Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja mam 29 lat to teść na logikę teść musi być w Twoim przedziale ;)

 

Dla mnie to nic złego i fajna tradycja, bo to okazja do spotkania rodzinnego. Chociaż własnie zanika, bo przyjeżdżało z roku na rok u nich mniej osób itp. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie moim zdaniem okazja żeby się spotkać w rodzinnym czy przyjacielskim gronie, może dla nas takie coś brzmi mocno przaśnie, ale chyba jednak same pozytywy z tego płyną (sam nie obchodze, chyba nigdy na niczyich nie bylem). Wiadomo, że teraz gdy żyjemy wszyscy osobno, raz na rok spotykamy chętniej ludzi z neta niż rodzinę, jest inaczej, nie wiem czy lepiej czy gorzej, ale takie imieniny też chyba mają same mocne strony.

 

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, kuab napisał:

>obchodzenie imienin

>2018

 

wow. Tzn. chyba tylko starzy ludzie (50+) obchodza, nie znam nikogo urodzonego w latach 80 albo pozniej, kto by je obchodzil czy nawet wiedzial kiedy ma.

 

26 lipca, czekam na życzenia!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kuab napisał:

>obchodzenie imienin

>2018

 

wow. Tzn. chyba tylko starzy ludzie (50+) obchodza, nie znam nikogo urodzonego w latach 80 albo pozniej, kto by je obchodzil czy nawet wiedzial kiedy ma.

Ja co rok uobchodze :]

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

Ja mam w styczniu, ale nigdy nie obchodziłem, a przydałoby się skoro urodziny mam w trakcie świąt, więc nie jestem w stanie ich obchodzić ze znajomymi :-k 

No u mnie to była decyzja oparta na podobnych przesłankach. Urodziny mam całkiem blisko Mikołajek, więc jak byłem dzieckiem, to mi się to wydawało mocno nieopłacalne prezentowo i tak już zostało :kekeke: Co nie zmienia faktu, że też wolę zaprosić znajomych na gryła nad jeziorem pod koniec kwietnia, niż na lepienie bałwana pod koniec listopada, więc dlatego nigdy mnie nie ciągnęło, żeby wracać do obchodzenia urodzin :D

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kuab napisał:

wow. Tzn. chyba tylko starzy ludzie (50+) obchodza, nie znam nikogo urodzonego w latach 80 albo pozniej, kto by je obchodzil czy nawet wiedzial kiedy ma.

Ja obchodzę, podobnie jak cała moja rodzina. Dodatkowa okazja do spotkania :P

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kuab napisał:

>obchodzenie imienin

>2018

 

wow. Tzn. chyba tylko starzy ludzie (50+) obchodza, nie znam nikogo urodzonego w latach 80 albo pozniej, kto by je obchodzil czy nawet wiedzial kiedy ma.

każdy powód jest dobry aby się napić, no chyba, że człowiek nie może.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...