Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Man_iac said:

To mi się zdarzyło czerwone światło :kekeke: Jakoś tak się rozglądałem, gdzie skręcić i na patrzenie na sygnalizację już podzielności uwagi nie wystarczyło :D Dopiero mi po czasie pasażer powiedział, że tam jakieś światła były :kekeke:

 

A co do rowerzystów, to faktycznie jazdę w słuchawkach uważam za kompletną głupotę. Nie słyszy się silników, nie słyszy się, że Cię wyprzedza samochód, a co jeszcze gorsze nie słychać sygnału karetki, klaksonu, czy dźwięku zderzenia.  

Bzdura. Klaksony są tak projektowane, by można je było usłyszeć w zamkniętej puszce z włączonym radiem. Tak samo jak sygnał karetki, który jest jeszcze głośniejszy.

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Kinas napisał:

Bzdura. Klaksony są tak projektowane, by można je było usłyszeć w zamkniętej puszce z włączonym radiem. Tak samo jak sygnał karetki, który jest jeszcze głośniejszy.

 

No chyba niekoniecznie, jak sobie głośniej słucham muzyki (audio fabryczne aczkolwiek nie pamiętam, czy nie mam tam jakiegoś lepszego pakietu audio) to wcale tak sygnału karetki dobrze nie słychać. Klakson to jednak inna inszość

Odnośnik do komentarza

Ja się niekomfortowo czuję słuchając tak głośno muzyki, że nie słyszę otoczenia. Nawet w domu jak jestem sam i odpalam sobie głośno muzykę z głośników, to mi się wkręca schiza, że ktoś może pukać do drzwi i nie usłyszę, więc ściszam ;) Jedyna opcja to jak siedzę przy komputerze i mam słuchawki założone, wtedy się odcinam od świata zewnętrznego.

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Vami napisał:

Dziś w garze azjatycki czarny rosół na palonym czosnku, palonej cebuli, palonej marchwi, opalanym miotaczem szpondrze wołowym, przyprawiony wędzoną papryką, cynamonem, kurkumą, kminkiem oraz chili, do tego shiitake, rostbef zrobiony na rare, kiełki mung, smażone tofu, ocet winny, sos hoisin i sos sojowy oraz domowe tabasco habanero. A do tego wszystkiego makaron udon. :wub:

Gdzie takie cuda :D

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jmk napisał:

Będąc  na Old Trafford chyba się zapisałem przez przypadek na jakiś newsletter, bo dostaję np. takie maile ;)

 

NzGUvLn.png

Ja po jednej wizycie na mecz na Villa Park (w sumie kupowałem bilety przez internet) teraz dostaje regularnie newsy od Aston Villi, więc to pewnie normalka

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...