Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Ingenting napisał:

W życiu na niego nie uzbieram. :(

No na mojej liście zakupowej już był praktycznie na samym szczycie i... telewizor zaczął mi wpadać w stan agonalny :(. Wypalił mi się w cholerę duży pas w górnej części ekranu, potrafi się losowo wyłączyć... Więc teraz zainteresowanie trzeba przenieść na tv, a switch znowu będzie musiał odczekać.

Odnośnik do komentarza

Traktuj mnie jako osobnika, który nie ma pojęcia na temat dzisiejszych TV, bo ich od wielu lat nie używał. :)

 

Teraz mam starszy tv - dokładnie ten https://todosonyc.com/productos/hannspree-televisor-sl32fmnb-32-negro-led-tv/ - który odkupiłem za grosze od znajomego, jak ten wyjeżdżał :).

 

Więc jedyne co w nim było Smart to ja obsługujący pilot ;). A na poważnie - mam podpiętą "naziemną" tv (nie mam kablówki) i konsolę PS4, która pełni w tym wszystkim rolę bycia Smart. Dlatego jak mowię - ja praktycznie potrzebuję tylko ekranu z możliwością podpięcia kabla/anteny i konsol ;) 

 

Budżet - jeszcze nawet nie robiłem rozeznania w cenach tv, więc takowego póki co nie mam :D 

A co do rozmiaru - to coś podobnego od tego co linkowałem. Niestety nie mam za dużo miejsca na większe rzeczy :) 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie jeśli ma to być telewizor w sporej części do konsoli to polecę Ci Samsunga, tegoroczne modele mają niski input lag i idealnie nadają się do grania, świetny smart, który pozwala na korzystanie z aplikacji bez wchodzenia w nie tylko z poziomu menu głównego.

W klasie średniej:

https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-samsung-led-ue55nu7462,id-1120083 - bardzo solidny telewizor, dobra paleta barw, matryca VA oferuje dobre czernie i kontrast, matryca 60hz, bardzo fajny i zgrabny aluminiowy pilot bez nadmiaru przycisków (nie wiem czy w Hiszpanii też dodają go tej serii, trzeba by było to sprawdzić), recenzenci często mówią o nim jako o telewizorze bez wad, wszystkie elementy są na dobrym poziomie

Klasa premium:

https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-samsung-led-ue55nu8052,id-1118467 - no po prostu zajebisty, w klasie premium killer, świetne odwzorowanie kolorów, bardzo jasny, genialne jak na obecne telewizory głośniki wbudowane, ten sam aluminiowy pilot o którym pisałem wyżej, rewolucyjny system upłynniania obrazu w grach (przy grze w 30fpsach czujemy znacznie większą płynność i ostrość obrazu, mamy koło 30% zysku w klatkach - odczuwalnie więc mamy koło 45 klatek), matryca 120hz, która sprawia, że przy oglądaniu piłki nożnej czy dynamicznego kina akcji mamy dużo lepszą ostrość obrazu, a piłka nie staje się "kometą" tylko jest ostra cały czas. ;) 

 

Ogólnie konkurencja w tym roku trochę w tyle, LG same tv na IPS, Sony dopiero w większych rozmiarach ma VA. Ogólnie te dwa Samsungi były po 200zł taniej, także musiałbyś się w Hiszpanii zorientować jak tam cenowo to wygląda. 

 

No i w pizdu z wywodem, dopiero doczytałem edytę, że to nie ma być nic dużego. :P 

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza

No to w przypadku 32' dużo nie pomogę, bo jest mało modeli ze smartem, ale to można obejść posiadaniem konsoli. ;) Brałbym chyba Sonego bo z 32' tv ma najlepsze kontrasty, ale raczej na zwykłym Full HD, co jest mało przyszłościowe. Szedłbym jednak chociaż w 43', bo tam już sensowniejszy wybór. :-k 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...