Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie napisałem, że ta odpowiedź nie była rzeczowa. Moje wątpliwości zostały rozwiane - póki co nie miałem przyjemności zostać zbanowanym, więc nie wiem, czy oznacza to również zablokowanie dostępu do wysyłania PMów, stąd moje pytanie. Pozwoliłem sobie jedynie wyrazić żal, że odpowiedź nie ograniczyła się do wyjaśnienia moich wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Osoby, które otrzymały bana czasowego czy też zakaz pisania mogą posyłać PW. Jedynie osoby, które otrzymały lifetimebana nie mają takiej możliwości. No i takie osoby, które seryjnie rozsyłają PW to kilkunastu osób żeby pokazać jak zostały skrzywdzone przez ModTeam - im też blokujemy możliwość posługiwania się PW.

Odnośnik do komentarza
I uprzedzając kolejne pytanie - w przypadku całkowitego zakazu pisania na forum zawsze można przekazać wiadomość prywatną poprzez GG komuś z forum by ten ktoś przekazał ją moderatorowi.

OK, a jesli ktos nie ma GG?

No to ma problem. Pozostaje mu kontakt mailowy. A jeżeli nie ma maila to co w ogóle robi w Internecie?

Odnośnik do komentarza

Powtórzę swoje pytanie tutaj, bo wcześniej nie otrzymałem żadnej odpowiedzi:

 

http://forumcm.net/index.php?showtopic=214...view=getnewpost

 

Jeżeli CMF otwiera się na grę EIDOS/BGS, miejsce tego tematu jest w stosownym, nowym dziale, a nie w dziale CM Retro, który z Championship Managerem 2009 nie ma nic wspólnego. Natomiast jeżeli polityka wobec "nowego" CMa nie ulega zmianie, tym bardziej ten wątek nie powinien znajdować się w dziale CM Retro.

Odnośnik do komentarza

Mam sugestię "aby żyło się lepiej - wszystkim" - powrót do zasady odwoływania się nie przez PM. Sporo nowych userów dostaje na dzień dobry zasłużonego warna, leci do służbowego, widzi temat "Odwołania od kar" i wpisuje się tam, dostaje drugi raz w łeb... etc.

 

Alternatywnie zostawcie odwołania przez PM, ale wtedy usuńcie "Odwołania od kar", "Temat służbowy" w zupełności wystarczy do tego celu, a będzie dzięki temu przejrzyściej i mniej konfundująco.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...