Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, me_who said:

Może promowanie maksymalnie bezpłciowych aut z silnikiem wielkości pudełka po mleku? :-k Ale to tylko przypuszczenie ;)

 

Hm.. a jakie "płciowe" auto można kupić nowe w okolicach 60k? PLN, w Euro by się znalazło :P 

 

2 minutes ago, Reaper said:

No to, porównywałem poziom "żartów" :> 

 

A, to sorry, myślałem, że Ci się nie podoba ogólny przekaz, albo kwestionujesz jego wiedzę :) 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:

Chociaż brak samochodu tutaj ubóstwiam, jest mi tak dobrze <3  

No jak jeżdżą po niewłaściwej stronie to też bym wolał nie mieć. W Edynburgu metra brakuje, bo jednak tym autobusem to jest bujania od chuja. No i ja nie przepadam za autobusami :( Team Transport Szynowy :] 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

No jak jeżdżą po niewłaściwej stronie to też bym wolał nie mieć. W Edynburgu metra brakuje, bo jednak tym autobusem to jest bujania od chuja. No i ja nie przepadam za autobusami :( Team Transport Szynowy :] 

Mi to obojętne w co wsiądę, byle dowiozło mnie z punktu A do punktu B bez potrzeby przesiadania. W Warszawie rzadko miałem taką możliwość, ze względu na miejsca zamieszkania, a teraz żeby dotrzeć od drzwi mieszkania do mojego biurka w pracy muszę łącznie przejść... może 300 metrów + 30 min siedzenia w autobusie. Przystanek autobusowy bezpośrednio pod balkonem, a docelowy bezpośrednio przed drzwiami wejściowymi do budynku roboty. Do tego zawsze mam miejsce siedzące, więc na spokojnie sobie czytam/oglądam serial i ta godzina łącznie w dwie strony to jest tak naprawdę mój relaks, czas tylko dla mnie, o co nie bywa tak lekko w domu z żoną, dzieckiem (zaraz dziećmi) i psem ;) W Warszawie ta godzina, w nawet 1,5h była marnowana na siedzenie w aucie, gdzie nawet na telefon ciężko zerknąć, bo jednak co chwila trzeba podjeżdżać.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mauro napisał:

To już koniec stycznia :P  Kiepska pogodę miałem rok temu na Fuercie, ale to był początek stycznia. Prognozy optymistyczne, większość dni słoneczna, kilka  z chmurami. Zobaczymy jak będzie. 

moja siostra z rodzinka i dziadkami ;) wyjezdza w sobote rano na Teneryfe :) Kanary zawsze na propsie!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

a propos pracy to mialem miec dzis interwju ale rekruterka przelozyla na wtorek :-k

ale i tak pojde sie zrekrutowac, chocby dla sportu jakby sie okazalo, ze robota nieciekawa albo warunki niespecjalne :-k bo juz dwa lata nigdzie sie nie rekrutowalem i chyba troche wypadlem z obiegu :-k

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...