Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Czy znowu kompletnie nie bedzie sie liczyl z glosem wiekszosci.

 

ADR, Ty, Speed i Perez to nie większość forum.

w ankiecie bralo udzial kilkadziesiąt osob a nie 4 :P

 

 

mimo wotun nieufnosci i ogolnej krytyce?

 

Idąc takim tokiem rozumowania rząd powinien rządzić dzień, bo zawsze komuś coś się nie podoba i jest "ogólna krytyka".

czy Icon tak sie zachowywal 1 dzien czy lata?

 

ta cala dyskusja powinna być w temacie Pereza, ktory zostal celowo usuniety z ogolu...no ale rozumiem opinie opozycji beda usuwane.

Tak Qcz, jesteśmy Białorusią. Już nie pieprz głupot. Celowo został usunięty. Pewnie tak samo spiskowo jak temat o ADR x lat temu :roll:

Gdyby tak było jak piszesz, że niewygodne opinie są usuwane to powiedzmy Perez, ADR i Ty byście mieli permbany i moglibyście sobie swoje żale pisać najwyżej w forum na CMRev co nie jest forum.

a mimo to zostal usuniety....

 

 

Rozumiem krytykę, ale argumenty wyciągane z kapelusza doprowadzają mnie do pasji :/

:*

Odnośnik do komentarza
[...] a Icona wybierzmy na Prezydenta Forum o! [...]

OT: sam sie mianuje...i to dozywotnio ;) : OT

 

btw czy MT planuje wprowadzic jakies banery reklamowe by wspomoc bilans forum?

Jesli zdanie, mozna powiedziec, sponsorow/akcjonariuszy sie nie liczy...to moze sami zaczna utrzymywac serwer?

 

Pamiętasz, jak googleads nas wydupcyło? O takich sprawach łatwiej mówić, niż załatwiać. Zaczyna mnie to już mówiąc delikatnie wkurwiać - ile lat byłeś w MT? Czemu wtedy nie martwił Cię brak reklam finansujących CMF?

Odnośnik do komentarza
Pamiętasz, jak googleads nas wydupcyło? O takich sprawach łatwiej mówić, niż załatwiać. Zaczyna mnie to już mówiąc delikatnie wkurwiać - ile lat byłeś w MT? Czemu wtedy nie martwił Cię brak reklam finansujących CMF?

Po Twoim odejsciu walczylem o to. W skrocie nikt nie chcial na moja prosbe napisac piekna i poprawna polszyzna (nie taka jak ja pisze :D) ogloszenia jakie mozna podeslac w kilka miejsc...prosilem o to tylko pol roku z czestotliwoscia co kilka tygodni...MT zaprzeczy?

Na google sie swiat nie konczy a forum ma potencjal by na siebie zarabialo.

Odnośnik do komentarza
Pamiętasz, jak googleads nas wydupcyło? O takich sprawach łatwiej mówić, niż załatwiać. Zaczyna mnie to już mówiąc delikatnie wkurwiać - ile lat byłeś w MT? Czemu wtedy nie martwił Cię brak reklam finansujących CMF?

Po Twoim odejsciu walczylem o to. W skrocie nikt nie chcial na moja prosbe napisac piekna i poprawna polszyzna (nie taka jak ja pisze :D) ogloszenia jakie mozna podeslac w kilka miejsc...prosilem o to tylko pol roku z czestotliwoscia co kilka tygodni...MT zaprzeczy?

Na google sie swiat nie konczy a forum ma potencjal by na siebie zarabialo.

 

Trzeba było samemu to załatwić albo pierdolnąć i odejść. Wybacz, ale nieładnie to wygląda, kiedy z pozycji byłego członka MT mówisz (i nie tylko Ty zresztą), co MT ma teraz robić. Miałeś ku temu sposobność. Tak jak Cię lubię, tego argumentu nie potrafię zaakceptować.

Odnośnik do komentarza
w ankiecie bralo udzial kilkadziesiąt osob a nie 4

A forum ma "trochę" więcej użytkowników. Już nawet więcej brało udział w śmiesznych wyborach na członka roku ;)

I raz są żale, że forum rządzi jakaś tam kilkudziesięcioosobowa Elyta z Maryni a już tyle samo osób jest zdolne do usunięcia Roota?

 

czy Icon tak sie zachowywal 1 dzien czy lata?

No dobra, ma za uszami swoje, jak każdy mniej czy więcej. Kwestia czy forum więcej zyskuje na pracy Icona czy więcej traci. To jest ważne a nie prywatne animozje :-k

 

a mimo to zostal usuniety....

Nie, jest w adminowni. Został tam przeniesiony jak - podobno, nie byłem wtedy w administracji - podobny taki temat w sprawie innego admina.

Odnośnik do komentarza
Pamiętasz, jak googleads nas wydupcyło? O takich sprawach łatwiej mówić, niż załatwiać. Zaczyna mnie to już mówiąc delikatnie wkurwiać - ile lat byłeś w MT? Czemu wtedy nie martwił Cię brak reklam finansujących CMF?

