Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

W tych piłkarskich awardsach to było więcej nominacji niż teraz głosów :P

najwięcej to było liczenia wypełniania komórek w xls

 

Zagłosowane na spokojnie. Oddane kliknięcia na wszystkich innych niż gracze FCB oraz Rep.polski :p

Odnośnik do komentarza

 

A ja sobie spontanicznie kupiłem wczoraj pojazd jeżdżący marki Daewoo Tico. Za 500 :D

o matko, jak podwozie ?

 

 

Właśnie w bardzo przyzwoitym stanie, podobnie jak drzwi. Jedyny mankament to zapłon, ale to się powinno ogarnąć.

 

1999, garażowany, pierwszy właściciel, 80 tys przebiegu - wiele ogłoszeń ma tego typu bajki, ale tu to akurat prawda, bo to od teściowej mojego brata. Pierwotnie chcieli tysiąc, ale mają małe podwórko i od sierpnia dwa nowe samochody, więc ostatecznie grata oddali za pół kafla :D

 

A ja sobie spontanicznie kupiłem wczoraj pojazd jeżdżący marki Daewoo Tico. Za 500 :D

Trochę dużo jak za czterokołową taczkę, ale kto bogatemu zabroni :)

 

 

Raczej bym powiedział za zadaszony rower :P

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj urlop, ale słabo mi póki co wychodzi to, bo od wigilii i tak wstaję codziennie rano ok. 9 z budzikiem, bo coś jest do zrobienia, a od wczoraj montuję szafki z Ikea i robię całą kuchnię u mojego brata, więc super wypoczynek kurwo :( Plus jest taki, że zjebałem wystawienie faktury i dzisiaj rano już czekał na mnie mail z księgowości, co oznacza, że już się nią zajmują i dzisiaj będzie pewnie kasa :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...