Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Jak na Twoj brak gustu, to calkiem dobre.

xD wiecej nie umiem powiedzieć. Albo może nie, coś powiem. Podejrzewam, że z prawie tysiąca albumów, które w życiu przełuchałem, znalazłoby się wiecej punktów wspólnych niż sądzisz.

BTW - czemu nie ciśniesz po innych hipsterach tego forum?

Ty nie jesteś hipsterem, tylko weirdo.

po pierwsze - mamy piękny polski język, za takie dziwne wyrażenia za Icona bany leciały :)

Po drugie - o ile w warstwie społecznej sie zgodzę, ale w warstwie kulturalnej, raczej śledzę media głównego nurtu hipsterskiego (pitchfork, wire etc.) i wyciagam z niego wieeeeeele rzeczy (aczkolwiek oczywiscie nie ograniczm się do nich, bo i polskie grupy na fb są spoko, jak i rekomendacje róznych portali muzycznych) :P

 

FYI: Pitchfork i Wire były hipsterskie w 1999. Obecnie to mainstream dla hipster wannabes, takich jak Ty (nie żeby to było istotne, tylko mówię - sam czytuję).

 

http://s2.quickmeme.com/img/6f/6fb144cc5eb7d19bfb6c633155d1ed2a4453dd48a058d69772a84dd58c5b986e.jpg

>2017

>hipster

Odnośnik do komentarza

BTW: moje maleństwa :)

 

XXRgOxf.jpg

 

 

Super :) Ja dziś czytałem w tramwaju w drodze do pracy i sobie przypomniałem, jaka historia jest fajna i szkoda, że tak zaniedbałem tę naukę u siebie (kosztem informatyki) i jak dużo już pozapominałem rzeczy.

Odnośnik do komentarza

HaBeki mają różny poziom. Z ostatnio czytanych polecić mogę wspomnianą przez micha Niemcz (choć czasem drażnił mnie język, któregoś grafa niemieckiego Rochala na przykład nazwał "huncwotem" :D ), Chancellorsville 1863, Minnesotę 1862 (czytając to właśnie wpadłem na pomysł Słów na Facebooku), Austerlitz, Antietam, Chiny 1946-49. Odradzam książki Gazdy o Rzymie (np Pola Katalaunijskie, facet zastępuje narrację długimi na stronę źródłami z wątpliwą treścią), Sommę 1916 (bardzo nużąca, mało map, co sprawia, że ciężko jest się orientować w sensowności działań obu stron), Warszawę 1944-45, Sadowę 1866.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...