Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

To mi się zdarzyło czerwone światło :kekeke: Jakoś tak się rozglądałem, gdzie skręcić i na patrzenie na sygnalizację już podzielności uwagi nie wystarczyło :D Dopiero mi po czasie pasażer powiedział, że tam jakieś światła były :kekeke:

 

A co do rowerzystów, to faktycznie jazdę w słuchawkach uważam za kompletną głupotę. Nie słyszy się silników, nie słyszy się, że Cię wyprzedza samochód, a co jeszcze gorsze nie słychać sygnału karetki, klaksonu, czy dźwięku zderzenia. Natomiast najbardziej wkurwiającą mnie grupą rowerzystów są ci, którzy jadą drogą wzdłuż ścieżki rowerowej, bo na ścieżce rowerowej by nikomu nie przeszkadzali, więc to nudne. Plagą są też rowerzyści przejeżdżający z pełną prędkością skrzyżowanie bez rozejrzenia się (ja wiem, że mają pierwszeństwo, ale często ścieżka rowerowa wychodzi z zakrzaczonego terenu, gdzie widzi się ich w ostatniej chwili). No i szczególnie widoczni w centrum debile jadący środkiem ulicy, gdzie np. jest tylko jeden pas ruchu, bo z obu stron zaparkowane samochody. Też jestem rowerzystą, ale jak jadę taką uliczką, to korona mi z głowy nie spadnie, jak wjadę między zaparkowane i przepuszczę kogoś za mną, kto nie ma możliwości wyprzedzenia. Niestety jestem jednym z nielicznych. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dziś w garze azjatycki czarny rosół na palonym czosnku, palonej cebuli, palonej marchwi, opalanym miotaczem szpondrze wołowym, przyprawiony wędzoną papryką, cynamonem, kurkumą, kminkiem oraz chili, do tego shiitake, rostbef zrobiony na rare, kiełki mung, smażone tofu, ocet winny, sos hoisin i sos sojowy oraz domowe tabasco habanero. A do tego wszystkiego makaron udon. :wub:

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Man_iac napisał:

A co do rowerzystów, to faktycznie jazdę w słuchawkach uważam za kompletną głupotę. Nie słyszy się silników, nie słyszy się, że Cię wyprzedza samochód, a co jeszcze gorsze nie słychać sygnału karetki, klaksonu, czy dźwięku zderzenia.

 

A ja jeżdżę w słuchawkach i słyszę, że mnie wyprzedza samochód :terefere: Przecież chodzi o logiczne myślenie, jak masz rozgłośnione radio w samochodzie, to też nie słyszysz karetki :> 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, stefan1984 napisał:

nie myśleliście, żeby te Marynie zamykać i otwierać jakoś w nocy, późnym wieczorem, gdy jakiś admin będzie nerdził, zamiast tak w połowie dyskusji? =) Nic się  nie stanie jak będzie miała któraś 110 stron.  A rowerzystów najchętniej rozjeżdzał bym walcem. 

 

Przecież dyskusję można kontynuować w nowej Maryni ;)

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Vami napisał:

Dziś w garze azjatycki czarny rosół na palonym czosnku, palonej cebuli, palonej marchwi, opalanym miotaczem szpondrze wołowym, przyprawiony wędzoną papryką, cynamonem, kurkumą, kminkiem oraz chili, do tego shiitake, rostbef zrobiony na rare, kiełki mung, smażone tofu, ocet winny, sos hoisin i sos sojowy oraz domowe tabasco habanero. A do tego wszystkiego makaron udon. :wub:

 

Jest to jakiś plan, kminiłem co zrobić z udonem ostatnio :-k

 

Dzisiaj zrobiłem linguine z krewetkami w białym winie i z salsą mango/jabłko, ale ostatnio wjechała zajebista kaczka: marynata z rozmarynu, tymianku, pomarańczy (sok + zest) i miód (stąd ciemne ślady). Sos z niej wyszedł obłędny. I puree z ziemniaków z parmezanem bo jednak obiad dla mamy i rodziny więc starczy im udziwnień :keke:

 

IOq3BLM.jpg

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...