Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Reaper napisał:

Ja też mam jakąś dziurę w kwestii niektórych hitów internetu. Tak samo ten Bonus co go aresztowali teraz, to jest jakiś prawilny raper, czy jeden z tych upośledzonych psychicznie? :-k Czy on przypadkiem nie nagrywał filmiku jak się napierdolił w jakiejś knajpie i zarzygał całą podłogę pod sobą? :-k 

Oliwier ma delikatne problemy... Reuw99D.jpg

Odnośnik do komentarza

A kiedy Wy mieliście mieć ten zlot? :) Bo w Chodzieży są domki, ale teraz za chwilę zaczną się Warsztaty Jazzowe i do bodaj 5 sierpnia (czy jakoś tak) są pozajmowane. Aczkolwiek to w lesie, bez żadnych tam boisk, jezior, czy czego tam potrzebujecie :) 

Odnośnik do komentarza

Tak jakby od jutra.

 

Nie to, żebym się mieszał, ale IMO powinniście zrezygnować ze zlotu nad wodą, tam na pewno nie będzie miejsc dla 30 chłopa. Raczej jakieś domki w środku lasu, mało popularne miejsca na odpoczynek letni.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Feanor napisał:

A kiedy Wy mieliście mieć ten zlot? :) Bo w Chodzieży są domki, ale teraz za chwilę zaczną się Warsztaty Jazzowe i do bodaj 5 sierpnia (czy jakoś tak) są pozajmowane. Aczkolwiek to w lesie, bez żadnych tam boisk, jezior, czy czego tam potrzebujecie :) 

 

daj kontakt :) generalnie łazienka i lodówka, reszta imho schodzi na drugi plan 

Odnośnik do komentarza

Szacun za ogarnięcie tego tak szybko. Nie spodziewałem się, że można się zorganizować tak dużą grupą w takim czasie. No ale ośrodkowi się należy wpierdol w sieci i na portalach rezerwacyjnych. Niby sms był, ale jednak w dobrym tonie byłoby powiadomienie telefoniczne przed odwołaniem dużej rezerwacji i upewnienie się, że to nie żadne nieporozumienie. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, klinsmann napisał:

z której strony?

 

aż tak dobrze sprzedałeś biznes z pejczami że na działkę starczyło ;) ?

Biznes z pejczami to była taka skala bardziej "dla znajomych" :) To nie była dla mnie nigdy główna działalność, bo i asortyment niszowy :D Po prostu przestałem zamawiać i tyle :)

 

A osiedliłem się 10 minut piechotą od zalewu w Kryspinowie :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Man_iac napisał:

osiedliłem się 10 minut piechotą od zalewu w Kryspinowie :)

jeżeli nadal masz figurę jak na naszym ostatnim spotkaniu to łatwo będzie namierzyć lokal :keke: nie powinno ich być wiele w promieniu 150m

 

;-)

 

nocleg mam na Królowej Jadwigi, jeżeli bede w tym roku to na pewno się odezwę. Dojazd przez Tyniec masz całkiem elegancki moim zdaniem

 

a jak samoloty?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, klinsmann napisał:

jeżeli nadal masz figurę jak na naszym ostatnim spotkaniu to łatwo będzie namierzyć lokal :keke: nie powinno ich być wiele w promieniu 150m

 

;-)

 

nocleg mam na Królowej Jadwigi, jeżeli bede w tym roku to na pewno się odezwę. Dojazd przez Tyniec masz całkiem elegancki moim zdaniem

 

a jak samoloty?

Lokal to w Krakowie, a Tyniec co prawda niedaleko, ale w drugą stronę, niż do Krakowa ;) Samolotów nie słychać :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...