Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, beeres napisał:

Myślałem, że wygląda to trochę lepiej, ale i tak Leśny całkiem nieźle zainwestował kasę, którą dostał za Legię :-k

 

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/abstra-kanal-youtube-abstrachuje-tv-beksy-i-nieprzygotowani-wplywy-i-zysk-w-2017-roku

 

dodaj do tego AGO Esports, gdzie ostatnio zaczeli wspolprace chociazby z ING :P 

Odnośnik do komentarza

nie wiem tez jak procentowo wyglada podzial pieniedzy z turniejow, czesto to jest 50/50 w zespolach esportowych, a ogolnie przez nieco ponad rok dzialalnosci zarobili okolo 300k $ na cs:go, 60k $ na fortnite plus transfer wychodzacy jednego z zawodnikow byl jednym z najwiekszych w historii cs:go (ponad 300k $) :) 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, dziki_ryj_ napisał:

na łzy?

Na strzałę krzyżacką. Chyba.

 

Jagienka sama wytopiła duży garnek niedźwiedziego sadła, którego pierwszą kwartę wypił Maćko z ochotą, albowiem było świeże, nie przypalone i miało zapach dzięgielu, którego znająca się na lekach dziewczyna dorzuciła w miarę do garnka. Pokrzepił się też zaraz Maćko na duchu i nabrał nadziei, że wyzdrowieje.

- Tego mi było trzeba - mówił. - Jak się w człeku wszystko godnie wytłuści, to się może i ta, psia mać, drzazga którędy wypsnie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Mauro napisał:

Na strzałę krzyżacką. Chyba.

 

Jagienka sama wytopiła duży garnek niedźwiedziego sadła, którego pierwszą kwartę wypił Maćko z ochotą, albowiem było świeże, nie przypalone i miało zapach dzięgielu, którego znająca się na lekach dziewczyna dorzuciła w miarę do garnka. Pokrzepił się też zaraz Maćko na duchu i nabrał nadziei, że wyzdrowieje.

- Tego mi było trzeba - mówił. - Jak się w człeku wszystko godnie wytłuści, to się może i ta, psia mać, drzazga którędy wypsnie.

o to dobre

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, BartuS napisał:

to zalezy, w teorii pozbyli sie najlepszego gracza, z drugiej strony snatchie cieniuje teraz w Virtus.pro, a Szpero ktory za niego przyszedl gra dobrze. AGO ciagle sie adaptuje do nowej gry, bo to jednak inny typ zawodnika

 

IMO drużyny, które są jeszcze na etapie rozwoju, a nie wygrywania, nie powinny sprzedawać najlepszych graczy (obojętnie czy mówimy o prawdziwym sporcie czy esporcie ;) ). Te 300k, przy pulach jakie są w CS-ie za wyniki w turniejach, spokojnie można by było zgarnąć za wygraną, przy której twój najlepszy gracz mocno by pomógł.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...