Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jak powiedziałem, tak zrobiłem - NBA 2K15 się zasysa ;)

 

Łot, łer, łaj? Hał macz?

 

To co jmk podrzucał, z G2A.

Ale dzisiaj coś nie pogram, prędkość zasysania 2,5mb/s, a przez jakieś 10min pobrało się 3% :keke:

 

 

Czy ktoś mi może poedzieć o co chodzi z tym G2A?

 

Odnośnik do komentarza

T-m, za lowcygier.pl:

 

G2A to platforma podobna do Allegro, pośrednicząca w dystrybucji kluczy. Swoje oferty może na niej wystawić dowolny zweryfikowany sprzedawca. Kupowanie na G2A obarczone jest więc pewnym ryzykiem, gdyż pochodzenie kluczy jest ciężkie do ustalenia. Radzimy korzystać jedynie z ofert oznaczonych jako „Selected”, promowanych w Weekly Sale oraz od sprzedawców z dużą ilością pozytywnych komentarzy. Za dodatkowe 4,24 zł możecie zakupić G2A Shield, dzięki któremu zyskacie 100% gwarancję na zakupiony produkt.

 

Z tego co kojarzę to gry mogą pochodzić np. od producentów kart graficznych (ich promocji, których teoretycznie nie możesz odsprzedać), czy z innego regionu np. Rosji gdzie ceny bywają niższe :>.

 

Odnośnik do komentarza

i ja też ;)

 

 

Dobra, coś tam mój potworek się powiększył. 1 ; 2 ; 3

niby wszystko okej, ale jakby rysowane od linijki :> ja dzisiaj trochę powalczyłem, jutro usiądę na dłużej po powrocie do stolicy:)

 

nooo takie najlepsze, aczkolwiek ja tak se zrobiłem kuku... (screeny w temacie C:S),

 

nooo Kowal dobra robota :) fajnie to wyglada, korków pewnie nie masz ani trochę ?

 

Moje wesołe stado:

 

 

23385157294_871f001c03_z.jpg

 

co to pierwsze z lewej, jakiś brytol zdaje sie ? grasz jeszcze w WoT ?

 

Czyli teoretycznie oryginalne, ale tak prawdę mówiąc to uj wie :-k

czasem ten portal dolicza dziwne kwoty przy koncu transakcji
Odnośnik do komentarza

@jmk - nie kleję działania G2A - to coś jak współdzielony klucz?

 

To jest platforma sprzedaży kluczy, oni dają linki do kogoś, kto sprzedaje, warto więc zobaczyć jaki ma % wiarygodności. To takie w sumie allegro z kluczami do gier.

 

kurwa, chyba spadła mi jakość video na YT mimo 720p, i teraz nie wiadomo, czy wina aktualizacji FF, czy sterowników :|

 

To zobacz inną przeglądarkę ;).

 

 

Moje wesołe stado:

 

 

23385157294_871f001c03_z.jpg

 

 

Drogi taki jeden czołg?

 

 

 

A ja nie pracuję dziś. Jestem w szpitalu ;).

Dolicza chyba czasem podatek albo jak zaznaczysz shield dla laików.

Odnośnik do komentarza

 

Witam wszystkich pracujących i jmk, który jest specjalny ;)

Nie pozdrawiam obiboków, leserów, urlopujących i studentów darmozjadów.

Chciałbym być w grupie "niepozdrowionych"...

 

W zasadzie ja też :/

Ale dobry może dzień będzie. Trzeba szybko kończyć dzień, wracać do domu, odpocząć, powiesić córce plakat SW VII i odpalić SW:TOR ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...