Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

A ja Was, szanowni Panowie, nie rozumiem dlaczego rozbujaliście sprawę mojego avatara na dwie strony w temacie służbowym zamiast poprostu napisać PW i powiedzieć co i jak. Z ustrojem komunistycznym się nie utożsamiam jako tako - poglądy polityczne mam centro-prawicowe, natomiast w ZSRR się urodziłem i jestem w połowie Rosjaninem, stąd też ten avatar. I nigdy nie słyszałem, aby "propagowanie" symboli komunistycznych było karane więzieniem. Niemniej jednak Profesor powiedział mi, o tym całym wątku i avatar zmieniłem. I tak samo zmieniłbym gdyby ktoś zwrócił mi prywatnie uwagę via PW.

Odnośnik do komentarza

Czy mogę wiedzieć czemu mój post dzisiejszy z tematu o paczu został skasowany? Było tam pytanie na które odpowiedź mnie bardzo interesuje. Rozumiem, że zbyt wiele nie wnosił on do tematu (jak duża część wpisów w temacie), ale postów typu "mi pacz odpowiada, nie wiem co wam w nim nie pasuje", które absolutnie nic nie wnoszą nie kasujecie.

Odnośnik do komentarza
Rambo proszę wytłumacz co to za order jest na twoim avku!

 

Jest to odznaka 21-go Górskiego Pułku Artylerii Polowej. W tej jednostce, a konkretnie w 3 Dywizjonie, stacjonujacym w Cieszynie, sluzyl moj pradziadek. Nie widze wiec nic niestosownego w tym avatarze.

Odnośnik do komentarza
Rambo proszę wytłumacz co to za order jest na twoim avku!

 

Jest to odznaka 21-go Górskiego Pułku Artylerii Polowej. W tej jednostce, a konkretnie w 3 Dywizjonie, stacjonujacym w Cieszynie, sluzyl moj pradziadek. Nie widze wiec nic niestosownego w tym avatarze.

 

 

Jeżeli jest to jednoska z II wojny swiatowej to ja widzę, tym bardziej widzę, że widzę na nim swastykę (symbol chyba zakazany?).

Jak Mod team postanowi to zostawić, to niech będzie, ale nie powiem żebym czuł się komfortowo patrząc na tego avatara.

Odnośnik do komentarza
Rambo proszę wytłumacz co to za order jest na twoim avku!

 

Jest to odznaka 21-go Górskiego Pułku Artylerii Polowej. W tej jednostce, a konkretnie w 3 Dywizjonie, stacjonujacym w Cieszynie, sluzyl moj pradziadek. Nie widze wiec nic niestosownego w tym avatarze.

 

 

Jeżeli jest to jednoska z II wojny swiatowej to ja widzę, tym bardziej widzę, że widzę na nim swastykę (symbol chyba zakazany?).

Jak Mod team postanowi to zostawić, to niech będzie, ale nie powiem żebym czuł się komfortowo patrząc na tego avatara.

 

Swastyka nie jest zakazana. A ta odznaka to odznaka polskiej jednostki, walczacej w czasie II wojny swiatowej.

 

Zważywszy na jazdy wokół avka sapera, pozostawienie tego avatara byłoby skrajną niekonsekwencją.

 

Ale mnie nie interesuja zadne avki sapera. Jeszcze raz podkreslam, ze swastyka nie jest nigdzie zakazana, i jest o wiele starsza niz faszyzm. Jest to symbol prawdziwej, polskiej jednostki wojskowej, w ktorej w dodatku za Polske walczyl moj pradziad. Jeszcze raz pytam: co w tym zlego??

Odnośnik do komentarza
A sierp i młot to pewnie symbole ruchu robotniczego w XIX wieku :>. Pochodzenie jest drugorzędne, liczy się obecne znaczenie danego symbolu. Wyobrażasz sobie obecnie jakąś jednostkę WP ze swastyką w herbie?

 

Alez oczywiscie, ze sobie wyobrazam. 21 Brygada Podhalańska ma na sztandarze swastyke, z ornamentyka czterech skrzyzowanych ciupag.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...