Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Fenomen w tygodniu (i w niedziele) ostatnie pociągi z początkowych stacji metra wyjeżdżają o północy, więc biorąc pod uwagę, że średni czas przejazdu nitki metra wynosi maks 40 minut, to na środkowych stacjach ostatnie pociągi są 20 minut po północy. Jeśli mecz kończy się o 23:30,to niby jest jeszcze godzina, ale jednak rozejscie się 100 tysięcy ludzi trochę zajmuje i czasem nawet to, że w pobliżu są dwie linie metra nie wystarczy :)

 

Darmowej komunikacji nie ma. Pamiętam moje zdziwienie, jak byly podstawione specjalne autobusy miejskie na koncert U2 z pl espana na gore montjuic. Oczywiście obowiązywała normalna taryfa :D

 

Z moich przygód z powrotami to w zeszłym roku Pearl Jam skończył grać 00:20 (w środku tygodnia), wystapili nlw Palau Sant Jordi na Montjuic, w teorii powinno byc więc łatwiej o powrót (ledwie 15 tysięcy widzów). Gdzie tam, pierwsza wolna taksówkę złapałem dopiero w okolicach plaza catalunya, a to tylko dlatego, że jak się okazało, taksówkarz nie wiedział że koncert jest i nawet nie jeździł w tamtych rejonach :D. Do domu dotarłem przed trzecia. 

Jeszcze gorzej było na wspomnianym U2, bo ci grali na stadionie olimpijskim, więc ludzi więcej (60000?). Do domu dotarłem w pół do czwartej ;)

 

No i kiedyś jeszcze puchar Gampera że znajomymi. Sierpień, upały, to grają go zawsze późno, nie pamiętam 22? może 22:30? Tam po meczu po prostu poszliśmy ponad dwie godziny na piechotę ;)

 

Ale tak poza tym komunikacja miejska jest tutaj wzorcowa :)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schizzm napisał:

Darmowej komunikacji nie ma.

Ale gupki. We wszystkich niemieckich miastach w jakich byłem na meczu, bilet nań upoważniał do przejazdu komunikacją. I to nie jednorazowego, ale do kilkunastu godzin po meczu. Aż sprawdzę w domu na bilecie na Herthę ile można jeździć.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

1) Switch – 71,139
2) PlayStation 4 – 9,505
3) PlayStation 4 Pro – 6,958
4) New 2DS LL – 3,767
5) PlayStation Vita – 1,755
6) New 3DS LL – 1,514
7) 2DS – 158
8) Xbox One X – 94
9) Xbox One – 24

Nie jest to broń Boże przytyk, ale nie wiedziałem, że Xbox aż tak fatalnie się sprzedaje w Japonii. Wiedziałem, że to nie jest tam hit sprzedażowy, ale nie byłem świadom skali. 118 konsol w ostatnim tygodniu. W całym kraju.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...