Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Miast rzucać tymi hasełkami, może byś się zadeklarował do roli administratora dbającego o funkcjonalność forum? Różne rzeczy można zarzucać Iconowi, ale ten rodzaj ataku to już poziom mułu pod Morzem Martwym.

 

 

W końcu na tym forum takich ataków uczę się od najlepszego. Niestety na forum się nie znam. Znam za to kilka osób które prowadzą takie fora i jeżeli oni sobie radzą jestem skłonny powiedzieć że każdy sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Miast rzucać tymi hasełkami, może byś się zadeklarował do roli administratora dbającego o funkcjonalność forum? Różne rzeczy można zarzucać Iconowi, ale ten rodzaj ataku to już poziom mułu pod Morzem Martwym.

 

 

W końcu na tym forum takich ataków uczę się od najlepszego. Niestety na forum się nie znam. Znam za to kilka osób które prowadzą takie fora i jeżeli oni sobie radzą jestem skłonny powiedzieć że każdy sobie poradzi.

To ich zaproponuj, o ile faktycznie prowadzą fora o takim natężeniu odwiedzalności. Icon co kilka miesięcy przechodzi okres i chce odejść :)

Odnośnik do komentarza

Niestety na forum się nie znam.

 

Znam za to kilka osób które prowadzą takie fora i jeżeli oni sobie radzą jestem skłonny powiedzieć że każdy sobie poradzi.

 

I gdzie tu logika?

 

Sorry Brudas ale jedziesz po bandzie niemiłosiernie. Chcesz mi dowalić to dowal w najsłabszy punkt a nie w najmocniejszy. Możesz mi zarzucać wiele rzeczy ale nie to, że jestem osobą niekompetentną i źle wywiązującą się ze swoich obowiązków. Masz gule bo dostałeś ostrzeżenie, prawda? Emocje na bok, oceniaj sprawy chłodną głową. Ktoś Ci broni pomagać przy forum? Ktoś Ci broni odwołać się na PW od ostrzeżenia? Nie. Ale przecież łatwiej grozić wpierdolem na zjeździe czy dopieprzać się o wszystko byle to robić tylko na publiku.

Jakoś jeszcze niedawno udawałeś wielkiego kumpla, pisałeś SMSy, nie jeden raz szedłem Ci na rękę kiedy wchodziłeś pijany na forum. Tolerowałem Twoje telefony w środku nocy. A Ty tak mi się odpłacasz?

Odnośnik do komentarza
Złagodniał czy nie złagodniał; do Icona o wiele można mieć pretensje, ale nie o to, w jaki sposób i jakim nakładem sił pilnuje bebechów naszego forum, więc jedno od drugiego wypadałoby oddzielić.

 

Wiem tu mnie poniosło. Po prostu denerwują mnie niektóre sytuacje o których mówie/pisze jasno a za każdym razem a później jest to samo. Na tym świecie jest za dużo męczenników. Nie mam pretensji o to jak Icon dba o forum (naprawia zwisy, aktualizuje skrypt :* ) ale o to kim staje się na forum i jak się na nim zachowuje.

 

Jakoś jeszcze niedawno udawałeś wielkiego kumpla, pisałeś SMSy, nie jeden raz szedłem Ci na rękę kiedy wchodziłeś pijany na forum. Tolerowałem Twoje telefony w środku nocy. A Ty tak mi się odpłacasz?

 

Co to jest ? "Urzekła mnie twoja Historia" czy temat służbowy? Zaraz z szafy wylecą papcio smerf, gumisie i poklepią biednego Iconka po plecach :| Całe szczęście znów pokazałeś jak można ci coś powiedzieć i mieć 100% pewnośc że znajdzie się to na forum :lol:

 

Masz gule bo dostałeś ostrzeżenie, prawda? Emocje na bok, oceniaj sprawy chłodną głową. Ktoś Ci broni pomagać przy forum? Ktoś Ci broni odwołać się na PW od ostrzeżenia?

 

Po co mam się odwoływać skoro taki punkt regulaminu istnieje to było widocznie sprawiedliwe. W myśl "pokażcie mi człowieka a ja znajde na niego paragraf".

 

 

Ale przecież łatwiej grozić wpierdolem na zjeździe czy dopieprzać się o wszystko byle to robić tylko na publiku.

 

Akurat w tym temacie chyba masz największe doświadczenie :>

Odnośnik do komentarza

Króciutko.

Kiedyś już o tym wspominałem, Icon powinien ograniczyć swoją działaność administracyjną do strony technicznej CMF. Żadnego moderowania, ostrzegania i banowania - to powininen zostawić kolegom.

