Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wrócę do porannej dyskusji, bo czasu nie miałem wcześniej.

 

Ogarnijcie technologię bikonów. Obecnie chyba na ajfonach można już korzystać z geolokalizacji w chacie i np. jak wchodzisz do domu (masz tel przy sobie) to wita Cię ulubiona muzyka albo tv się włącza, mikrofala podgrzewa obiad ;).

Odnośnik do komentarza

Ucho Prezesa się naprawdę z każdym odcinkiem rozkręca :D

Mówiłem? :D

Choć do poziomu absurdu psychiatryka w sprawie Smoleńska to chyba nigdy nie dojdą. Dziś grzeją temat wybuchu bomby termojądrowej (takie info z Polsat News), w wyniku wybuchu której nie wypadły nawet szyby w samolocie :D

Odnośnik do komentarza

Wrócę do porannej dyskusji, bo czasu nie miałem wcześniej.

 

Ogarnijcie technologię bikonów. Obecnie chyba na ajfonach można już korzystać z geolokalizacji w chacie i np. jak wchodzisz do domu (masz tel przy sobie) to wita Cię ulubiona muzyka albo tv się włącza, mikrofala podgrzewa obiad ;).

Postaram się przekonać żonę, ale... widze pewne problemy z tym: będę miał dom na wsio, no w mniejszej głuszy, wolę ciszę po powrocie z pracy. Dwa- z mikrofali prawie w ogóle nie jadamy :D

Odnośnik do komentarza

 

O kurwa, w zeszłym roku OC w Avive 470 zł, w tym roku wyliczyli mi 1736, to jest pewnie jakaś połowa wartości mojego auta.

sprawdz priva

 

 

Dziki, ty się może ubezpieczeniami zajmujesz? :-k bo mnie też ten temat niedługo czeka :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...