Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zastanawiam czy uda mi się dzisiaj zatankować bez oderwania do końca klapki przy wlewie paliwa. Od dawna się trudno otwierała, a przy ostatnim tankowaniu jeden bolec się urwał i trzyma się na jednym. Jak się urwie do końca to będzie lipa i chyba klejenie na szybko :keke:

9 minut temu, Pulek napisał:

ja jebie, ale mi się ból w plecy wjebał :/ ledwo wstałem z łóżka do telefonu służbowego, żeby zadzwonić że lipa ze mną. coś mnie w górach przewiało i tak po trochu mnie pociągał ból przy lędźwiach, ale dzisiaj już jakieś apogeum :/ 

392526

 

A tak bez heheszków, też coraz częściej mnie bolą plecy tylko to nie wiem czy to jest od złego spania czy cuś, bo poboli kilka dni i potem spokój na dłuższy czas. I to też nie tak, że ciągle boli tylko jak się jakoś źle ruszę.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Dudek napisał:

A tak bez heheszków, też coraz częściej mnie bolą plecy tylko to nie wiem czy to jest od złego spania czy cuś, bo poboli kilka dni i potem spokój na dłuższy czas. I to też nie tak, że ciągle boli tylko jak się jakoś źle ruszę.

 

To jest powoli choroba cywilizacyjna. Główny winowajca - nie dbamy o swoje kręgosłupy, garbimy się, źle stoimy i przede wszystkim prowadzimy siedzący tryb życia.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dziś u nas inauguracja, trawa pomalowana, brzydcy ludzie pousuwani z pola widzenia :keke: , w klopie płynie zielona woda, zapachy wiosny, papieru nie brakuje.

 

Obawiam się, że może minister Zalewska zawitać, dobrze że wyjąłem książki z plecaka, to nie będzie wtopy, że za ciężki ;) 

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

Ja walczę z hiperlordozą :eusa_shifty: Odkąd śmigam na siłownię jest zdecydowanie lepiej, bo najlepszy sposób na walkę, to wzmocnienie 2 i 4 uda, pośladków i brzucha. Już jakieś pół roku nie miałem ataku bólu. Wcześniej bywało tak, że nie mogłem wstać z łóżka - najpierw zsuwałem się na podłogę, później podciągałem o meble i w pozycji neandertalczyka przemieszczałem się jedynie na krótkie odcinki. Ketonal forte nie pomagał.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...