Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

 

Gdzie są awardsy ja się pytam?

Gra roku, film, książka? Sportowiec?

 

 

Przez weekend powinny pojawić się stosowne tematy do zgłaszania nominacji. Zostaniemy przy tych samych kategoriach, co w zeszłym roku: :)

 

Sygnatura roku

Opowiadanie roku

Najgorszy awatar

Najlepszy awatar

Sportowiec roku

Użytkownik roku

Gra roku

Cytat roku

Najciekawszy temat roku

Serial roku

Film roku

Książka roku

Najbardziej kontrowersyjny temat roku

Wydarzenie roku

Asystent roku

Moderator roku

Debiutant roku

i FM-owicz roku

 

Edit: jmk. spokojnie, MT też człowiek. ;)

Akurat napisałeś swojego posta, jak pisałem mojego ;)

Odnośnik do komentarza

Właśnie. A po drugie wystarczy napisać jakieś info, a nie chamsko olewac cała społeczność bez słowa wyjaśnienia a teraz ignorować mojego posta, odpowiadając a innego poniżej...

Ale jak dopiero ruszyliśmy temat w moderatorowni to nie mamy żadnego info :D. Na kolejnego posta, który tam był odpowiedzieć mogłem, więc to zrobiłem. Jest 5 osób w MT, naprawdę sądziłeś, że nikt nie zauważył Twojego posta? Odrobinę wyolbrzymiasz z "chamskim olewaniem społeczności", cztery godziny wystarczyły Ci na wyciągnięcie takiego wniosku?

Odnośnik do komentarza

Bo jest 5 stycznia, a Wy obudziliscie się dopiero teraz, być może po moim poście, nie wnikam. I nad czym myśleliście, jak proponujecie to samo ;) Chamskie olewanie dotyczyło tego, że info o awardsach jest dopiero teraz, 5stycznia. Mojego posta tylko zignorowales, co napisałem. Wystarczyło odpisać głupie, debata jemy nad tym czy cokolwiek, a nie odpowiadać na problem poniżej, a tego zostawić bez info.

Odnośnik do komentarza

No to najpierw oczekiwałeś info, teraz tylko potwierdzenia, że zauważyliśmy posta. Tak jak mówiłem - zauważamy posty w służbowym, nie czuj się proszę dotknięty brakiem oficjalnej odpowiedzi na piśmie "wniosek przyjęliśmy pod rozpatrzenie" ;). O awardsach Twój post był chyba ogólnie pierwszym od roku (nie tylko w służbowym), więc nie jest tak, że temat wisi w powietrzu a nam się nie chce. BTW awardsy rok temu zaczęły się 9 stycznia, w tym roku pewnie będzie podobnie, więc nie ma powodów do obrażania się.

A myśleliśmy np. nad tym kto zajmie się organizacją tego wszystkiego, wbrew pozorom to naprawdę dużo roboty, łącznie na przynajmniej kilka godzin.

Odnośnik do komentarza

Kuchar jakby coś odezwał się na fejsbuku. Jest od kilkunastu dni dość poważnie chory, w zasadzie nie rusza się z łóżka i dlatego ostatnio nie bywał na forum. Do czasu aż nasz skarbnik wyzdrowieje potwierdzenia wpłat proszę wysyłać do innych osób z MT. Powiedział, że jak lepiej się poczuje to wszystko ogarnie :).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wszystkie posty schizzma w CMF Awards wyświetlają mi się na ciemnoszaro/czarno na czarnym skinie i je nie bardzo widać. To wina moja, schizzma czy forum :)?

Sprawdziłem, rzeczywiście coś na czarnej to szwankuje. Trochę to dziwne bo dotyczy to też rzeczy, których nie przeklejalem, a wpisywalem z ręki. Nie wiem skąd takie formatowanie :-k

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...