Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Vami napisał:

Urodziny to niemieckie święto. Mojej Mamy przyjaciółka teraz obchodziła 60-tkę (a mieszka w Rajchu od lat), to wynajęła pałac (!) w Polsce i zaprosiła ludzi. Tymczasem w zesowietyzowanym Priwislanskim Kraju się przyjęło obchodzić imieniny - chyba przez komunę właśnie. Niech ktoś mi powie - czy obchodzenie imienin było popularne przed wojną? Albo przed zaborami?

 

Tak na chłopski rozum kultury zachodnie (Niemcy, Anglosasi) obchodzą urodziny, a imieniny to ruski wymysł.

O, doczytałem. Imieniny są popularne na dzikim wschodzie, natomiast Okcydent (poza Bawarią) obchodzi urodziny.

Wręcz przeciwnie. Imieniny w chrześcijaństwie są powiązane z czczeniem świetego, którego imię sie nosi. Na wschodzie kult świętych jest/był o wiele silniejszy niż po Reformacji na zachodzie, stad możliwe przekonanie, ze to ruskie święto ;) 

Odnośnik do komentarza

Dlatego popieram SLD :) Mogą przyciągnąć ludzi identyfikujących się jako lewica (z różnych powodów), a nieinteresujących się za bardzo polityką i niebawiących się w aktywizm nad sojowym latte, dzięki czemu oddali się najczarniejsze widmo jakiegokolwiek wpływu na władzę razistów.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Reaper napisał:

O, może to jest przyczyna twojego bólu pleców? :-k 

 

Tak ;) Byłem na pierwszej wizycie u fizjo, okazało się, że chodziliśmy do równoległej klasy w gimnazjum :D

 

Na razie 2-3 spotkania mnie tam uciskał, bo jeszcze sporo mięśni wokół spiętych,  jak nie przejdzie wtedy to rezonans pleców i zobaczymy co dalej. Najlepsze, że na ból póki co nic nie pomoże :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...