Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W Switchu zakup konsoli to najmniejszy problem. Ceny gier są ABSURDALNE. Zelda do tej pory w sklepie kosztuje 289 zł, a na e-shopie promocja była może z dwa razy (~200 zł). Owszem, indyki maja czasem fajne promki, ale exy prawie nigdy. Aaa i porty gier są na Nintendo zazwyczaj 1,5x droższe niż na inne platformy. No i akcesoria...Dramat. 

Odnośnik do komentarza
7 hours ago, ajerkoniak said:

Mnie bardziej zastanawia, który z Was nie umie czytać bardziej :-k

 

Wyluzuj.

 

Po prostu mamy inne zdanie w tym temacie. Nie przekonałeś mnie, nie zgadzam się z Tobą, tylko nie chcę ciągnąć tej dyskusji, bo raz, że nie widzę sensu, a dwa - nie mam najmniejszej ochoty Cię wkurwiać swoimi poglądami :) 

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, ajerkoniak said:

To nawet nie było do Ciebie tylko do Maniaca ;)

 

7 hours ago, ajerkoniak said:

Mnie bardziej zastanawia, który z Was nie umie czytać bardziej :-k

 

Jakoś mi się wydawało, że to mnie Maniac cytował w poście na który odpowiadałeś :kekeke: mój błąd :P 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Maniac i Hid :) no anyway, polecam zgłębienie tego tematu właśnie pod katem patologii, już nie dla celu dyskusji internetowej tylko sam myślałem podobnie parę lat temu, a to nie jest tak zero jedynkowe ;)

Tylko, że mój przykład nie odnosił się do Twojego posta. Dlatego właśnie to nie ten post cytowałem. Podałem ogólnie najbardziej żenujący dla mnie argument socjalistów. A co do samej patologii to definicje zawsze będą różne. Dla mnie wyciąganie rak po uczciwie przeze mnie zarobione pieniądze jest patologią samą w sobie. 

Odnośnik do komentarza

Tylko co jest wyciąganiem rąk? Na jakim etapie to się kończy? Dofinansowania do mieszkania? Zapomogi dla samotnej matki? Tak łatwo to zdefiniować?

 

 

Poza tym - czemu wszyscy myślą, że nigdy nie znajdą się w takiej sytuacji? Skoro podajemy przykłady internetowych historii, to jest też masa tych o straceniu wszystkiego i zejściu w patologię. Ja się cieszę, że są jakieś tam zabezpieczenia socjalne gdyby mnie się to przydarzyło.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...