Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Uważasz, że lepiej aby dyskusje po meczu toczyły się w Livescorze i po ME przepadły?

 

Uważam, że są one równie bezwartościowe co każdy inny Livescore i to, że przepadają, przyjmuję z ulgą. A po innych meczach jakoś się toczą w Livescore i nikomu to nie przeszkadza. Naprawdę prawdopodobieństwo tego, że za trzy miesiące komuś się zachce prześledzić, co mówiliśmy po meczu Czechy - Szwajcaria, jest mniejsza niż hattricka Dudki w jutrzejszym meczu.

Odnośnik do komentarza
I forum chwilę po tym wykopyciło na trzy minuty ;)

zgadza sie wykopalo sie...ale przed padem blad sie z tymi uzytkownikami zrobil, bo nie bylo tylu :)

http://img257.imageshack.us/my.php?image=rec2we4.jpg moj zegarek sie o 2 min rozni z czasem cmf :) Zrobilem skrina, bo zdziwilo mnie, ze pokazuje 224 a zrobil sie rekord 649 :P

 

Ale jest sukces :) Przed aktualizacją skryptu potrafiło to zrobić przy 50 użytkownikach.

tylko ze teraz jest "przez 20 minut" a bylo wczesniej przez 5-10 ;)

edyta sprawdzila starsze forum: "1 Lista użytkowników aktywnych przez ostatnie 5 minut" a wiadomo ze przez 5 min ciezko uzyskac staty jakie sie ma w 20 minutach :P

Odnośnik do komentarza

Na czas bliżej nieokreślony swoją działalność na forum ograniczam do minimum. Osoby, które otrzymały ode mnie ostrzeżenia i chcą by je zdjąć mają czas do jutra aby się do mnie zwrócić na PW w tej sprawie. Jutro wyłączę możliwość wysyłania do mnie prywatnych wiadomości ponieważ nie będę miał czasu na nie odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Chwilowo masz pełną skrzynke, wiec raczej juz nikt wiecej Ci nie wyśle.

Widzę właśnie :-k

Czemu forum dzisiaj nie działało przez wiekszość dnia?

Bo było zepsute?

 

Padło coś koło 15:00 a ja z pracy wróciłem dopiero po 19:30 i dopiero wtedy dowiedziałem się, że forum nie działa i trza je naprawić. Jak już naprawiłem to Feno założył Marynię i znów padło ;)

Odnośnik do komentarza
Na czas bliżej nieokreślony swoją działalność na forum ograniczam do minimum. Osoby, które otrzymały ode mnie ostrzeżenia i chcą by je zdjąć mają czas do jutra aby się do mnie zwrócić na PW w tej sprawie. Jutro wyłączę możliwość wysyłania do mnie prywatnych wiadomości ponieważ nie będę miał czasu na nie odpowiadać.

Dotyczy to tylko użytkowników, którzy otrzymali ostrzeżenie ponad 2 tygodnie temu, czy mam to rozumieć, jako pewien rodzaj amnestii ze względu na późniejszą nieobecność?

Odnośnik do komentarza
To było do mnie?

Nom, wkurzałeś ludzi ostatnimi czasy :)

Jesteś ich rzecznikiem prasowym?

Nie, ale mogę wyrazić swoją opnię :] Rządzisz się strasznie na forum, więc będzie ciekawie nie widzieć Cię przez jakiś czas, choć jeżeli forum się zepsuje to będzie nam Ciebie brakować w chuja, bo jesteś zajebistym człowiekiem na którym można polegać w tych sprawach. No ale powodzenia w sprawach prywatnych :)

Odnośnik do komentarza
Nie, ale mogę wyrazić swoją opnię :] Rządzisz się strasznie na forum, więc będzie ciekawie nie widzieć Cię przez jakiś czas, choć jeżeli forum się zepsuje to będzie nam Ciebie brakować w chuja, bo jesteś zajebistym człowiekiem na którym można polegać w tych sprawach. No ale powodzenia w sprawach prywatnych :)

 

Bo nikt inny nie będzie miał uprawnień żeby załatwić sprawe :roll: A później wejdzie (p)an i (z)bawca aby ogłosić jakiż to (o)n jest wspaniały a my bez (n)iego cieńcy że w głowie się nie mieści :roll:

Odnośnik do komentarza
Bo nikt inny nie będzie miał uprawnień żeby załatwić sprawe :roll: A póxniej wejdzie (p)an i (z)bawca żeby aby ogłosić jakiż to (o)n jest wspaniały a my bez (n)iego cieńcy że w głowie się nie mieści :roll:

Chcesz te uprawnienia? Dasz rady sam naprawiać forum? Jesteś na tyle odpowiedzialny by powierzyć Ci forum w ręce? I nie chodzi tylko o kwestie techniczne ale i o pilnowanie terminów.

 

Przede wszystkim uprawnienia dostępowe bazy danych ma poza mną Qcz, więc o co Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Nie, ale mogę wyrazić swoją opnię :] Rządzisz się strasznie na forum, więc będzie ciekawie nie widzieć Cię przez jakiś czas, choć jeżeli forum się zepsuje to będzie nam Ciebie brakować w chuja, bo jesteś zajebistym człowiekiem na którym można polegać w tych sprawach. No ale powodzenia w sprawach prywatnych :)

 

Bo nikt inny nie będzie miał uprawnień żeby załatwić sprawe :roll: A później wejdzie (p)an i (z)bawca aby ogłosić jakiż to (o)n jest wspaniały a my bez (n)iego cieńcy że w głowie się nie mieści :roll:

Miast rzucać tymi hasełkami, może byś się zadeklarował do roli administratora dbającego o funkcjonalność forum? Różne rzeczy można zarzucać Iconowi, ale ten rodzaj ataku to już poziom mułu pod Morzem Martwym.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...