Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Reaper napisał:

Ja też mam jakąś dziurę w kwestii niektórych hitów internetu. Tak samo ten Bonus co go aresztowali teraz, to jest jakiś prawilny raper, czy jeden z tych upośledzonych psychicznie? :-k Czy on przypadkiem nie nagrywał filmiku jak się napierdolił w jakiejś knajpie i zarzygał całą podłogę pod sobą? :-k 

To Bonus BGC :D

 

@Mauro z tą jego śmiercią to nieprawda. Skończył po prostu karierę.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mauro napisał:

To ja nawet wiem, że jest dwóch bonusów. Jeden z Poznania, który rzygał to upośledzony wojownik MMA, który przegrał z Wojtkiem z Warsaw Shore. Drugi to prawilny raper, który dostał 5,5  roku.

O, nie za dobrze to o mnie świadczy, ale Wojtka z Warsaw Shore znam :kekeke: Warsaw Shore to moje guilty pleasure.

Odnośnik do komentarza

Bonus BGC też jest chyba samozwańczym raperem.

 

Cytat

@Mauro z tą jego śmiercią to nieprawda. Skończył po prostu karierę.

Znowu straciłem swój cenny czas i juz wiem, ze to twórca powiedzeinia polaki, cebulaki :D Szacun w takim razie i dobrze, ze pogłoski o smierci były nieprawdziwe ;)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Mauro napisał:

Bonus BGC też jest chyba samozwańczym raperem.

 

Znowu straciłem swój cenny czas i juz wiem, ze to twórca powiedzeinia polaki, cebulaki :D Szacun w takim razie i dobrze, ze pogłoski o smierci były nieprawdziwe ;)

No i on jako pierwszy sportretował Polaka jako nosacza sundajskiego.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lad napisał:

Ja zara jadę do klienta i po drodze do domu muszę zrobić jakieś zakupy na zlot. Co polecacie do żarcia? Ostatni raz byłem w 2011 więc trochę wypadłem z obiegu.

ja ściskam mocno kciuki, że na miejscu (czyli w odległości 3 km od ośrodka) będzie jedzenie, w sensie obiady i takie tam.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Pulek napisał:

ja ściskam mocno kciuki, że na miejscu (czyli w odległości 3 km od ośrodka) będzie jedzenie, w sensie obiady i takie tam.

No z tego co patrzyłem to google po wpisaniu "restauracja" podpowiada tylko Sompolono do którego jest ponad dycha.

 

Może z @jmk zrobimy jakieś rozpoznanie terenu po drodze?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...