Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem z kolei czy to urban legend czy autentyk, ale dzisiaj ziomeczek w pracy, który od niedawna ma pieseła opowiadał o tym swoim psiaku i opowiedział o swoim znajomku, któremu pies i technologia zafundowały totalny dramat na metrażu. Otóż owy kolega ma Roombę/iRobota, który jest zaprogramowany na sprzątanie pod nieobecność ludzkich mieszkańców domu, a ich psu odkurzaczyk zupełnie nie wadził. Dodam jeszcze, że Roomba ma taki patent, że jak trafi na jakieś większe zabrudzenie, to włącza taki intensywniejszy tryb i jeździ w kółko po miejscu, na którym czujniki wykryły zabrudzenia. No i pewnego dnia czujniki podczas czyszczenia wykryły zabrudzenie, a była to psia kupa, bo pieseł najprawdopodobniej źle się poczuł i strzelił dwójkę na podłogę. Także Roomba najpierw intensywnie próbowała się jej pozbyć wcierając większość w siebie, po czym jak już uznała, że w tym punkcie robota skończona, rozprowadziła całość po powierzchni całego mieszkania. Podobno właściciel pierwsze co zrobił po powrocie do domu to zwymiotował, także miał na podłodze komplet.

  • Lubię! 3
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, schizzm napisał:

Czasami odnoszę wrażenie, że tutaj moda i jej praktyczność poszły w inną stronę ;)

 

A, i nie, że chcę powielać jakieś stereotypy, ale koleś ubiega się o angaż u front-endowcow ;)

Ee tam, takich rzeczy to chyba jednak bardziej bym się po back-endzie spodziewał :kekeke: Front-end to nawet nie są programiści ;) 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gabe napisał:

 

Może dlatego, że angielskie bridge (bɹɪd͡ʒ) i polskie brydż są fonetycznie zbliżone, natomiast grill (ɡɹɪl) i GRYŁ nie? ;) 

Oczywiście, że są. i w bridge oraz i w grill są takie same, więc użycie brY- i grY- jest tak samo uzasadnione. Natomiast angielskie (a zwłaszcza amerykańskie) l jest tylne i ciemne, jak polskie lwowskie l, które przeszło w polskie Ł własnie. Tak więc GRYŁ ma uzasadnienie.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, schizzm napisał:

Wiem, wiem, starałem się zachować jakieś pozory narracji ;)

 

@me_whoTwoja historie albo już gdzieś czytalem albo widziałem pod postacią zdjęcia efektu końcowego lub gifa ;)

Dlatego mimo, ze kolega się zarzekał skłaniam się ku temu, ze to urban legend opowiedziana przy grillu/gryłu jaki własna.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, me_who napisał:

Dlatego mimo, ze kolega się zarzekał skłaniam się ku temu, ze to urban legend opowiedziana przy grillu/gryłu jaki własna.

sprzedałem to kumplowi co ma i roombę i psa i też stwierdził, że już to skądś zna :) 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, me_who napisał:

Ej, jak na Kropelce jest napisane, żeby korzystać z rękawic to naprawdę jest to cenna rada. Wyjebalo mi kilka kropelek na ręce i mam jakiś kosmos na dłoniach :( 

Chyba nie da się z tego gówna korzystać, żeby się nie uwalić, te pojemniki są strasznie niepraktyczne. Ale luzik, zejdzie ten biały nalot.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, me_who napisał:

Ej, jak na Kropelce jest napisane, żeby korzystać z rękawic to naprawdę jest to cenna rada. Wyjebalo mi kilka kropelek na ręce i mam jakiś kosmos na dłoniach :( 

- Czarownik, czarownik, zepsuć mi się pokrętło od radia. 

- Nie być problemu, ja mieć kropelka! 

 

Co kropelka sklei, sklei, 

Żadna siła nie rozklei

Kropeleczka na czubeczku

I już wszystko w porzadeczku

:muza:

 

Że ja to pamiętam :roll: (chociaż pewnie coś przekręcilem :P) 

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, schizzm napisał:

- Czarownik, czarownik, zepsuć mi się pokrętło od radia. 

- Nie być problemu, ja mieć kropelka! 

 

Co kropelka sklei, sklei, 

Żadna siła nie rozklei

Kropeleczka na czubeczku

I już wszystko w porzadeczku

:muza:

 

Że ja to pamiętam :roll: (chociaż pewnie coś przekręcilem :P) 

niestety ja też to pamiętam i nie przekręciłeś ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...