Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że moje PMy są kompletnie olewane, po raz kolejny oświadczam, że REZYGNUJĘ z funkcji forumowego skarbnika. Daję MT tydzień na załatwienie tej sprawy. Potem wyjeżdżam na urlop i likwiduję "forumowe" konto. Przykro mi, że muszę to "zgłosić" po raz kolejny i do tego w ten sposób. Jesteście jednak niepoważni. :>

Odnośnik do komentarza
Myślę, że teraz już wszyscy numerolodzy, Hellenowie i puryści językowi zadowoleni :)

Ja nie jestem... Za TVN 24, wydanie o 8:00:

Olimpiada w Pekinie - 26 letnie igrzyska olimpijskie.

TVN to zuooo?

Dyletanci po prostu :)

Nawiasem mówiąc, samo używanie słowa "olimpiada" w znaczeniu "zawody sportowe" to dyletanctwo, ale tak upowszechnione niestety że sam je czasem popełniam :)

Odnośnik do komentarza
Jako, że moje PMy są kompletnie olewane, po raz kolejny oświadczam, że REZYGNUJĘ z funkcji forumowego skarbnika. Daję MT tydzień na załatwienie tej sprawy. Potem wyjeżdżam na urlop i likwiduję "forumowe" konto. Przykro mi, że muszę to "zgłosić" po raz kolejny i do tego w ten sposób. Jesteście jednak niepoważni. :>

A poważne jest partyzancka rezygnacja ze skarbnika i wytykanie kilka godzin później, że nie ma następcy? Kogo powiadomiłeś? Chyba tylko Fenomena. Ja się dowiedziałem o 21, że rezygnujesz i myślisz, że nagle tak znikąd wyskoczymy z osoba zajmująca się finansami? Byłeś w MT i dobrze wiesz jak to działa, tak więc Twoje oskarżenia są złośliwe po prostu. Dziękujemy za współpracę, postaramy się wyznaczyć skarbnika w możliwe najbliższym terminie, żebyś nie musiał się męczyć.

Odnośnik do komentarza
A poważne jest partyzancka rezygnacja ze skarbnika i wytykanie kilka godzin później, że nie ma następcy? Kogo powiadomiłeś? Chyba tylko Fenomena. Ja się dowiedziałem o 21, że rezygnujesz i myślisz, że nagle tak znikąd wyskoczymy z osoba zajmująca się finansami? Byłeś w MT i dobrze wiesz jak to działa, tak więc Twoje oskarżenia są złośliwe po prostu. Dziękujemy za współpracę, postaramy się wyznaczyć skarbnika w możliwe najbliższym terminie, żebyś nie musiał się męczyć.

Kilka miesięcy wstecz powiadomiłem o tym Icona, tudzież posłałem PMy do Fenomena. Wg Icona sprawa miała być poruszona w MT i rozwiązana. Do dzisiaj o niczym mnie nie powiadomiono a wczoraj Fenomen kompletnie olał PM (nie pierwszy już raz).

Jak widzę, najlepszą opcją na rozwiązanie problemu jest jego niezauważanie?

 

To miłe, że jak zwykle jesteś zorientowany w temacie. Już wychodząc z MT pisałem, że rezygnuję z funkcji. Poproszono mnie wówczas o "trochę" czasu (mija już chyba pół roku), aby wyznaczyć nastepcę. No, ale jak widać, że świadomości Twej to nie dotarło. Twa świadomość zarejestrowała 7 sierpnia, godzinę 21. Niech żyje dobrze poinformowany, sprawny, zwarty i zoragnizowany MT, czasem "trochę" nieoprzytomny.

Odnośnik do komentarza
Dlaczego zakładasz, że olałem? Nie przyszło Ci do głowy, że mogłem go poruszyć w adminowni?

Skąd mogłem przypuszczać, że tak silnie oczekujesz potwierdzenia na piśmie, że zająłem się sprawą

A poruszasz w adminowni? Z postu me_who wynika, że sprawa leży trzy metry pod ziemią, ewentualnie on jest niedoinformowany :>

Sprawdź, kiedy dostałeś pierwsze PM ode mnie w tej sprawie (jeżeli jeszcze ją masz). Dziwisz się, że się wkurzam, nie mając żadnej wiadomości zwrotnej?

Odnośnik do komentarza
Wybaczcie, ze Wam sie wcinam w ta pasjonujaca dyskusje, ale mam pytanie natury technicznej - jako, ze na forum przekierowuje tez domena forumfm.pl to zapytuje czy forum, ktore bylo pod nia wczesniej zostalo wchloniete, przejete, spacyfikowane, czy ktos sobie jaja robi ;)?

Ja żadnej domeny nie wykupywałem poza cmforum.pl

Ktoś ją podpiął pod nasze forum ale nie poinformował nas o tym.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...