Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Moment, cztery skrzyżowane ciupagi a swastyka to jednak nie to samo. Sam fakt odejścia przez 21 BSP od symboliki sprzed roku 1945 powinien Ci dać do myślenia.

 

Sorry Profesor, ale na sztandarze jest wlasnie swastyka, z dodanymi do niej ciupagami.

Odnośnik do komentarza

Widzę jedno logiczne wyjście z tej jakże ciężkiej sytuacji, avatar Rambo niech zostanie, avatar z sierpem i młotem niech wróci, a wy wyjdzie na dwór i zorganizujcie sobie życie, bo robić problemy z takich spraw to przesada;P.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem akurat ta swastyka nie powinna się nikomu kojarzyć z nazizmem. Jeśli ktoś chciałby wstawić avka propagującego nazizm, to by wrzucił taki obrazek: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...zi_Swastika.svg . Ja osobiście nawet nie zauważyłem, że tam jest swastyka. Jak wszyscy wiemy, znak ten jest znany na całym świecie i ma tysiące różnych symbolik (co widać po wikipedii). Dlatego moim zdaniem ta dyskusja jest bezsensowna i avek powinien zostać, bo faktycznie przedstawia on order, który został przyznany w Polsce dla zasługi polskiego żołnierza.

Odnośnik do komentarza

Najlepszym rozwiązaniem będzie całkowite wyłączenie awatarów. Były głupie wojny o liczniki postów, podpisy a teraz widać, że znów niektórym userom się nudzi. Skoro nie potraficie korzystać w odpowiedni sposób z tego co dostaliście to należy wam to odebrać. To kolejne potwierdzenie tezy, że małpie nie daje się karabinu.

To forum jest jedynym miejsce, które znam, gdzie ludzie potrafią się wykłócać o takie pierdoły :roll:

Odnośnik do komentarza

OM: Nie jest winą 21. Górskiego Pułku Artylerii Polowej 21 DP, że naziści "zrabowali" symbol, którego użyto do wykonania odznaki, ale niestety: po II wojnie światowej swastyka kojarzy się jednoznacznie negatywnie. Dlatego uważam Rambo, że powinieneś poszukać sobie czegoś mniej prowokującego. Mimo wszystko użycie tego symbolu do tego z podpisem z tekstem Skrewdrivera, którego lider założył Blood & Honour daje jednoznacznie niesmaczne odczucie. Proponuje Rambo byś uczcił pamięć przodka w mniej prowokujący sposób. Na pewno znajdzie się lepszy pomysł niż odznaka ze swastyką. Awatar usunę i proponuje byś do niego nie wracał, licząc się z konsekwencjami :MO

Odnośnik do komentarza

OK, zrozumialem, mozecie sobie usuwac wszystko co tylko chcecie. Mozecie mnie tez skreslic z listy uzytkownikow tego Forum, bo ja czuje sie pokrzywdzony i niesprawiedliwie potraktowany. Jezeli ktos zarzuca mi propagowanie faszyzmu poprzez umieszczenie symbolu jednostki wojskowej, ktora wlasnie z faszystami walczyla, to ja dziekuje, wiecej pytan nie mam.

Odnośnik do komentarza
Najlepszym rozwiązaniem będzie całkowite wyłączenie awatarów

 

Jestem jak najbardziej za. W sumie podpisy tez by mozna wylaczyc :>

Pytał Cię ktoś o zdanie? Nie? To wiesz co masz zrobić.

 

Koniec dyskusji. Każdy kolejny post nawiązujący do sprawy awatara zostanie usunięty a autor nagrodzony ostrzeżeniem wartości +1. Amen.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy odezwie się teraz ktoś kto powie, że razi go avatar MM, bo uważa Wałęsę za człowieka, który doprowadził Polskę na skraj upadku lub coś w tym stylu.

Feanor ma rację. Swastyka, swastyce nierówna. Tak samo jak nie każdy sierpi i młot muszą symbolizować komunę.

Uczucia userów razi wiele rzeczy.

Delikatni strasznie jesteśmy. Czasami może za bardzo.

 

[Zanim wstawiłem post nie widziałem posta Icona, ale +1 przyjmę]

Odnośnik do komentarza
OK, zrozumialem, mozecie sobie usuwac wszystko co tylko chcecie. Mozecie mnie tez skreslic z listy uzytkownikow tego Forum, bo ja czuje sie pokrzywdzony i niesprawiedliwie potraktowany. Jezeli ktos zarzuca mi propagowanie faszyzmu poprzez umieszczenie symbolu jednostki wojskowej, ktora wlasnie z faszystami walczyla, to ja dziekuje, wiecej pytan nie mam.

Zrozum, że na tym forum panują takie a nie inne zasady. Jeżeli coś może wprowadzać w zniesmaczenie innych to dla dobra swojego i dobra ogółu należy odpuścić tym bardziej, że chodzi o taką pierdołę jak awatar czyli kilkanaście kilobajtów obrazka.

[Zanim wstawiłem post nie widziałem posta Icona, ale +1 przyjmę]

Akurat jestem w to w stanie uwierzyć bo post jest dość długi i trudno by było go napisać szybciej niż w niecałe 2 minuty ;)

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...