Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę wchodzić w nie swoje kompetencje, ale może warto się przyjrzeć Adnetowi: http://www.adnet.pl/pl/pages/view/57

Korzystałem z ich usług przy prowadzeniu serwisu internetowego i dochody były nienajgorsze. Wadą jest, że lubią wrzucić agresywne reklamy (tj. wyskakujące, albo dźwiękowe), ale da się wynegocjować brak tego typu reklam.

Odnośnik do komentarza
Korzystałem z ich usług przy prowadzeniu serwisu internetowego i dochody były nienajgorsze.
Nienajgorsze czyli jakie? Jakieś szczegóły?

O szczegóły to musisz napisać do nich maila, bo tak jak mówię, to zależy od form reklam jakie akceptujesz. Przykład strony, o której mówię byłby kompletnie nietrafny, bo po pierwsze pojawiały się bardzo agresywne reklamy, a po drugie strona miała pewnie 10x więcej odwiedzin, niż to forum (chociaż nie znam statystyk). Zresztą nie wiem, czy wolno mi mówić o szczegółach finansowych takiej transakcji publicznie.

 

Z bardziej szczegółowych informacji mogę powiedzieć, że po rozpoczęciu współpracy z adnet, zyski wzrosły o prawie 400% w stosunku do google.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Zaszła potrzeba wykupienia nowej licencji IPB. Ważność aktualnej jest dożywotnia ale mieliśmy tylko roczny dostęp do aktualizacji. Dlatego też w celu ponownego uzyskania do nich dostępu musimy odnowić licencję. Koszt takiego czegoś to 149$ czyli około 330PLN. Zwracam się więc z prośbą o wpłaty na nasze konto wszystkich, którym dobro CM Forum leży na sercu.

 

Wszystkie szczegóły dotyczące płatności znajdują się tutaj.

 

Każdy kto wesprze nas finansowo otrzyma konto premium i zostanie dodany do grupy Przyjaciel CMF co wiąże się z takimi udogodnieniami jak:

-brak kontroli antyfloodowej,

-możliwość zamykania tematów, których jest się autorem,

-zwiększona skrzynka na prywatne wiadomości - z możliwością przechowywania 250 PW.

 

Dziękuję wszystkim, którzy do tej pory wspierali nas a także tych, którzy wesprą nas i tym razem.

Odnośnik do komentarza

Zakupiliśmy licencję. Kosztowało nas to 333,13 PLN. Dzięki Waszemu wsparciu udało nam się uzbierać potrzebną kwotę. Nie oznacza to jednak, że to koniec wydatków. W najbliższym czasie będziemy musieli wykupić możliwość dalszego użytkowania domeny forumcm.net a także opłacić serwer. Tak więc apel o wsparcie finansowe jest nadal aktualny.

 

Dziękuję wszystkim, którzy wpłacili :) (jeżeli ktoś wpłacił, jest na liście a nie został dopisany do grupy "Przyjaciel CMF" to niech się skontaktuje z dowolnym adminem w celu dodania go do grupy).

 

i liczę, że grono ludzi, którym leży na sercu dobro forum już niedługo się powiększy. Czekamy na wpłaty.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Zakupiliśmy licencję. Kosztowało nas to 333,13 PLN. Dzięki Waszemu wsparciu udało nam się uzbierać potrzebną kwotę. Nie oznacza to jednak, że to koniec wydatków. W najbliższym czasie będziemy musieli wykupić możliwość dalszego użytkowania domeny forumcm.net a także opłacić serwer. Tak więc apel o wsparcie finansowe jest nadal aktualny.

 

Dziękuję wszystkim, którzy wpłacili :) (jeżeli ktoś wpłacił, jest na liście a nie został dopisany do grupy "Przyjaciel CMF" to niech się skontaktuje z dowolnym adminem w celu dodania go do grupy).

 

i liczę, że grono ludzi, którym leży na sercu dobro forum już niedługo się powiększy. Czekamy na wpłaty.

 

A jaka kwota jest jeszcze potrzebna? Moze powinienes zrobic cos na wzor Susie czyli dodac w widocznym miejscu jakiegos buttona o nazwie "Wsparcie forum" po nacisnieciu ktorego zostanie sie przeniesionym w odpowiednie miejsce.

 

I jeszcze jedno - czy jak wplace to bedzie mozliwy powrot do starego wygladu tzn. by wszystkie posty w danym topicu byly widoczne a nie jak teraz pozwijane?

Odnośnik do komentarza
I jeszcze jedno - czy jak wplace to bedzie mozliwy powrot do starego wygladu tzn. by wszystkie posty w danym topicu byly widoczne a nie jak teraz pozwijane?

 

Na górze tematu masz opcje, i ustaw tryb widoku standardowy :) .

 

Kolega Kuchar juz mi uzmyslowil moja ignoracje. Ale dzieki :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...