Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

2k15 chciałem. 2k16 z tą masą bugów jest nie do chytnięcia :) ale thx

Odnośnik do komentarza

 

Bezdura. Ja na razie też gram bez limitu kasy, co nie znaczy, że wydaje wpizdu nie bacząc na budżet. Przy milestone 7500 mieszkańców mam plus 4 bańki w kasie i motzno tego pilnuję. Jeszcze w to nie umiem grać, więc staram się uczyć na błędach. Jak poczuję się pewnie, to sobie zrobię miasto bez tego modu ;)

no to masz no limit hajs czy 4 bańki ?

 

kurrrwa, zjebałem strefę przemysłową na skraju miasta i teraz jest mega sajgon ...

A to jest źle, bo?

 

no bo korki, korki znaczy problem z komunikacją, a to oznacza wyludnienie :)

 

na dodatek mam pierwszy kryzys narodzinowo-zgonowy, mniej się rodzi a więcej umiera. z 55k spadło na 49 i powoli zaczyna rosnąć(napływ ludzi z zewnątrz)

 

 

 

1. To, że nie grasz bez limitu, to nie znaczy, że w kasie masz n i koniec.

 

Czekdysałt

 

2. Good to know.

Dlaczego FM nie ma samouczka z nielimitowanym hajsem? :keke:

 

Zagraj Manszesterem Siti, albo Junajted!

Odnośnik do komentarza

 

na dodatek mam pierwszy kryzys narodzinowo-zgonowy, mniej się rodzi a więcej umiera. z 55k spadło na 49 i powoli zaczyna rosnąć(napływ ludzi z zewnątrz)

500 kredytów na dziecko nie działa?

 

ni chuja, póki co relaksuje sie przy FM... nawet czasami trochę wygrywam meczów tą Parmą... ale nadal uważam, że powinienem kosić wszystko i wszystkich po 5-0 :roll:

 

 

1. To, że nie grasz bez limitu, to nie znaczy, że w kasie masz n i koniec.

 

Czekdysałt

za te +4k to za dużo nie wywojujesz, +20k to rozsądne minimum, maksymalnie dojechałem do +55k.
Odnośnik do komentarza

Ok, równo 2 lata od momentu powstania mojego miasta, mam 5 706 mieszkańców, świetnie rozwinięty przemysł drzewny (na którym notabene planuję oprzeć dalszą rozgrywkę) i naprawdę świetne perspektywy na całkowicie nową część miasta po drugiej stronie rzeki (mam już przygotowaną autostradę przebiegającą pomiędzy przemysłową częścią miasta a mieszkalną). Właśnie po drugiej stronie rzeki mam zamiar zrobić wysokie budynki biurowe i mieszkanie dla klasy hehe WYŻSZEJ.

 

btw - nie mam żadnej szkoły jeszcze wybudowanej :kekeke:

 

Nic, tylko grać w grę! :)

 

i drugie btw - na komunikację wydaję 430.000 €, a zarabiam w tej chwili 394.000 € ;) prawie się bilansuje! albo jakby napisał Jahu - bilansuję!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...