Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

@ajerkoniak: W ktorym miejscu on jest fajny? :D

 

No ej, placyk ładny. Poza tym, że budowa wokół to okolica ma wchuj potencjał ;) dojazd mam zajebisty. Ładne wnętrze, minimalistyczny design, mnie się podoba. Co Ci nie pasuje :P ?

 

Ja tez mam zajebisty dojazd, ale okolica jest pusta :) wnetrze jest ochydne, kuchnia na 6stym to jakis niesmaczny zart. Niefunkcjonalne, brzydkie, nudne :P

Odnośnik do komentarza

@czołgi

Ten z lewej to radosna twórczość Cobi nazwana Red Panther. Pochodzi z serii Small Army, która składa się zazwyczaj z nonamowych sprzętów stylizowanych na współczesne. Dwa pozostałe to już seria World War II, w środku jest Pershing, a na skraju oczywiście Tygrys (ausf. E). Kosztowały od 50 (Red Panther) do 100 PLN :) na szczęście złożyli się na to ze mną wujkowie i ciocie młodego. Poziom wykonania ma Cobi naprawdę wysoki, frajda ze składania ogromna, szczególnie z dzieckiem :)

 

A co do WoT to gram, ale epizodycznie :)

Odnośnik do komentarza

>nierozpoznawanie pershinga

 

no widać, że koledzy w wota nie grali chyba jedną z najfaniejszych linii czołgów, czyli średnie amerykańskie! T20 :wub: wszyscy hurr durr Hellcat najlepszy, ale najlepsze numerki wykręcałem t20, i pershingiem też się bardzo fajnie gra

Odnośnik do komentarza

To Cobi musiało się poprawić przez ostatnie 20 lat :P Pamiętam, że kiedyś babcia mi kupiła, bo oczywiście nie rozróżniała między Lego a innymi klockami. Bardzo dużo klocków było niedopasowanych i krzywych :)

Raczej tak, bo żadnego krzywego i słabo pasującego klocka nie było :)
Odnośnik do komentarza

Nie no, wiadomo że jak olx to odbiór osobisty, chociaż ostatnio kupowałem tam przewodniki, ale jeden za 10, a drugi za 15 zł, więc żadne ryzyko ;)

 

Seju, a kolega zapłacił tysiaka z góry? :lol:

 

Zaplacil bodajze dwie stowy czy cos takiego (i tak frajerstwo max). Bardziej chodzilo mi o to, ze aukcja identyczna - ten sam zestaw, to samo zdjecie ;)

Odnośnik do komentarza

Kuuurwa, ale fajny nowy budynek mamy :o

 

Ale szkolenia dalej beznadziejne.

 

Tico to super wozidło, miałem przez 2 miesiące awaryjnie. Wszystkie naprawy za 50zł, a póki w nic nie uderzysz to jest bezpieczne :D

 

Przenieśliście się do tłin tałers już? :)

 

Odnośnik do komentarza

Ej to Cities mozna kupić w pudełku, czy only net? Bo nie ukrywam przy limitowanym necie to ściagać, legalnie, czy nie to mi sie nie chcę.

 

 

Można, ale drożej ;)

 

był ktoś z was w escape roomie? Fajne to to? Warto się wybrać?

 

 

 

Byłem dwa razy (różne), jak najbardziej fajne.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jak powiedziałem, tak zrobiłem - NBA 2K15 się zasysa ;)

 

Łot, łer, łaj? Hał macz?

 

To co jmk podrzucał, z G2A.

Ale dzisiaj coś nie pogram, prędkość zasysania 2,5mb/s, a przez jakieś 10min pobrało się 3% :keke:

 

 

Czy ktoś mi może poedzieć o co chodzi z tym G2A?

 

 

Kiedyś czytałem większą dyskusję o tym (niestety nie dokopię się do linków) i G2A był wśród tych najmniej polecanych sklepów z kluczami. Bardzo różnie było z wiarygodnością u nich i procentowo był tam większy stopień późniejszych problemów z usuwaniem czy blokowaniem kupionych tam gier. Dlatego imho tylko na własną odpowiedzialność brać od nich, są niby pewniejsze źródła (np. kinguin, cdkeys)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...