Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

No dobrze... Raz jeszcze chciałbym odkopać temat ściągania ostrzeżeń ex lege. Przykładem niech będzie A. De Raph, którego ego jest nie mniej rozszalałe niż Administratorów CMF, i który nie będzie prosił o zdejmowanie starych (rocznych) ostrzeżeń. Jedna strona nie zniży się do proszenia, drugą trzeba prosić... W efekcie dziś dostał bana, bo zgarnął 3 warna, a powinien być to 1.

 

Jak sam ADR egzemplifikował, więzień po odbyciu kary nie musi prosić sądu/naczelnika/strażników o wypuszczenie - należy mu się jak chłopu ziemia.

 

Nie wiem zresztą od czego zależy to, że jednym Admini zdejmują bez proszenia (zdarzyło mi się:) ) a innym nie. Jeśli już Admiralicja naprawdę chce udawać zabiegi związane z resocjalizacją, to niech wprowadzi zróżnicowanie w karach, np. ostrzeżenia na tydzień, dwa, miesiąc albo i pół roku, ale niech kara będzie karą - powinna mieć jasno określone podstawy w regulaminie oraz okres po którym wygasa.

Odnośnik do komentarza

tylko, ze Wyspy Owcze na ten przyklad nie sa nordyckie :] chyba... wiec tak czy siak jakas niescislosc bedzie.

 

a jakaś północna europa albo bardzo zachodnia azja nie przejdzie? Jeśli to rzeczywiście stanowi problem to może po prostu je tam sobie oddzielić całkiem i ligi Fińskie dać osobno?

toc wlasnie chodz o to zeby bylo razem - wiadomo o co chodzi, a juz lepiej miec lekka niescislosc, niz burdel w tematach :]

Odnośnik do komentarza
No dobrze... Raz jeszcze chciałbym odkopać temat ściągania ostrzeżeń ex lege.

A ja raz jeszcze przypominam, że kolejne próby odkopania przez Ciebie tego tematu skończą się tak samo jak w przypadku de Rapha. Decyzja zapadła raz i nie mamy zamiaru przy okazji każdego ostrzeżenia do sprawy wracać. A to, że została zbanowana największa primadonna tej sceny i znów całe CM Rev będzie biło w tarabany jaką to MT wyrządza krzywdę redakcji serwisu nie jest dla nas żadną nowością.

ADR nie dopilnował sobie zdjęcia moich dwóch ostrzeżeń (dostał trzecie od innej osoby) a jedynym tego powodem jest jego wyolbrzymione ego i urażona duma. Ma więc za swoje i odpokutuje kolejny raz. Poza tym nikt nie mówił, że tylko po otrzymaniu 3 ostrzeżenia można wyłapać bana/zakaz pisania. W szczególnych przypadkach starczy 1 ostrzeżenie. A ADR jest tym szczególnym przypadkiem bo jego ciągłych recydyw mają już wszyscy po dziurki w nosie. Ileż razy można wyłapywać ostrzeżenie za to samo?

 

Powtarzam, wracanie do sprawy, która była tu już wyjaśniana niejednokrotnie skończy się dla kolejnej osoby tak samo jak w przypadku de Rapha.

Odnośnik do komentarza

Zdejmę jedno ostrzeżenie bo nie mam takich kompleksów jak ADR i wydumanego ego. Bo dla mnie ściągnięcie warna nawet największemu oszołomowi nie jest czymś szczególnie wielkim. Nie takim jak de Raph ostrzeżenia były ściągane i nie za takie rzeczy. Tylko, że jakoś inni potrafili podkulić ogon, przyznać, że złamali regulamin i odrzucić swoje urojenia a de Raph nie potrafi. Zdjęcie mojego ostrzeżenia nie skutkuje zdjęciem zakazu pisania założonego przez innego moderatora bo jak już napisałem wcześniej - de Raph odpokutuje za swoją upartość. To czy drugi mów warn zostanie zdjęty zależy tylko i wyłączenie od samego zainteresowanego. Przy świadkach a nie poprzez PW włączam światło w tunelu dla ADR. I jest to tylko i wyłącznie mój dobry gest jako człowieka a nie moderatora. Zobaczymy czy ADR się zwróci o zdjęcie drugiego warna - jeżeli nie to będzie świadczyć tylko i wyłączenie o nim - jak bardzo ma wydumane ego. Można to też potraktować jako wyciągnięcie ręki w jego kierunku, co zrobi to już jego sprawa. Całe życie głaskać Cię nikt nie będzie, jesteś dorosłym człowiekiem i jeżeli nie potrafisz sam zadbać o swoją dupę to ktoś o nią dbać nie będzie.

