Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Edyta wespół z kolegą Alzheimerem przypominają mi jednie o niezrealizowanej ostatecznie, inicjatywie koszulkowej, zapodanej przez Szk.

Ekhm, zrealizowanej i majacej perspektywe kontynuacji.

 

EDIT: Dix, mialem dla Qcza napisac pewien tekst, jednak nie dogadalismy sie w kwestii przeprowadzenia calej operacji profesjonalnie. Nie pasowalo mi to i owo, wolalem wysuplac pare zlotych, wplacic i miec czyste sumienie.

Odnośnik do komentarza
Jak rozumiem w ramach eliminacji stresogennych sytuacji masz zamiar ludziom zabronic mowic o Odrze, gornikach, Bogu i Slasku zeby Iconowi nie skakalo cisnienie i nie siegal po arsenal obronny jaki daje mu pozycja moda/admina? ;)

Odpowiem tylko na te oszczerstwa bo inne jakoś zniosłem. Udowodnij więc kiedy ktoś za wypowiadanie innego zdania niż moje w tych tematach otrzymał bana/ostrzeżenie. Udowodnij albo na zawsze porzuć ten wyrwany z dupy argument.

 

I jeszcze krótko. Kara jaką poniosłem jest całkowicie nieadekwatna do mojej winy. Zrobiliście sobie na mnie lincz. Żaden inny człowiek udzielający się na tym forum nie musiał przez miesiąc czytać przelewających się jadem wypowiedzi na swój temat.

 

Nikt oczywiście nie chce się wstawić w sytuacji mojej i zrozumieć, że część moich negatywnych reakcji nie wzięła się ot tak sobie. Do części zostałem albo w chamski sposób sprowokowany albo też to mnie posyłano privy na których obrażano mnie, moją rodzinę, dziewczynę i moje ideały życiowe. Oczywiście takich sytuacji nikt nie uwzględnił. Dalsze pastwienie się nade mną jest objawem chorych fobii niektórych użytkowników. Powtarzalność nicków jest porażająca.

 

A co do stwierdzenia, że nie mam jaj - właśnie, że je mam. Gdybym ich nie miał schowałbym się pod kołdrę i problemy zostawił do rozwiązywania innym. I tak presja jaka na mnie ciąży jest od dłuższego czasu największa z wszystkich udzielających się na tym forum ludzi.

 

A co do chamstwa i chamskich tekstów to zaznali ich ludzie, którzy najpierw mnie mieszali z błotem. Nie trudno nawet mi wymienić nicki - Qcz, Reaper, Brudas, Gacek, Maniak. Jeżeli ktoś za takie uważa nasze rozmowy z SZk to naraża się na śmieszność. Inni po agresywnym wyjeździe na PW po tym jak otrzymali ostrzeżenie byli traktowani co najwyżej szorstko lub wcale im nie odpisywałem.

 

Dlatego też moje przesłanie do wszystkich. Jeżeli sprawia Wam przyjemność kopanie leżącego to czyńcie to dalej. Tylko dlaczego ode mnie wymagacie abym był dla Was inny kiedy to Wam przydarzy się chwila słabości? Rozumiem, że komuś się nudzi w domu i w ten sposób chce wyładować swoje napięcie (?), kompleksy (?). Ale u licha - ile można? Z przerażeniem czytam kolejne posty i czuję się bardzo nieprzyjemnie, że ludzie z którymi kiedyś współpracowałem, ludzie dla których bezinteresownie poświęciłem wiele tygodni a może nawet miesięcy swojego czasu dla stworzenia tego forum czy też stron na których działałem teraz bez skrupułów wylewają na mnie pomyje jak na nic wartego szczura.

Odnośnik do komentarza
Edyta wespół z kolegą Alzheimerem przypominają mi jednie o niezrealizowanej ostatecznie, inicjatywie koszulkowej, zapodanej przez Szk.

Ekhm, zrealizowanej i majacej perspektywe kontynuacji.

Tak, ale wówczas nic z tego ostatecznie nie wyszło. Wypaliło chyba dopiero przy okazji zjazdu.

 

EDIT: Dix, mialem dla Qcza napisac pewien tekst, jednak nie dogadalismy sie w kwestii przeprowadzenia calej operacji profesjonalnie. Nie pasowalo mi to i owo, wolalem wysuplac pare zlotych, wplacic i miec czyste sumienie.

