Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz rozdzielono livescore'a, zeby bylo przejrzyściej to w sumie w pociągu przyszła mi na mysl propozycja moze mądra, moze głupia, ale postanowiłem sie nia podzielic ;). Jak pisałem kilka lat temu za Icona jeszcze o wyborach do MT wzorem chyba forum IFQ to tez optymizmu nie było, a sie przyjęło później ;).

 

Myslalem o podforum w grach komputerowych ma wzor karier w FM. W dotychczasowych tematach byłyby dyskusje typowo o grze czy jest dobra, recenzje etc., a na tym subforum jesli ktos ma chęć mógłby spisywać swoje "przygody". Potem nie trzeba szukac x stron tematu, zeby przeczytać zapis gry Feanora z CK czy Pulka z Fify ;).

Odnośnik do komentarza

Niby pomysł spoko, ale pytanie podstawowe, ilu byśmy mieli chętnych na prowadzenie opisowych treści ze swoich gier. Spójrzmy chociażby na dział karier w FMie (jakby nie patrzeć, esencji tego forum), obecnie regularnie prowadzonych jest ~ 7 tematów, a przyrost nowych jest znikomy. Szczerzę wątpię, że znalazłoby się grono chętnych do prowadzenia regularnych zapisów z gier, myślę, że obecna forma okazjonalnego wpisu w temacie danej gry, bądź też w Maryni, przy obecnej formie aktywności użytkowników, jest wystarczająca.

Odnośnik do komentarza

Tak luźno rzuciłem tylko, bo nie miałem czego poczytac ;). Z drugiej strony strefa tekstow tez jest martwa, a nadal istnieje, wiec nawet jak bedzie to garstka ludzi to chyba nie bedzie problem, zwłaszcza jako sunforum. Zawsze można jakis okres próbny, moze sie przyjmie, jak nie to mozna usunac po paru miesiącach ;).

 

W sumie to pisalem z perspektywy czytelnika, bo nie gram w EU czy CK, a lubię czytać opisy innych, tylko przeplatane x innymi postami nie wciąga tak mocno :P.

Odnośnik do komentarza

Może głupie ale przyszło mi do głowy ;)
Czy na forumku dało by radę wprowadzić taki sam algorytm jaki jest na fejsie przy postach?
Chodzi mi o tą nowość która jest teraz na fejsie że gdy ktoś nam skomentuje post od razu on nam na dole wyskakuje jak wiadomość. I pomyślałem że można by tak zrobić na forumku przy odpowiedziach.
Czyli gdy ktoś nam odpowie na nasz post wtedy dostajemy info na stronie na której jesteśmy i od razu możemy odpowiedzieć nie wchodząc w ten temat. Myślę że było by to przydatne ale zostawiam to pod dyskusje ;)

Odnośnik do komentarza

Przeciez to jest od dawna :) W prawym gornym rogu - obok nazwy swojego nicka, masz taki przycisk: "Powiadomienia". Nacisnij i wejdz w Opcje. Tam konfigurujesz sobie jakie powiadomienia chcesz dostawac.

 

To czego szukasz, to pewnie te opcje:

 

  • Powiadom mnie o nowych odpowiedziach w obserwowanych tematach
  • Powiadom mnie o nowych tematach w obserwowanych forach
  • Powiadom mnie, gdy ktoś zacytował moją wypowiedź
Odnośnik do komentarza

 

Przeciez to jest od dawna :) W prawym gornym rogu - obok nazwy swojego nicka, masz taki przycisk: "Powiadomienia". Nacisnij i wejdz w Opcje. Tam konfigurujesz sobie jakie powiadomienia chcesz dostawac.

 

To czego szukasz, to pewnie te opcje:

 

  • Powiadom mnie o nowych odpowiedziach w obserwowanych tematach
  • Powiadom mnie o nowych tematach w obserwowanych forach
  • Powiadom mnie, gdy ktoś zacytował moją wypowiedź

 

Ale fajnie byłoby, gdyby była możliwość powiadomień, gdy ktoś wpisze nas nick w danym temacie/poście. Czyli żeby było można "zawołać" kogoś tak jak na Fejsie wpisując np. @lad.

Odnośnik do komentarza

<p>

 

Przeciez to jest od dawna :) W prawym gornym rogu - obok nazwy swojego nicka, masz taki przycisk: "Powiadomienia". Nacisnij i wejdz w Opcje. Tam konfigurujesz sobie jakie powiadomienia chcesz dostawac.

 

To czego szukasz, to pewnie te opcje:

 

  • Powiadom mnie o nowych odpowiedziach w obserwowanych tematach
  • Powiadom mnie o nowych tematach w obserwowanych forach
  • Powiadom mnie, gdy ktoś zacytował moją wypowiedź
Dzięki Feno ;)

A działa to też w wersji mobilnej?

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...