Po Twoim odejsciu walczylem o to. W skrocie nikt nie chcial na moja prosbe napisac piekna i poprawna polszyzna (nie taka jak ja pisze :D) ogloszenia jakie mozna podeslac w kilka miejsc...prosilem o to tylko pol roku z czestotliwoscia co kilka tygodni...MT zaprzeczy?

Na google sie swiat nie konczy a forum ma potencjal by na siebie zarabialo.

Biorąc pod uwagę, że forum potrzebuje 440 zł na kwartał + raz w roku 60 złotych za domenę to na pewno nie jest to kwota, której nie można zarobić na reklamach. Reklamy są potrzebne, tym bardziej, że może zdarzyć się tak, że pady serwera przybiorą na częstotliwości i trzeba będzie rozważyć zmianę providera. Można by się rozglądnąć za serwerami w USA, bo kurs dolara bardzo kuszący. Pewnie odbije się też na cenach takiej usługi.

Odnośnik do komentarza
w ankiecie bralo udzial kilkadziesiąt osob a nie 4

A forum ma "trochę" więcej użytkowników. Już nawet więcej brało udział w śmiesznych wyborach na członka roku ;)

I raz są żale, że forum rządzi jakaś tam kilkudziesięcioosobowa Elyta z Maryni a już tyle samo osób jest zdolne do usunięcia Roota?

Żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał, nie jestem przeciwko decyzji MT, ale akurat ten argument jest według mnie śmieszny. Twierdzicie, że kilkadziesiąt osób to za mało, żeby podjąć taką decyzję, ale to jednak Wy nie daliście szansy, żeby to grono osób się powiększyło, więc stosowanie tego, jako argumentu na korzyść tej decyzji jest trochę nie fair.

Odnośnik do komentarza
Żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał, nie jestem przeciwko decyzji MT, ale akurat ten argument jest według mnie śmieszny. Twierdzicie, że kilkadziesiąt osób to za mało, żeby podjąć taką decyzję, ale to jednak Wy nie daliście szansy, żeby to grono osób się powiększyło, więc stosowanie tego, jako argumentu na korzyść tej decyzji jest trochę nie fair.

Tak samo jak nie fair jest używanie argumentu o "większości forum".

Odnośnik do komentarza
Pamiętasz, jak googleads nas wydupcyło? O takich sprawach łatwiej mówić, niż załatwiać. Zaczyna mnie to już mówiąc delikatnie wkurwiać - ile lat byłeś w MT? Czemu wtedy nie martwił Cię brak reklam finansujących CMF?

Po Twoim odejsciu walczylem o to. W skrocie nikt nie chcial na moja prosbe napisac piekna i poprawna polszyzna (nie taka jak ja pisze :D) ogloszenia jakie mozna podeslac w kilka miejsc...prosilem o to tylko pol roku z czestotliwoscia co kilka tygodni...MT zaprzeczy?

Na google sie swiat nie konczy a forum ma potencjal by na siebie zarabialo.

Biorąc pod uwagę, że forum potrzebuje 440 zł na kwartał + raz w roku 60 złotych za domenę to na pewno nie jest to kwota, której nie można zarobić na reklamach. Reklamy są potrzebne, tym bardziej, że może zdarzyć się tak, że pady serwera przybiorą na częstotliwości i trzeba będzie rozważyć zmianę providera. Można by się rozglądnąć za serwerami w USA, bo kurs dolara bardzo kuszący. Pewnie odbije się też na cenach takiej usługi.

to może zamiast ciągle paplać, ruszysz dupę i się rozejrzysz w temacie? masz do tego takie samo prawo jak inni użytkownicy forum (włącznie z członkami administracji)

Odnośnik do komentarza

Chętnie. W takim razie proszę na PW, lub publicznie (jak wolicie) dane o statystykach odwiedzin forum, średniej liczbie kliknięć w bannery w czasie umowy z google, ewentualne dodatkowe zastrzeżenia (jak np. brak reklam wyskakujacych) i postaram się rozejrzeć za najlepszą ofertą na rynku reklam. Bez takich danych niestety pomóc nie zdołam.

Sprawą serwera się nie zajmę, bo na sprawach technicznych się nie znam.

Odnośnik do komentarza
Jesli zdanie, mozna powiedziec, sponsorow/akcjonariuszy sie nie liczy...to moze sami zaczna utrzymywac serwer?

Po raz ostatni odnosze sie do argumentu finansowego: wplaty sa dobrowolne i nie maja wplywu na uprawnienia usera. Prosta zaleznosc: nie chcesz, nie wplacasz. Nie ma zadnego zwiekszania sily glosu proporcjonalnie do wniesionego wkladu, zadnego walnego zgromadzenia Przyjaciol CMF - o waznosci usera nie swiadczy zasobnosc jego portfela czy hojnosc. Jest jasno powiedziane: chcesz pomoc - ok, dziekujemy, dajemy Ci lepsza skrzynke na PW i brak antyflooda, ale to wszystko. Nie ma tu zaleznosci uslugowej 'place i wymagam'. MT nie pobiera zadnych pensji za swoja ciezka i niewdzieczna prace, a celem istnienia forum nie jest generowanie zyskow, a utrzymywanie sie jako platforma dyskusji.