Dzięki temu oszędziłby sobie i nam stresu. Nie denerwowałby się opiniami ludzi, a nas nie wkurwiałyby jego humory.

Odnośnik do komentarza
W końcu znika, dzięki Bogu :)

To było do mnie?

Przepraszam, że się wtrącam, ale czy w czasie urlopu Icona forum wróci do normalności, czy nadal będzie burdel? Bo nie wiem, czy odwiedzać forum czy nie?

Jaki "burdel" masz na myśli?

 

Takim, że ciągle ktoś na kogoś wjeżdża i dostaje się ostrzeżenia za krzywe spojrzenie?

Odnośnik do komentarza
Króciutko.

Kiedyś już o tym wspominałem, Icon powinien ograniczyć swoją działaność administracyjną do strony technicznej CMF. Żadnego moderowania, ostrzegania i banowania - to powininen zostawić kolegom.

Dzięki temu oszędziłby sobie i nam stresu. Nie denerwowałby się opiniami ludzi, a nas nie wkurwiałyby jego humory.

To niemożliwe :) Jak to sobie wyobrażasz, Icon przedzierzgnie się w Afroamerykanina sprzed wojny secesyjnej i spokojnie będzie patrzył na decyzje modów, które mu się nie podobają (bo z pokorą świętego Aleksego będzie dłubał właśnie przy odblokowaniu CMF?) :lol: To byłoby możliwe jedynie w sytuacji, gdy admin byłby najemnikiem z zewnątrz, najlepiej najemnikiem opłacanym :) W przeciwnym wypadku pozycja Wielkiego Elektronika Forum zawsze będzie implikowała pozycję ubermoda. W związku z tym proponuję skończyć jałową dyskusję o pozycji Icona i cieszyć się tym, że nasz władca absolutny wziął kurs na absolutyzm oświecony. Względnie zmienić forum dyskusyjne.

Odnośnik do komentarza

Mozna sie zajmowac wszystkim naraz, albo tylko czescia np. samym adminowaniem. Osobiscie sadze, ze dlugo by nie wytrzymal bo zawsze mozna sie z zdaniem ktoregos admina nie zgodzic :>. Wlasnie to mialem na mysli mowiac *zlagodniec*. Chociaz gdyby sobie dal na luz w niektorych sprawach to moze byloby mniej klotni na tym forum :) Troche mi przypomina administracja Icona ta na PT ;-) - bezwzgledna.

Odnośnik do komentarza
Względnie zmienić forum dyskusyjne.

A ja proponowalbym w ogole nie uzywac tego argumentu, zwlaszcza w stosunku do ludzi, ktorzy udzielaja sie tu od kilku ladnych lat, maja tu sporo znajomych i po prostu przyjemnie dyskutuje sie im w takim gronie, niezaleznie od tego, czy jest to 14236327. dyskusja o homoseksualizmie ze stalym podzialem rol. Poza tym CMF to najwieksze polskie forum o FM-ie, z najwiekszym archiwum, z najwieksza baza i poza dzialami okoloefemowymi, niesie ono spory ladunek merytoryczny, nie mowiac juz o tzw. kapitale spolecznym. Uzycie argumentu: "jak ci sie nie podoba, to spadaj" jest w tej sytuacji ponizej pasa i nie rozwiazuje problemu - przeciez wszyscy zdajemy sobie sprawe, ze w kwestii for o managerach z lekkim naddatkiem innych tematow nie ma zadnej sensownej alternatywy.

 

Nie podoba mi sie tez, ze ktos atakuje ponizej pewnego poziomu, usprawiedliwiajac to poziomem adwersarza.

Odnośnik do komentarza
Względnie zmienić forum dyskusyjne.

A ja proponowalbym w ogole nie uzywac tego argumentu, zwlaszcza w stosunku do ludzi, ktorzy udzielaja sie tu od kilku ladnych lat, maja tu sporo znajomych i po prostu przyjemnie dyskutuje sie im w takim gronie, niezaleznie od tego, czy jest to 14236327 dyskusja o homoseksualizmie ze stalym podzialem rol..

Jako człowiek, który udziela się tu jeszcze dłużej niż Ty mam przekonanie, iż mam do tego prawo. Raz już stąd zniknąłem i świat mi się nie zawalił. A i CMF od tego nie umarło.

 

Poza tym CMF to najwieksze polskie forum o FM-ie, z najwiekszym archiwum, z najwieksza baza i poza dzialami okoloefemowymi, niesie ono spory ladunek merytoryczny,
Z tego akurat można korzystać nie będąc nawet zarejestrowanym. Zauważ zresztą: fora tragicznie źle zarządzane umierają. To, że jak się wyraziłeś: "nie ma dla CMF sensownej alternatywy" (w Polsce, dodam) jest jaką tam cenzurką dla MT dowodzonego przez Icona. Nienajgorszą.
Odnośnik do komentarza
Z tego akurat można korzystać nie będąc nawet zarejestrowanym.

