Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

pashaBiceps - kurde, jednak trzeba uważać, jaki sobie robisz nick w "gupiej gierce", bo potem jesteś międzynarodową gwiazdą esportu i jesteś znany pod czymś takim :-k

Kiedyś widziałem na PS4 kolesi z nickami "kanapka z szynko" i "rzyg". Zważywszy, że na PSN nie można zmieniać nicków, to ich kariera w eleague Sony mogła by wyglądać zabawnie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, szramek napisał:

Umowa o dzieło ma sens gdy powstaje dzieło. Niestety u nas Janusze biznesu przy wsparciu takich pożytecznych Keithow Flintow, dymają pracownika na każdym kroku i zatrudniają o dzieło w call center albo czymś podobnym.

 

Ten stan rzeczy to już trochę melodia przeszłości. US i ZUS dość skutecznie to wypleniają, choć na pewno nadal jest spotykana praktyka, z tym że już chyba głównie u takich typowych Januszów. Byłbym zdziwiony gdyby działały jakieś większe call center oparte na umowach o dzieło, ale mogę się mylić. 

Odnośnik do komentarza
dziełem w call center jest np. pozytywnie zawarta umowa przedsprzedazy. Ja kończę, mam wolne to idę spać. 
xD



Z innej beczki, jak zostałem potrójnie striggerowany w jednym zdaniu

#Spotter: Hejka mam pytanie gdzie W Gdańsku na starówce można pójść z ukochaną na romanyyczną kolację za rozsądne pieniążki?

Hejka, pieniążki i starówka w Gdańsku... No kurwa...
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Reaper napisał:

strasznie szanuję kolesia za to, że kompletnie nie umie angielskiego, a potrafi nawet całe wywiady udzielać i wszystko ma sens i da się zrozumieć

 

On ma porządny poziom B1/B2 - może nie zna gramatyki, ale poziom jest całkowicie konwersacyjny. Spory zasób słów.

Odnośnik do komentarza
pashaBiceps - kurde, jednak trzeba uważać, jaki sobie robisz nick w "gupiej gierce", bo potem jesteś międzynarodową gwiazdą esportu i jesteś znany pod czymś takim :-k
Kiedyś widziałem na PS4 kolesi z nickami "kanapka z szynko" i "rzyg". Zważywszy, że na PSN nie można zmieniać nicków, to ich kariera w eleague Sony mogła by wyglądać zabawnie.
Xd
Gościu jest jedną z największych marek w esporcie (jak nie największą), I imo spora w tym zasługa tego nicka ;)
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, kaderr napisał:

 

Ten stan rzeczy to już trochę melodia przeszłości. US i ZUS dość skutecznie to wypleniają, choć na pewno nadal jest spotykana praktyka, z tym że już chyba głównie u takich typowych Januszów. Byłbym zdziwiony gdyby działały jakieś większe call center oparte na umowach o dzieło, ale mogę się mylić. 

W Multimedii praktycznie wszyscy przedstawiciele są zatrudniani na dzieło.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, me_who napisał:

pashaBiceps - kurde, jednak trzeba uważać, jaki sobie robisz nick w "gupiej gierce", bo potem jesteś międzynarodową gwiazdą esportu i jesteś znany pod czymś takim :-k

Kiedyś widziałem na PS4 kolesi z nickami "kanapka z szynko" i "rzyg". Zważywszy, że na PSN nie można zmieniać nicków, to ich kariera w eleague Sony mogła by wyglądać zabawnie.

PashaBiceps to całkiem normalny nick, w sumie jesteś pierwszą osobą, którą znam, która rozpatruje go jako śmieszny. Zwłaszcza, że Pasha akurat bicepsy to ma spore. ;) Jeśli chcesz poznać prawdziwie śmieszny nick, to zapraszam do przeczytania wywiadu z graczem niemieckiego Mousesports z sekcji Paladins - Kubą "Andrzejdudełem" Danczukiem https://esportnow.pl/paladins/andrzejdudel-ciezko-pogodzic/ 

:iksde:

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Counter napisał:

PashaBiceps to całkiem normalny nick, w sumie jesteś pierwszą osobą, którą znam, która rozpatruje go jako śmieszny. Zwłaszcza, że Pasha akurat bicepsy to ma spore. ;) Jeśli chcesz poznać prawdziwie śmieszny nick, to zapraszam do przeczytania wywiadu z graczem niemieckiego Mousesports z sekcji Paladins - Kubą "Andrzejdudełem" Danczukiem https://esportnow.pl/paladins/andrzejdudel-ciezko-pogodzic/ 

:iksde:

Odpadłem na "śmieszku internetowym" :sad:

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, me_who napisał:

pashaBiceps - kurde, jednak trzeba uważać, jaki sobie robisz nick w "gupiej gierce", bo potem jesteś międzynarodową gwiazdą esportu i jesteś znany pod czymś takim :-k

Kiedyś widziałem na PS4 kolesi z nickami "kanapka z szynko" i "rzyg". Zważywszy, że na PSN nie można zmieniać nicków, to ich kariera w eleague Sony mogła by wyglądać zabawnie.

Coś przebąkiwali, że mają kiedyś wprowadzić ;)

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że mam wypaczone podejście do nicków przez to, że u nas przytłaczająca większość jest "normalna" bez jakiś dodatków typu "biceps". Może jakby był DietHawk albo LogicznyKieth to bym inaczej postrzegał ;)

A multi gram bardzo mało i nie widuję na co dzień dziwolągów jakie ludzie są w stanie stworzyć.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W temacie skutecznego działania ZUS: po zmianie rządów zupełnym przypadkiem :keke: ZUS i różne urzędy zabrały się za kwestionowanie umów zawartych przez think-tank PO z różnymi naukowcami. Zakwestionowali w opór tych umów, sprawa pewnie idzie w setki. Oczywiście organy wyższych instancji podtrzymywały te decyzje, no bo jak tu się sprzeciwić linii partii :keke: Kwestionowali charakter dzieła w przypadku zawarcia umowy z naukowcem o wystąpienie na konferencji w konkretnym temacie (konferencji było wiele, występujących na nich jeszcze więcej, więc umów były pewnie tysiące, jeśli nie więcej).

Sprawy trafiły do sądu administracyjnego (bo konsekwencje finansowe mogły być istotne dla PO) i - co za niespodzianka - wszystkie te kuriozalne decyzje zostały uchylone jako oczywiście bzdurne, bo te umowy to było klasyczne dzieło. Gdyby te sądy zdążono upartyjnić, to byłoby niezłe kuku dla PO z pogwałceniem jakichkolwiek norm prawa.

Polecam tę historię uwadze, gdy znów zaczniecie się zastanawiać czy pisowska reforma sądów nie jest może w porządku :keke:

  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...