Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, schizzm napisał:

@Reaper, nie przesadzaj, każdy ma swoje priorytety. U mnie niestety Fatima ostatecznie nie wypaliła, a chciałem tam zajrzeć przy okazji wizyty w Porto, a na przykład dla teściów był to najważniejszy punkt ich podróży po Portugalii. Nie rozumiem, co w tym złego i w czym Ci to przeszkadza :)

Ale połącz to ze wszystkim innym o czym pisałem i rodzi się przykład mega "bleh" kolesia, którego ciężko się słucha ;) Jestem osobą niewierzącą, z dość negatywnym stosunkiem do kościoła i całej wiary, ale naprawdę bardzo staram się nie krytykować osób wierzących. Ale jeśli napotykam na swojej drodze takich ludzi jak on, to jest mega ciężko.

 

@Meler ok, masz rację, nie ogarnięcie różnic czasu przez doktórów było słabe, choć Matthew później mówił "We are not prepared for this", więc można to zakwalifikować jako błąd ludzki. Reszta twojego posta nie posiada żadnej merytoryki, do której mógłbym się odnieść, a szczerze powiedziawszy sceny płaczu przy odsłuchiwaniu filmików od swoich dzieci (głównie tego pierwszego, na którym ryczał jak bóbr, więc znów argument inwalida) mnie osobiście mega wzruszyły. Końcówka w tym wszystkim jest dla mnie najsłabsza, między innymi przez to co napisał @verlee i całą tę teorię można tylko tłumaczyć holywoodem, na co się zgadzam i kupuję dzięki pozostałym, genialnym 2,5 h filmu :) 

 

@Brudinho jadłem franchesinhe polecaną przez mojego lokalsowego przewodnika i to był bóg <3 fakt faktem, że byliśmy po 2 h lotu i 3-4 h łażenia po mieście przy temperaturze ok. 30 stopni, więc nawet piwo smakowało lepiej niż cokolwiek od Golema ;) ale wspominam bardzo dobrze.

 

Godzinę temu, Karolek napisał:

wolicie schabowe niż mielone?

szanuję obydwa, z dobrego źródła nie byłbym w stanie zdecydować co lepsze

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Reaper napisał:

Piona Brudi, dzisiaj też u mnie dzień luzu, kilka piwek, kilka whisky, a jutro praca zdalna ;) 

 

A to ja uczciwie pójdę sobie pozgonować do roboty :keke: Niestety dzisiaj czułem się tak depresyjnie, że musiałem zchillować, kilka piwek, pizza i filmy. Zero głupot typu praca po pracy.

Odnośnik do komentarza

@Hawkeye Obecnie mnie to trochę nudzi :P Zwiedziłem już jakieś 70% (?) Europy + jakieś pojedyncze kraje na innych kontynentach i tak przez dwa lata się mocno jarałem tym wszystkim. Teraz kierunki podróży się raczej powtarzają.

 

Nawet chyba tutaj wspomniałem jak asystentka mi podrzuciła mój rok 2017 w liczbach.

 

Na razie na pracę nie narzekam mocno, cały czas ją lubię. Tylko coraz częściej ograniczam się do trybu lotnisko-hotel-praca-hotel-lotnisko, bo dane miasto już trochę znam. I wole szybciej wrócić do PL lub SE.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

3EF85B84A639E6B74EC78F2EEB4C95849E174987

 

Jako że do rozgrywek Copa Sudamericana można zgłosić 25 zawodników i tylko zgłoszeni mogą grać, mieliśmy spore problemy kadrowe z okazji meczów reprezentacji (ech ci Latynosi.....). Mogłem co prawda powstawiać na to spotkanie "szaraków", ale w końcu jestem chorym pojebem :keke: I tak oto w bramce wystąpił jakiś podstarzały stoper/def.pomocnik, a na ławce rezerwowych zasiadało trzech graczy z pola. Udało się odrobić straty z pierwszego meczu, rywale oddali 6 niecelnych strzałów i raz zdobyli gola po spalonym. Emocje były nawet większe niż na screenie, bo trzeciego gola zdobyliśmy w samej końcówce, a przy stanie 2-0 jeden gol dawał awans Flu dzięki bramkom na wyjeździe. Dobranoc =)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

czolem!

 

ech, wczoraj na baldach rozwiazywalismy z kumplem jeden problem chyba z pol godziny... jemu sie udalo najpierw, to i wlazl mi na ambicje, ze tez musze go zrobic... no i przez to zdarlem paluchy do krwi... ale problem rozwiazany :D

 

chociaz pewnie z tego powodu dzisiaj nie dotre na scianke, mimo szczerych checi :-k zobaczymy na ile palce sie zregeneruja do 15 :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...