Ale chyba wtedy nie mozna zadac pytania, podzielic sie swoimi doswiadczeniami etc.? To jednak ogranicza.

 

Nie twierdze, ze forum jest zle zarzadzane (nie kala sie wlasnego gniazda przeciez), odnioslem sie do argumentu ze zmiana forum dlatego, ze (opinia osobista) dla mnie jako moda byloby porazka, gdybym w dyskusji uzyl tego argumentu. Dla mnie to albo oznaka bezradnosci i braku argumentow, albo demonstracja sily: ja tu rzadze i rzadzil bede, wiec przystosuj sie albo zgin. Z tego wylanialby sie obraz modteamu jako kliki BMW albo gluchej na userow grupy trzymajacej stolki, ktora rozsmakowala sie w przywilejach wladzy - a takim cialem modteam nie jest.

Odnośnik do komentarza
Z tego akurat można korzystać nie będąc nawet zarejestrowanym.

Ale chyba wtedy nie mozna zadac pytania, podzielic sie swoimi doswiadczeniami etc.? To jednak ogranicza.

 

Nie twierdze, ze forum jest zle zarzadzane (nie kala sie wlasnego gniazda przeciez), odnioslem sie do argumentu ze zmiana forum dlatego, ze (opinia osobista) dla mnie jako moda byloby porazka, gdybym w dyskusji uzyl tego argumentu. Dla mnie to albo oznaka bezradnosci i braku argumentow, albo demonstracja sily: ja tu rzadze i rzadzil bede, wiec przystosuj sie albo zgin.

Hej, ale ja nie jestem modem już od wielu miesięcy, prawda? A fraza: "przystosuj się albo zgiń" jest tak przeładowana emfazą, że aż śmieszna. Bo odejście z CMF nie jest niczym tragicznym, wielu mogłoby to nawet wyjść na dobre :)

Odnośnik do komentarza
To byłoby możliwe jedynie w sytuacji, gdy admin byłby najemnikiem z zewnątrz, najlepiej najemnikiem opłacanym :) W przeciwnym wypadku pozycja Wielkiego Elektronika Forum zawsze będzie implikowała pozycję ubermoda.

 

Negative, mnie za adminowanie na wawkomie nikt nie płaci, a moja rola sprowadza się w większości przypadków tylko do strony technicznej.

Odnośnik do komentarza
To byłoby możliwe jedynie w sytuacji, gdy admin byłby najemnikiem z zewnątrz, najlepiej najemnikiem opłacanym :) W przeciwnym wypadku pozycja Wielkiego Elektronika Forum zawsze będzie implikowała pozycję ubermoda.

 

Negative, mnie za adminowanie na wawkomie nikt nie płaci, a moja rola sprowadza się w większości przypadków tylko do strony technicznej.

W większości przypadków :) Ale ok, zgeneralizowałem nadmiernie. Zapewne istnieją takie samoograniczające się jednostki, które pomimo dużego zaangażowania w życie forum nie wykorzystują wobec moderatury swojej oczywistej administracyjnej przewagi. Powinienem zatem napisać: w przeważającej większości wypadków. I nie zawsze tak ostentacyjnie, jak robi to Icon.

Odnośnik do komentarza
Proponuję wydzielenie podforum dotyczącego FMLive, jako że coraz więcej forumowiczów ma dostęp do bety.

Fika, nie jestem w temacie, możesz przybliżyć o co chodzi?

 

 

No i ważna informacja. Wykupiłem na własny koszt domenę http://cmforum.pl z której możecie korzystać wchodząc na CM Forum. Jednak traktowana będzie jako alias. Cały czas główną domeną naszego forum jest http://forumcm.net

Odnośnik do komentarza
Proponuję wydzielenie podforum dotyczącego FMLive, jako że coraz więcej forumowiczów ma dostęp do bety.

Fika, nie jestem w temacie, możesz przybliżyć o co chodzi?

No o FMLive ;) Chwilowo jest taki temat na GK, jednak imho warto by wydzielić dla niego podforum, jak dla pozostałych gier z serii - obecna wersja testowa jest półpubliczna (niektórzy użytkownicy mogą zapraszać nowych), na forum jest już kilkanaście osób pogrywających, co jakiś czas dołączają nowe i jeśli nawet nie teraz, to niedługo to forum się przyda - a maryniowcy odetchną od pytań 'jak mogę zagrać w lidze' i 'dlaczego nie mogę ustawić taktyki' ;-)

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...