Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

był ktoś z was w escape roomie? Fajne to to? Warto się wybrać?

Byłem. Całkiem fajne, ale musi być zgrana ekipa. Moja (ze mną na czele) okazała się być bandą idiotów i nie udało nam się wyjść ;). Inna sprawa, że było to nieklimatyzowane pomieszczenie na ostatnim piętrze starej kamienicy przy 32 stopniach na dworze.

Odnośnik do komentarza

 

A ja sobie spontanicznie kupiłem wczoraj pojazd jeżdżący marki Daewoo Tico. Za 500 :D

 

Kurwa, Beatka, Ty to się umisz bawić :keke:

 

 

Stowe mniej kosztuje akumulator do saaba (po 4 latach miejskiej jazdy, a teraz po trzech miesiacach stania poprzedni zrobil to, co Janek Wisniewski).

 

mam samochody 4 skręcano-sklejane, z oryginalnymi naklejkami i porsche 550 bez naklejek, bo tylko by szpeciły. Za dzieciaka kupowałem za około 70-100 zł za jeden.

 

Mam 3 samochody, bez naklejek, ale z oryginalnymi znaczkami, tylko ze na saabie i fiacie wytarte przednie...

 

Odnośnik do komentarza

 

był ktoś z was w escape roomie? Fajne to to? Warto się wybrać?

Byłem. Całkiem fajne, ale musi być zgrana ekipa. Moja (ze mną na czele) okazała się być bandą idiotów i nie udało nam się wyjść ;).

 

To znaczy, ze nadal tam jestes? Fajnie, ze maja wi-fi...

Odnośnik do komentarza

http://i.imgur.com/pXAtHU5.png

 

nie pamiętam kiedy ostatnio tak szalałem na rynku transferowym :-k lipa, że żaden kozak nie chciał przejść i musiałem się Carrasco zadowolić, ale chuj tam, w Anglii kasy jak lodu przed 3 sezonie, to za rok pewnie znowu będę miał ~100 milionów na wydanie. Jeszcze sobie stadion rozbudowuję za bodaj ~35 milionów funtów. Bogactwo kuhwa.

Odnośnik do komentarza

był ktoś z was w escape roomie? Fajne to to? Warto się wybrać?

fajna sprawa jak siadasz na randkę i zaczynacie oboje skuci kajdankami :)

 

 

był ktoś z was w escape roomie? Fajne to to? Warto się wybrać?

Byłem. Całkiem fajne, ale musi być zgrana ekipa. Moja (ze mną na czele) okazała się być bandą idiotów i nie udało nam się wyjść ;). Inna sprawa, że było to nieklimatyzowane pomieszczenie na ostatnim piętrze starej kamienicy przy 32 stopniach na dworze.

 

w ktorej lokacji byłeś ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...