Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, me_who napisał:

pashaBiceps - kurde, jednak trzeba uważać, jaki sobie robisz nick w "gupiej gierce", bo potem jesteś międzynarodową gwiazdą esportu i jesteś znany pod czymś takim :-k

Kiedyś widziałem na PS4 kolesi z nickami "kanapka z szynko" i "rzyg". Zważywszy, że na PSN nie można zmieniać nicków, to ich kariera w eleague Sony mogła by wyglądać zabawnie.

Ja grałem ostatnio w Fifę z kolesiem o nicku TwardyMati, którego zespół nazywał się FC Chusaria

  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, me_who napisał:

Możliwe, że mam wypaczone podejście do nicków przez to, że u nas przytłaczająca większość jest "normalna" bez jakiś dodatków typu "biceps". Może jakby był DietHawk albo LogicznyKieth to bym inaczej postrzegał ;)

A multi gram bardzo mało i nie widuję na co dzień dziwolągów jakie ludzie są w stanie stworzyć.

Byś zobaczył nicki Hawka na steamie :keke: 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, lad napisał:

@Pulek w FM nie grasz nic? U mnie zaraz koniec rundy jesiennej i po tragicznym początku, gdzie już żegnałem się z posadą i sejwem, zanotowaliśmy niesamowity "turnaround". Przed ostatnim meczem na jesień jesteśmy na... 4 miejscu! Nie wydaje mi się, żebyśmy te miejsce i tempo utrzymali do końca sezonu, ale i tak jesteśmy zdecydowanie największą rewelacją sezonu :D Wyżej to nawet nie mierzę, bo Bayern, Borussia i RB Lipsk to tridente na razie poza zasięgiem.

 

nie, bo brak czasu ewidentny na wszystko ostatnio :/ ale muszę trochę też przyznać, że zniechęciła do FM mnie wasza ostatnia dyskusja, że jest za łatwo :/ bo rzeczywiście i u mnie się pojawiły takie przesłanki, że coś w chuj łatwo to idzie wszystko i odechciewa się grać :sad:

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, me_who napisał:

Możliwe, że mam wypaczone podejście do nicków przez to, że u nas przytłaczająca większość jest "normalna" bez jakiś dodatków typu "biceps". Może jakby był DietHawk albo LogicznyKieth to bym inaczej postrzegał ;)

A multi gram bardzo mało i nie widuję na co dzień dziwolągów jakie ludzie są w stanie stworzyć.

#Misiuliniek 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Możliwe, że mam wypaczone podejście do nicków przez to, że u nas przytłaczająca większość jest "normalna" bez jakiś dodatków typu "biceps". Może jakby był DietHawk albo LogicznyKieth to bym inaczej postrzegał
A multi gram bardzo mało i nie widuję na co dzień dziwolągów jakie ludzie są w stanie stworzyć.
Skoro się przyjęła forma dodawania rzeczy typu biceps do nicku to już innowacja, nie wynaturzenie ;).
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, tio napisał:

mógłbyś podać jakąś sygnaturę?

Znam tylko jedną dotyczącą mojego taty, całą resztę historii znam od jego kolegów, których dotknęło to samo (i którzy teraz stopniowo dostają wyroki). Jak nie zapomnę, to podam wieczorem, bo nie mam jej przy sobie. Chodzi oczywiście o WSA Wawa.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 

3 godziny temu, Keith Flint napisał:

Polacy są najmniej wydajnie pracującym narodem w UE i tu jest zdecydowanie winna organizacja pracy. A także pewnie i podejście ludzi do pracy  (ale ono jest raczej wspólne dla byłych krajów RWPG)

 

:lol:

3 godziny temu, Keith Flint napisał:

bo Polacy to leserzy, u nas nie ma nawet odpowiedniej kultury i organizacji pracy  (tak wiem jedno z drugim się nie łączy,  ot luźna obserwacja)

 

Nie oceniaj ludzi po sobie... ;)

 

3 godziny temu, Misiek napisał:

jak już tak o średniej mówimy, to średnia pensja w Polsce też jest całkiem znośna :roll: 

 

Ale wiesz, że średnia krajowa, jest liczona tylko na największych przedsiębiorstwach? :keke: więc jest cudownym przekłamaniem, jak logika Keitha

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pulek napisał:

 

nie, bo brak czasu ewidentny na wszystko ostatnio :/ ale muszę trochę też przyznać, że zniechęciła do FM mnie wasza ostatnia dyskusja, że jest za łatwo :/ bo rzeczywiście i u mnie się pojawiły takie przesłanki, że coś w chuj łatwo to idzie wszystko i odechciewa się grać :sad:

E tam, pierdolo. Ja tam lubię wygrywać ;)

 

12 lat temu Profesor w 6 lat dochodził z 6 ligi do Premier League i nikt nie kwitował tego „loool too easy”. Nie wspominając już o killer taksach w CMach.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...