

 

 

1 godzinę temu, schizzm napisał:

No właśnie, zlot, w tym roku też spróbuję się zjawić, ale trochę lepiej muszę to zaplanować (a szczególnie dać sobie jeden dzień więcej na powrót i regenerację ;)) 

 

Podwózkę potrzeba? ;)

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Też jakiś czas temu myślałem, że lepiej kupić jak najnowszy samochód. Ale jak kupiłem Audi A6 z 2003 i pomyślę, że za tę samą cenę mógłbym mieć samochód z podobnym przebiegiem, kilka lat młodsze ale z wyposażeniem jak w rowerze to wcale nie żałuję. Jakbym miał więcej kasy i zmieniał to też bym wziął coś starszego ale przyjemnego, np. Volvo V50 2.5T. <3:wub:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...