Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiscie FM16 jest mocno logiczny. Sprzedałem Gundogana, który radził se doskonale w ciasnym środku, gdzie jednym podaniem demontował obrony. Jego następcy nie radzili sobie w tak ciasnych przestrzeniach, więc zacząłem grać szerzej i są efekty. Wszystko logiczne!

Odnośnik do komentarza

Tak jakoś zacząłem rozmyślać o PS4 i popatrzyłem sobie na OLX i takie coś... myślicie, że to możliwe? :-k http://olx.pl/oferta/nowy-playstation-4-1tb-4-gry-CID99-IDdep95.html#f18e66db7f

Ja właśnie mam zamiar sprzedać moje PS3 z małą kolekcją gier (m.in. Diablo III, TLoU, GoW:A, Killzone 3) i kupić czwórkę.

Wersja 160GB i jeden pad. Ile można by wołać?

 

Napisałem ile padów, żeby jakiś śmieszek klasyką nie poleciał :keke:

Odnośnik do komentarza

Xavi farewell.

Kocham ten filmik. IO strasznie żałuję, że IKONY piłki pokroju Maldiniego i Casillasa nie miały takiego pożegnania.

A powinny mieć.

Pożegnanie Maldiniego miało akurat niezły smaczek - w ciągu ostatniej rundy (sezonu?) na prawie wszystkich stadionach, na których grał po raz ostatni, dostawał owację na stojąco. Również na San Siro potrafili go kibice pożegnać ładnie. Niestety, jak to w każdym klubie bywa z kibolami, banda półmózgów nazywających się "najwierniejszymi fanatykami" pokazała swoją głupotę wypominając mu wywiad udzielony jeszcze w latach 80 (!), co przyćmiło całe "obchody".

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...