Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Misiek napisał:

Jak to jest, że prawnicy i lekarze mają takie wysokie mniemanie o sobie, są aroganccy i napuszeni jak to kaderr trafnie zauważył. Kurwa naród wybrany. To, że siedzieliście w książkach trochę dłużej niż reszta osób studiujących nie czyni was lepszymi... Kurwa no nie spotkałem jeszcze normalnej osoby reprezentującej owe kasty... Jeszcze lekarze ledwo po studiach to nawet spoko, jeszcze wierzą, że zmienią świat, ale prawnicze pisklęta najczęściej już spierdolone bo dorastają w takim zjebanym środowisku. Zastanawia mnie z czego to wynika :-k 

Gdyby to mierzyć siedzeniem w książkach, to byście mi stopy całowali... ;) 

 

@me_who @Dudek

Yakuza 0, pomocy :D



Czy ja mam dwie lewe ręce czy ta gra jest tak cholernie ciężka? Pierwszy boss-fight przeciwko Kuze. Po 45 minutach prób skończyło się rage-quitem :roll:. RAZ udało mi się zbić jego pierwszy pasek zdrowia. Zdołałem rozkminić, że najlepiej walczyć na rushu, ALE... gdy mój pasek od "mocy" wejdzie na drugi poziom (lub Kuze straci pierwszy pasek zdrowie), to Kuze zaczyna przełamywać moje kombosy i za cholerę nie mam pojęcia, jak się przed tym wybronić. Jakiś pomysł? Coś trzeba wtedy nacisnąć? (Kuze w czasie combo-breakera zaczyna migać, więc obstawiam że jakoś to można powstrzymać lub zrobić jakiś unik). Nie ukrywam, że dość optymistycznie gram na hardzie i nie chciałbym tego zmieniać ;). Dajcie jakieś tipy, co robić, bo się nawet wciągnąłem (bijatyka w kiblu <3).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, schizzm napisał:

Gdyby to mierzyć siedzeniem w książkach, to byście mi stopy całowali... ;) 

 

@me_who @Dudek

Yakuza 0, pomocy :D

 

  Ukryj zawartość

 

 


Czy ja mam dwie lewe ręce czy ta gra jest tak cholernie ciężka? Pierwszy boss-fight przeciwko Kuze. Po 45 minutach prób skończyło się rage-quitem :roll:. RAZ udało mi się zbić jego pierwszy pasek zdrowia. Zdołałem rozkminić, że najlepiej walczyć na rushu, ALE... gdy mój pasek od "mocy" wejdzie na drugi poziom (lub Kuze straci pierwszy pasek zdrowie), to Kuze zaczyna przełamywać moje kombosy i za cholerę nie mam pojęcia, jak się przed tym wybronić. Jakiś pomysł? Coś trzeba wtedy nacisnąć? (Kuze w czasie combo-breakera zaczyna migać, więc obstawiam że jakoś to można powstrzymać lub zrobić jakiś unik). Nie ukrywam, że dość optymistycznie gram na hardzie i nie chciałbym tego zmieniać ;). Dajcie jakieś tipy, co robić, bo się nawet wciągnąłem (bijatyka w kiblu <3).
 

 

Jako, że grałem w to już z rok temu i nie pamiętam nawet czy miałem problemy czy nie (moim głównym przygotowaniem do walk były potiony w opór) to podrzucam https://www.primagames.com/games/yakuza-0/tips/yakuza-0-defeat-kuza-boss-battle

 

Bry

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Misiek napisał:

Jak to jest, że prawnicy i lekarze mają takie wysokie mniemanie o sobie, są aroganccy i napuszeni jak to kaderr trafnie zauważył. Kurwa naród wybrany. To, że siedzieliście w książkach trochę dłużej niż reszta osób studiujących nie czyni was lepszymi... Kurwa no nie spotkałem jeszcze normalnej osoby reprezentującej owe kasty... Jeszcze lekarze ledwo po studiach to nawet spoko, jeszcze wierzą, że zmienią świat, ale prawnicze pisklęta najczęściej już spierdolone bo dorastają w takim zjebanym środowisku. Zastanawia mnie z czego to wynika :-k 

nie mam prawnikow wsrod znajomych, ale mam lekarzy i w zasadzie to nie moge sie zgodzic z Twoja teza; znajduje wsrod nich normalnych ludzi z ktorymi chetnie pojde na piwo :-k

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Reaper napisał:

Ta dyskusja @kaderr vs @Gacek to było czyste złoto <3 Jeżeli Gacek tak przekonuje do siebie klientów jak zjednuje sobie sojuszników na forum, to nie życzę sukcesów w biznesie :kekeke: 

Ale wiesz, chodzi o P R A W D Z I W Y biznes, nie taki przecietny, a na P E W N Y M   P O Z I O M I E - czytaj: taki, ktory robia tylko bucowaci prawnicy niezastepowalni na rynku.

12 minut temu, MitnickMike napisał:

Wśród rowerzystów są podzielone opinie na Twój temat. 

Mitnick, nie napinaj sie jak linka holownicza...

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...