To wiem, ale mnie chodzi o to Qcz'owe "przypominanie co kilka tygodni w administracji", które zdecydowanie uszło mej uwadze.

Odnośnik do komentarza
mialem juz nie pisac...ale:

razem w adminie bylismy z dwa miesiace ?A to bylo z rok temu. Mam cala adminownie na dysku i te tematy tez :D Skrinow nie dam, spokojnie :)

Szk moglby cos na ten temat powiedziec...

Ja mogę ale bez screenów. Kiedyś, jeszcze kiedy w MT był Kamtek była taka inicjatywa by napisać listy (?) do potencjalnego reklamodawcy w celu uzyskiwania dochodów z reklam. Prosiłeś (albo Kamtek?) aby napisać profesjonalnie taki tekst ale nikt się tego nie podjął. Ot cała sprawa.

Odnośnik do komentarza
A co do chamstwa i chamskich tekstów to zaznali ich ludzie, którzy najpierw mnie mieszali z błotem. Nie trudno nawet mi wymienić nicki - Qcz, Reaper, Brudas, Gacek, Maniak. Jeżeli ktoś za takie uważa nasze rozmowy z SZk to naraża się na śmieszność. Inni po agresywnym wyjeździe na PW po tym jak otrzymali ostrzeżenie byli traktowani co najwyżej szorstko lub wcale im nie odpisywałem.

Sorry, ale mnie pomawiasz. Nigdy na tym forum nie obraziłem bezpośrednio nikogo, kto wcześniej mnie nie zaatakował (poza jednym epizodem z Vamim ze 3 lata temu, za który od razu go przeprosiłem). Może niektóre wypowiedzi mogły być dla Ciebie niemiłe, bo w dobitny sposób wyrażałem poglądy, które były nieraz w całkowitej opozycji do Twoich, ale nigdy w żaden sposób nie obrażałem bezpośrednio Ciebie. Odwrotnie natomiast bywało. Trudno, było, minęło, ja nie chcę do tego wracać, po prostu licząc, że takie sytuacje się nie będą powtarzać, ale proszę też nie sugerować, że to ja Ciebie mieszałem z błotem.

Odnośnik do komentarza

Ostatnia awaria, która trwała cały dzień i mail od AMM:

 

Witam!

 

Wystąpiła awaria łącza internetowego Crowley Data Poland (cdp.pl), do którego podłączona jest jedna z naszych serwerowni.

 

Przewidywany czas usunięcia awarii: 60 minut.

 

--

Pozdrawiam,

Monika Waszkiewicz

Specjalista w dziale obsługi

 

:roll:

 

Napisałem im takiego maila:

 

Witam

Miało być wszystko ok tymczasem dziś znowu występują problemy z funkcjonowaniem

serwisu nie wynikające z naszej winy. Opłata kwartalna za serwer do najniższych nie należy

a jakość świadczonych przez Państwa firmę usług ostatnio jest na bardzo niskim poziomie

z czego jestem bardzo niezadowolony.

 

Jak długo tym razem będę musiał czekać na usunięcie usterki i na odpowiedź z Państwa strony?

 

pozdrawiam

Rafał Kubiniok

 

Odpowiedzi na moje pytania nie otrzymałem.

Odnośnik do komentarza
mialem juz nie pisac...ale:

razem w adminie bylismy z dwa miesiace ?A to bylo z rok temu. Mam cala adminownie na dysku i te tematy tez :D Skrinow nie dam, spokojnie :)

Szk moglby cos na ten temat powiedziec...

Ja mogę ale bez screenów. Kiedyś, jeszcze kiedy w MT był Kamtek była taka inicjatywa by napisać listy (?) do potencjalnego reklamodawcy w celu uzyskiwania dochodów z reklam. Prosiłeś (albo Kamtek?) aby napisać profesjonalnie taki tekst ale nikt się tego nie podjął. Ot cała sprawa.

spoko nic takiego to bylo, ale nie wypalilo. Faktem jest ze kcialem wyslac w kilka konkretnych miejsc piekna polszczyzna napisane ogloszenie a nie mial mi go kto napisac. Moze warto wrocic do tego pomyslu. Nie mowie o jakis popupach, ale jakis baner wielkosci reklam google na gorze by wiele nie przeszkadzal (no jakies 50% ekranu Henkela tylko). Jakis sklep internetowy/komputerowy czy cos moze by byl zaintersowany. Jestesmy w sumie dosc duza specyficzna grupa klientow. Decyzja MT co z tym zrobi :)

