Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Counter napisał:

Dziwisz mu się? Bo ja nie. :D Ogólnie na niższych rangach wystarczy trafić kogoś za 20hp przez smoke'a i już jesteś cziterem. ;p 

 

PS. Obczaj sobie komentarze u mnie pod profilem. :keke: 

 

Counter no dziwie się, bo wystarczy zobaczyć na mój ukryty movement kobry, gdy 19/20 śmierci kończy się z granatem w ręku :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Reaper napisał:

dopiero ogarnąłem, że ten klip to nie jest oficjalny teledysk :kekeke: ale zawsze wyskakuje na 1. miejscu jak się wpisuje ten kawałek w YT, ciekawe. a kawałek polecam, przyjemnie

 

 

Czy ten typ ma tupecik? :kekeke:

 

Ja z takich błnserzy wolę to:

 

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Reaper napisał:

Grałem w CS-a, szkoda że nie widzieliście, byłby ubaw :kekeke: Na deathmatchu miałem po 15 killi na 35 śmierci ;) i tak sukces, że dawałem radę kogoś zabić :D 

Nie widziałeś mnie w B1 :) Bilanse 2-20 czy 4-17  to nie były odosobnione przypadki. Fakt, że nie w deathmatchu, jeno w operacjach/capture the flag, ale na kilkanaście godzin jakie spędziłem przy tej grze, może z pięć razy miałem pozytywny bilans :] 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hidalgoo napisał:

Wygląda na to, że w przyszłym tygodniu składam wypowiedzenie :D i od marca nowe wesołe przygody.

 

Witawszy w klubie :keke:

Kurwa, dobrze by było zrobić ślizg na nowo kupionej desce przed piątkiem, ale tak mi się kurwa chce spać, że masakra :|

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gacek napisał:

No i rekrutacja zakończona, zaczynam w poniedziałek, nowy szef mnie od razu kupił. Poszło całkowicie bezproblemowo, jestem zaskoczony mówiąc szczerze :keke:

 

Możesz mi podziękować, że Cię zmotywowałem nieświadomie :keke:

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Gratki Gacek:)

I T-m.

 

I wszyscy zmieniający pracę na lepsze ;).

 

Ja kiedyś Keith pracowałem w trzech naraz - przez miesiąc, potem dwa czy trzy kolejne we dwóch. Nie polecam, poniszczyłem się totalnie. Warto, jeśli to gwarantuje jakiś rozwój i zaprocentuje w przyszłości - kasa na naukę czy inwestycja w siebie. Dla samej kasy nie warto, zdrowie jest cenniejsze, musisz mi uwierzyć na słowo albo na pobyty w szpitalu ;).

 

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Misiek napisał:

co wy kurde wszyscy z tą zmianą pracy :)

 

19. rok w tym samym zakładzie pracy (choć aktualnie zmienił nazwę po reformie oświaty :) ). 16. rok w drugim równoległym :)

...teraz jeszcze rok w trzecim równoległym, ale tu już nie chcę się stabilizować :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Najlepszy bajer to fakt, że dopiero dzisiaj przeczytałem resztę dokumentacji, którą mi przysłali oprócz listu intencyjnego i się okazało, że całkiem spoko bonusy wjeżdżają. Łącznie z dofinansowaniem do obiadów (pozdro Brudi :keke: ).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...