 

Z oplaceniem serwera nigdy nie bylo problemow, a dzieki brakowi agresywnych reklam na forum mozna wchodzic spokojnie, bez obaw, ze otworzy Ci sie jakas morda na pol ekranu, a Ty bedziesz goraczkowo szukac krzyzyka. Jak dla mnie bez reklam jest po prostu przyjemniej w kazdym serwisie, a to, ze wciaz sa ludzie, ktorzy wplacaja, swiadczy o duzym przywiazaniu do CMF i pozwala nam uniknac przepychanek z komercyjnymi agencjami.

Odnośnik do komentarza
ale odnoszenie się do użytkowników po chamsku to jest sprawa merytoryczna. a jeżeli nie jest, to rozumiem, że też mogę sobie od dzisiaj bluzgać kogo chcę?

Na to mam odpowiedziec? Na pytanie nie odpowiem, bo mysle, ze odpowiedz znasz. Co do pierwszego zdania - sprawa merytoryczna to taka, ktora odnosi sie do decyzji admina, a nie sposobu jej prezentacji. Niemniej jednak nie dziwie sie uzytkownikom, ze glownie to ich boli - nikt nie lubi byc j***ny bez powodu.

 

I jak się uzyje porównania do spin-doktorów znanych polityków o "wątpliwej reputacji", czy też o przykładzie podobnego typu solidarności zawodowej, która na pewno by go zabolała, jakby miał z nią do czynienia, to jest się oskarżanym o niską kompetencję komunikacyjną

Litosci... Nie ma za co.

Odnośnik do komentarza
ale odnoszenie się do użytkowników po chamsku to jest sprawa merytoryczna. a jeżeli nie jest, to rozumiem, że też mogę sobie od dzisiaj bluzgać kogo chcę?

Na to mam odpowiedziec? Na pytanie nie odpowiem, bo mysle, ze odpowiedz znasz. Co do pierwszego zdania - sprawa merytoryczna to taka, ktora odnosi sie do decyzji admina, a nie sposobu jej prezentacji. Niemniej jednak nie dziwie sie uzytkownikom, ze glownie to ich boli - nikt nie lubi byc j***ny bez powodu.

Czyli, współczujesz użytkownikom, ale przyznajesz, że admin może egzekwować swoje decyzje jak chce (włącznie z bluzgami).

Odnośnik do komentarza
ale odnoszenie się do użytkowników po chamsku to jest sprawa merytoryczna. a jeżeli nie jest, to rozumiem, że też mogę sobie od dzisiaj bluzgać kogo chcę?

Na to mam odpowiedziec? Na pytanie nie odpowiem, bo mysle, ze odpowiedz znasz. Co do pierwszego zdania - sprawa merytoryczna to taka, ktora odnosi sie do decyzji admina, a nie sposobu jej prezentacji. Niemniej jednak nie dziwie sie uzytkownikom, ze glownie to ich boli - nikt nie lubi byc j***ny bez powodu.

Czyli, współczujesz użytkownikom, ale przyznajesz, że admin może egzekwować swoje decyzje jak chce (włącznie z bluzgami).

Szczurek, wyjasnijmy sobie jedna rzecz - to nie jest marynia gdzie twoje pseudotrollowe popisy sa akceptowane. Przestan udawac, ze nie rozumiesz co SZk chce przekazac i wkladac mu w usta to czego nie powiedzial, ok?

Odnośnik do komentarza
Po Twoim odejsciu walczylem o to. W skrocie nikt nie chcial na moja prosbe napisac piekna i poprawna polszyzna (nie taka jak ja pisze :D) ogloszenia jakie mozna podeslac w kilka miejsc...prosilem o to tylko pol roku z czestotliwoscia co kilka tygodni...MT zaprzeczy?

Nie wiem czy MT zaprzeczy ale ja TAK. Coś się Waści pomerdało, albo mnie Alzheimer do stołu zaprasza. W ciągu chyba pół roku mojego w MT urzędowania, poza moimi stałymi żalami nt. braku aktywności całości MT w temacie finansów, nie słyszałem żadnych inicjatyw. No a na pewno nie było to z Twej strony przypominanie co kilka tygodni o tym samym. Wybacz.

 

Edyta prosi o ewentualną dokumentację screen'ową, którą zapewne posiadasz :D

 

Edyta wespół z kolegą Alzheimerem przypominają mi jednie o niezrealizowanej ostatecznie, inicjatywie koszulkowej, zapodanej przez Szk.

Odnośnik do komentarza

Jasna sytuacja jest taka, ze macie sie porzadnie zachowywac na forum. A jak sie boicie, ze Was zly admin wyzwie na PW na solowke, to pomijajcie sciezke odwolania przez PW, tylko walcie do prosto ostrzezen moderatorow. I informujcie nas, jesli admin okaze sie chamem.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...