 

http://img74.imageshack.us/my.php?image=cmfxw8.jpg

mam kwity na wszystko ;)

Odnośnik do komentarza

1. Miało być bez screenów.

2. Takim straszeniem, że masz kwity tylko się ośmieszasz. Wiesz jak łatwo podrobić takie screeny? Udowodnić Ci to? Nie twierdzę, że ten screen jest oszustwem ale grzecznie uprzedzam, przed publikowaniem kolejnych. Otrzymałeś odpowiedź, która powinna Cię satysfakcjonować.

3. Czemu nie dałeś screena z odpowiedzią SZk dlaczego nie napisze takiego tekstu?

4. Dlaczego nie dałeś screenów na których m.in. ja poganiałem go aby tekst napisał?

5. Dlaczego manipulujesz faktami tak żeby były korzystne dla Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Napisałem im takiego maila:

 

Witam

Miało być wszystko ok tymczasem dziś znowu występują problemy z funkcjonowaniem

serwisu nie wynikające z naszej winy. Opłata kwartalna za serwer do najniższych nie należy

a jakość świadczonych przez Państwa firmę usług ostatnio jest na bardzo niskim poziomie

z czego jestem bardzo niezadowolony.

 

Jak długo tym razem będę musiał czekać na usunięcie usterki i na odpowiedź z Państwa strony?

 

pozdrawiam

Rafał Kubiniok

 

Odpowiedzi na moje pytania nie otrzymałem.

 

I gra gitara. Dzięki za zajęcie się tą sprawą :*

 

6. Dlaczego znowu wyciągacie jakieś stare brudy i pierzecie publicznie? Poza niewielką gromadką forumowych Statlerów i Waldorfów nikogo to nie interesuje. Ja chcę, żeby forum dobrze chodziło, a że ktoś ma do kogoś wąty mnie nie obchodzi - załatwiajcie sobie te sprawy na priva. Naprawdę nie da się żyć bez zadymy dłużej niż parę tygodni?

Odnośnik do komentarza
1. Miało być bez screenów.

2. Takim straszeniem, że masz kwity tylko się ośmieszasz. Wiesz jak łatwo podrobić takie screeny? Udowodnić Ci to? Nie twierdzę, że ten screen jest oszustwem ale grzecznie uprzedzam, przed publikowaniem kolejnych. Otrzymałeś odpowiedź, która powinna Cię satysfakcjonować.

3. Czemu nie dałeś screena z odpowiedzią SZk dlaczego nie napisze takiego tekstu?

4. Dlaczego nie dałeś screenów na których m.in. ja poganiałem go aby tekst napisał?

5. Dlaczego manipulujesz faktami tak żeby były korzystne dla Ciebie?

zgadza sie poganiales rowniez i to bardziej niz ja chyba :) Nic nie manipuluje, sprawa nie wyszla i tyle. Szk swoj argument juz tu napisal kilka postow temu.

Nie pisz tylko, ze

" Kiedyś, jeszcze kiedy w MT był Kamtek była taka inicjatywa by napisać listy (?) do potencjalnego reklamodawcy w celu uzyskiwania dochodów z reklam. Prosiłeś (albo Kamtek?) aby napisać profesjonalnie taki tekst ale nikt się tego nie podjął. Ot cała sprawa."

bo to nie bylo jakies wielkie kiedys a niecaly rok temu. Prosil moze i Kamtek tez, nie chce mi sie szukac, ale moglbys przyznaz ze Ty i ja najbardziej.

bylo minelo, ale pomysl mozecie wziasc pod uwage.

jak kcecie usuncie te kilka ostatnich postow, chcialem tylko by bylo jasne ze takie prosby i inicjatywa byla.

 

Proff ma racje zajmijmy sie sprawnoscia forum a "ta afera" niech idzie w odstawke ;)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno zanim zakończymy - pisałeś coś, że ja nie mam jaj? A Ty je masz? Będąc w MT zaakceptowałeś jego zasady. Jedną z tych zasad jest niewywlekanie spraw administracyjnych na forum publiczne a także zakaz publikowania screenów z administracji. Zgodziłeś się na to i co? Ale nie odpowiadaj, nie mam ochoty na dalsze przepychanki.

