Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Vami napisał:

Urodziny to niemieckie święto. Mojej Mamy przyjaciółka teraz obchodziła 60-tkę (a mieszka w Rajchu od lat), to wynajęła pałac (!) w Polsce i zaprosiła ludzi. Tymczasem w zesowietyzowanym Priwislanskim Kraju się przyjęło obchodzić imieniny - chyba przez komunę właśnie. Niech ktoś mi powie - czy obchodzenie imienin było popularne przed wojną? Albo przed zaborami?

 

Tak na chłopski rozum kultury zachodnie (Niemcy, Anglosasi) obchodzą urodziny, a imieniny to ruski wymysł.

O, doczytałem. Imieniny są popularne na dzikim wschodzie, natomiast Okcydent (poza Bawarią) obchodzi urodziny.

 

No nie no, imieniny to święto katolickie i ortodoksyjne, ku czci świętego patrona. Protestanccy heretycy odrzucający celebrację świętych pozbawili się w bonusie imienin :)

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Misiek napisał:

no to jeszcze możesz na zlot przyjechać :-k 

no powiem Ci, ze nawet przez chwile taka mysl mignela mi w glowie ;)

 

czolem!

 

przedwczoraj dozynki u nas, wczoraj u dwoch sasiadow, u ktorych kosilismy uslugowo :) zostalo nam 15ha, wiec przy dobrych wiatrach jutro wieczorem bedzie mozna zamknac sezon zniwny i pomyslec o zagarazowaniu kombaja :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zainspirowany wpisami odpaliłem sobie darkesta. Inteligentnie wczytałem mój zapis z 50. tygodniem i brak odświeżenia gry sprawił, że straciłem najlepszą ekipę :keke: zapomniałem, że wlokłem się tam na najwyższym poziomie trudności, gdy w to maniaczyłem :roll: 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Fenomen napisał:

no powiem Ci, ze nawet przez chwile taka mysl mignela mi w glowie ;)

To nie ma co migać, garażuj kombajn, dogaduj się z Gulim i jedziecie :) No jeszcze urlop w sumie trzeba klepnąć, ale to w firmach IT zwykle nie ma z tym problemu :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...