Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W hotsa grasz na limitowanym necie?

tak, ale zawsze robie speed testa przed graniem, jeżeli jest powyżej 1,5 Mb/s to odpalam, w innych wypadkach daje sobie spokój i odpala FM-a, lub coś z stajni Paradoxu. Limit mam względnie wysoki (po renegocjacji Umowy 20 GB/miesiac)

I serio chciałbym inny net, ale mieszkam na takim zadupiu, że nic nie łapie, Po kablu nie założą, bo infrastruktura telefoniczna jest z lat 60-tych, a LTE nie łapie.

Odnośnik do komentarza

 

SZk jak mi CIebie brakowało i tego twojego... specyficznego poczucia humoru :keke: :*

Wojtus, ja tez tesknie, szkoda ze nie wpadles na bebokowe gody - to bylo dopiero kekerotfl...

 

 

Też żałuję, ale zaproszenie nie doszło :keke: do tej pory :keke:

Odnośnik do komentarza

Cities waży 2gb tylko, a nie masz jakiegoś nocnego free limitu?

a mam. i serio tylko 2GB :o Myślałem, że tak rozbudowana gierka będzie wiecej ważyła. Głupia Civ IV z dodatkami ważyła 3,6 GB

 

BTW - dostałem mikrofon na świeta, chyba podąże drogą Jaha. Dobrze by było zrobic drugą edycję "Jak oni śpiewają" fajna zabawa byla i Vami popsuł.

Odnośnik do komentarza

 

Cities waży 2gb tylko, a nie masz jakiegoś nocnego free limitu?

a mam. i serio tylko 2GB :o Myślałem, że tak rozbudowana gierka będzie wiecej ważyła. Głupia Civ IV z dodatkami ważyła 3,6 GB

 

BTW - dostałem mikrofon na świeta, chyba podąże drogą Jaha. Dobrze by było zrobic drugą edycję "Jak oni śpiewają" fajna zabawa byla i Vami popsuł.

 

 

To teraz by można zrobić The Voice is CMF :D

 

Odnośnik do komentarza

 

 

SZk jak mi CIebie brakowało i tego twojego... specyficznego poczucia humoru :keke: :*

Wojtus, ja tez tesknie, szkoda ze nie wpadles na bebokowe gody - to bylo dopiero kekerotfl...

 

 

Też żałuję, ale zaproszenie nie doszło :keke: do tej pory :keke:

 

Do nas doszło. Jak byliśmy w Kołobrzegu. Ale i tak szwagrowego kuzyna córkę z Gołdapi musieliśmy pilnować owego wieczora, więc...

Odnośnik do komentarza

 

Dobra, coś tam mój potworek się powiększył. 1 ; 2 ; 3

 

niby wszystko okej, ale jakby rysowane od linijki :> ja dzisiaj trochę powalczyłem, jutro usiądę na dłużej po powrocie do stolicy:)

 

Bo tak właśnie chciałem, jakoś nie mogę tworzyć rejonów ot tak. Mam jakąś taką nerwicę :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...