 

Masz jakąś konkretną listę sklepów do których chciałbyś tego maila skierować? Skoro SZk ma powody by nie pisać tego listu to może znajdzie się ktoś inny z grona użytkowników. Ale bez konkretów to sobie możemy przy piwie rozmawiać. Skonkretyzuj pomysł i podaj to o co prosiłem.

 

 

Co do funkcjonowania forum kontaktuję się z enchanterem i być może za jakiś czas zmienimy serwer. Nie chcę rzucać żadnymi datami bo na razie jesteśmy dopiero na początku długiej drogi ale mogę zadeklarować, że sprawa z serwerem zostanie wkrótce rozwiązania. Nie mogę natomiast gwarantować, że serwer, który udostępni nam pewna osoba będzie bezawaryjny bo to kwestia całkowicie niezależna ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Masz jakąś konkretną listę sklepów do których chciałbyś tego maila skierować? Skoro SZk ma powody by nie pisać tego listu to może znajdzie się ktoś inny z grona użytkowników. Ale bez konkretów to sobie możemy przy piwie rozmawiać. Skonkretyzuj pomysł i podaj to o co prosiłem.

Jeżeli nie pojawi się lepszy kandydat, to mogę się tym zająć. Mam w takich sprawach minimalne, ale jednak doświadczenie. Proponuję odczekać 2-3 dni, może pojawi się lepszy kandydat, a jak nie, to będę potrzebował danych o ilości odwiedzin, możliwych wymiarach i wadze potencjalnego bannera. Przydadzą się również jak najdokładniejsze dane ilustrujące użytkowników tego forum, jeżeli są takie dostępne.

Odnośnik do komentarza
A co do chamstwa i chamskich tekstów to zaznali ich ludzie, którzy najpierw mnie mieszali z błotem. Nie trudno nawet mi wymienić nicki - Qcz, Reaper, Brudas, Gacek, Maniak. Jeżeli ktoś za takie uważa nasze rozmowy z SZk to naraża się na śmieszność. Inni po agresywnym wyjeździe na PW po tym jak otrzymali ostrzeżenie byli traktowani co najwyżej szorstko lub wcale im nie odpisywałem.

 

:rotfl: Nigdy przenigdy cię nie obraziłem, owszem zdarzyło mi się napisać Pawełek to, Pawełek tamto. Zawsze jako pierwszy atakowałeś ty więc proszę nie ośmieszaj się i nie czepiaj mojej skromnej osoby :roll: A myślałem że na zjeździe wszystko ci wyjaśniłem. Widocznie niektórzy na forum muszą być chujami :D

Odnośnik do komentarza
:rotfl: Nigdy przenigdy cię nie obraziłem, owszem zdarzyło mi się napisać Pawełek to, Pawełek tamto. Zawsze jako pierwszy atakowałeś ty więc proszę nie ośmieszaj się i nie czepiaj mojej skromnej osoby :roll: A myślałem że na zjeździe wszystko ci wyjaśniłem. Widocznie niektórzy na forum muszą być chujami :D

Misiu, ja też Ci swoje powiedziałem na zjeździe i o ile pamiętasz to dobrze wiesz co mam na myśli.

A wspomniałem o Tobie tylko dlatego, że na 100% byś się odezwał jako pokrzywdzony - nie wymieniony, celowo pominięty przeze mnie :>

Odnośnik do komentarza
Misiu, ja też Ci swoje powiedziałem na zjeździe i o ile pamiętasz to dobrze wiesz co mam na myśli.

A wspomniałem o Tobie tylko dlatego, że na 100% byś się odezwał jako pokrzywdzony - nie wymieniony, celowo pominięty przeze mnie :>

 

Ja tylko tam Tobie przypominam że ejstem bez winy w tym sporze :D A tak poważnie nie rozumiem o co toczy się dyskusja :| Żale i jad zostały wylane, czekamy jak to się rozwinie. Czas pokaże...

Odnośnik do komentarza

Ja bym juz dawno nic tu nie pisał, gdyby nie fakt, że ciagle wykorzystuje się jednostronnie i całkowicie nieuprawnienie casus mojej sprawy sprzed lat trzech, po to by usankcjonować "reżim" pod płaszczykiem dbania o to, aby nie było powtórek. Jest to dla mnie po prostu żałosna argumentacja, bo jest traktowana instrumentalnie i tyle.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...