 

Przepraszam za bardzo cięty i dosadny język. Z de Raphem nie można inaczej.

Jeżeli wejdę tu jutro po pracy i zobaczę jakieś komentarze do moich dwóch postów to wytnę w pień jak za dawnych lat. Nie interesuje mnie krytyka czy też wspieranie moich działań. To post tylko i wyłącznie dla de Rapha a na publiku po to żeby ktoś mi nie zarzucił, że brutalnie traktuję biednych użytkowników oraz po to by uniknąć sytuacji z zakłamywaniem prawdziwej treści PW jak to miało niedawno w przypadku innego redaktora CM Rev.

Odnośnik do komentarza
A ja tylko powiem, że lepszy byłby temat dla lig północno-europejskich, bo Finlandia nie należy do Skandynawii :kekeke:

Ale to tylko taka lekka uwaga ;)

Jesteś norweskim blackmetalowym szowinistą. Sami Finowie w bardzo dużej części za Skandynawów się uważają (tak przynajmniej twierdzą na finlandystyce w poznańskim UAMie :) ).

Odnośnik do komentarza
heh.. tak trudno napisac do Admina: Prosze o zdjecie warna? To tylko kilka klawiszy. Nie kazdy musi o wszystkim pamietac. Mamy 5000 uzytkownikow.. Dla mnie napisanie wiadomosci o zdjecie warna to nic ponad honor.

 

No wiesz różnie z tym bywa.. Ja pisałem prośbe o zdjęcie warna dobry tydzień temu i Szanowny Admin nie raczył nawet na PW odpowiedziec czy zdejmuje czy nie.. Żeby było jasno, po mojej prosbe ten osobnik bywał na forum. Chodzi o Beboka..

Odnośnik do komentarza
A ja tylko powiem, że lepszy byłby temat dla lig północno-europejskich, bo Finlandia nie należy do Skandynawii :kekeke:

Ale to tylko taka lekka uwaga ;)

Jesteś norweskim blackmetalowym szowinistą. Sami Finowie w bardzo dużej części za Skandynawów się uważają (tak przynajmniej twierdzą na finlandystyce w poznańskim UAMie :) ).

Ci Finowie, których ja znam, za Skandynawów się nie uważają :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Informacja dyscyplinarna ModTeamu:

 

Od dzisiaj ModTeam wprowadza ostrzeżenia dla użytkowników przekazujących teksty osób, które mają zakaz pisania lub bana.

Pierwsze złamanie regulaminu będzie skutkowało ostrzeżeniem wartości 1 a każde kolejne 2 tygodniowym zakazem pisania traktowanym jako recydywę. W przypadku uporczywego łamania tego punktu MT nie wyklucza wprowadzenia ostrzejszych restrykcji.

 

Post ten służy poinformowaniu wszystkich użytkowników o zaistniałym fakcie. Komentowanie tej informacji czy jakakolwiek polemika będzie nagradzana ostrzeżeniem wartości 1.

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza

Poprzez wysłanie PW do moderatora, który wystawił mu ostrzeżenie.

Zresztą jest to napisane białe na czarnym ale widzę, że szanowny użytkownik ma ostatnio poważne problemy ze wzrokiem.

 

I uprzedzając kolejne pytanie - w przypadku całkowitego zakazu pisania na forum zawsze można przekazać wiadomość prywatną poprzez GG komuś z forum by ten ktoś przekazał ją moderatorowi.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...