Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

:)(: :):)) :))

 

Wtedy względy praktyczne sugerowały podział, teraz ciężko mi znaleźć jakąś praktyczną przesłankę za tym pomysłem, a są praktyczne przesłanki przeciw niemu, których nie skomentowałeś (te, które wymieniłem, z czego najważniejszy to możliwość skakania między tematami lajskor opcją przejścia do następnego nieczytanego tematu).

Przecież chcesz to zakładaj ankietę, jest jakiś powód dla którego jeszcze tego nie zrobiłeś?

przesłanki praktyczne są takie, że kiedy jest mecz i jednocześnie skoki narciarskie, to wchodząc na główną stronę forum mogę z łatwością otworzyć sobie oba tematy dwoma kliknięciami, bo widnieją jak ostatnio skomentowane w dwóch różnych subforach.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego przy tworzeniu lajfskora esportowego nikt o tym nie wspomniał? No i o piłce nożnej pisano w lajfskorze od bardzo dawna, więc opis 'sportu' nie wiem czy kiedykolwiek był rzeczywiście wykładnią prawa dla tego działu ;).

od bardzo dawna bo w lajfskorze był futbol i mnóstwo innych dyscyplin sportowych, więc zapewne zadecydowała większość pozostałych dyscyplin, że temat nie był w piłce nożnej. Skoro tematy są już rozdzielone, to widziałbym piłkarskiego lajfskora w swoim dziale, bo teraz nie bede musiał sie przebijac przez dzial sport zeby wygrzebac tego lajfskora od dyscypliny, która mnie interesuje i ma osobny dział

Odnośnik do komentarza

w ogłoszeniach administracji temat może zakładać tylko MT - przy poprzedniej dyskusji nie miałeś problemu żeby go założyć

zresztą wcześniej głosy były podzielone, ankietę założyłeś "znienacka" zanim część osób mogła się zapoznać z argumentami obu stron i podjąć bardziej przemyślaną decyzję (co moim zdaniem powinno być standardem), teraz oprócz Ciebie praktycznie nie widzę głosów za utrzymaniem status quo i nagle jest tekst "załóżcie sobie ankietę" :|

Odnośnik do komentarza

 

Gdzie są awardsy ja się pytam?

Gra roku, film, książka? Sportowiec?

 

Umiemy czytać, niektórzy mają prace, zajęcia, inne rzeczy. Czasem nie damy rady w 4h ogarnąć rzeczy ;)

 

A jak wyglądamy z płatnościami za serwer, IPB i domenę? Bo w temacie finansowym cisza na ten temat.

Z tym też czekamy na Kuchara.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...