Skocz do zawartości

Wyzwanie CMF #1: Armia Zaciężna


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

"It remains my biggest regret that we didn't get to play together, and I know it's Eiður's too" said Guðjohnsen

 

Eidur miał zagrać z ojcem, ale złamał kostkę i ostatecznie nie zdążył.

 

Ale jeden za drugiego wszedł. Pamiętam ten mecz. Oglądałem go.

Odnośnik do komentarza
"It remains my biggest regret that we didn't get to play together, and I know it's Eiður's too" said Guðjohnsen

 

Eidur miał zagrać z ojcem, ale złamał kostkę i ostatecznie nie zdążył.

 

Ale jeden za drugiego wszedł. Pamiętam ten mecz. Oglądałem go.

 

Rzeczywiście - z Estonią w Tallinie w 96 - Arnor mówił w tym cytacie powyżej o grze razem na boisku.

Odnośnik do komentarza

Polska - Sint Marteen 1:0 (Glik)

 

 

Pierwsza jedenastka: Gensch - Boenisch, Glik, Arbodela, Stulin - Matuszczyk, Roger, Obraniak - Smolarek, Florek, Sikorski

Takim składem wyszliśmy na ostatni sprawdzian przed Euro. Niestety nie mogłem skorzystać, głównie z napastników - Vuk i Jutkiewicz kontuzje, podobnie Wesołowski, Perquis, Sarota oraz Olszewski. Z bazy zniknął Szpilczyński... więc musiałem awaryjnie dowołać jakiegoś bramkarza. Wybór padł na 23-letniego Raphaela Koczora, który gra w Ahlen.

Mecz niezły, ale skuteczność ... fatalna.

 

Boję się tego Euro...

 

Niestety na Euro wykurował się tylko Sarota.

 

Bramkarze:

 

Gaglewski [AS Monaco II]

Gensch [bochum U-19]

Koczor [Ahlen]

 

Lewa obrona:

 

Stulin [Kaiserslautern]

Ostrzołek [bochum

 

Prawa obrona:

 

Boenisch [Werder]

Piontek [Dortmund]

 

Środek obrony:

 

Hernani [Korona]

Arboleda [Lech]

Żywiecki [Dijon]

Glik [Rangers]

 

Środek pomocy:

 

Matuszczyk [Koln]

Tietz [-]

Tyrała [Osnabruck]

Kandziora [Essen]

Obraniak [Newcastle]

Roger [AEK]

Sarota [utrecht]

 

Napastnicy:

 

Sikorski [Górnik Zabrze]

Smolarek [Polonia Warszawa]

Latowski [-]

S. Jeleń [-]

Florek [Guingamp]

 

 

Najlepsza formacja: Obrona

Najgorsza: Atak

Odnośnik do komentarza

Gabe, pytanie do Ciebie, bo jesteś autorem wyzwania. Gra wygenerowała mi trzech newgenów w Nurnberg. Problem w tym, że nie mają obywatelstwa niemieckiego, wyłącznie polskie. Co robić z takimi? :>

 

Rób co uważasz :P

 

Ja bym nie brał, bo nie pasują do mojej koncepcji, ale jak życie pokazuje - różnie można to interpretować (ja np powołuję bramkarzy bez drugiego obywatelstwa, bo z juniorami na bramce bym chyba psychicznie nie wytrzymał).

Odnośnik do komentarza

Mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor. Skąd my to znamy? :D

 

Chciałem zaskoczyć wszystkich i zmieniłem na Euro taktykę. Z 4-3-3 przeszedłem na dwóch DMC + AML i AMR, z przodu było dwóch napastników. I powiem, że by to poskutkowało, ale... no nie mam napastników!

 

Polska - Słowacja 0:1

 

Gensch - Boenisch, Żywiecki, Glik, Stulin - Kandziora, Tietz - Obraniak, Sarota - Florek, Latowski

 

Pierwsza połowa należała do nas, zdominowaliśmy środek pola, ale te patałachy nie potrafią wykorzystać żadnej okazji :/

 

Polska - Szwecja 0:2

 

Gensch - Boenisch, Żywiecki, Glik, Stulin - Kandziora, Tietz - Obraniak, Sarota - Florek, Latowski

 

Znowu to samo, w pierwszych 20 minutach mieliśmy dwie setki, oczywiście zmarnowane... Szwecja obudziła się dopiero w II połowie, ale też raziła nieskutecznością, ale przełamanie dał im gol z wolnego, chwilę potem pogrążył nas Ibra. Żegnamy się z Mundialem.

 

W grupie B, gdzie jest Ukraina we wszystkich meczach padły remisy, Ukraińcy awansowali dzięki temu z II miejsca.

 

Polska - Włochy 0:2

 

Gaglewski - Piontek, Hernani, Arboleda, Ostrzołek - Matuszczyk, Tyrała - Roger, Sikorski - Florek, Smolarek

 

Zgodnie z prawem serii powinniśmy ulec 3:0... ale rezerwowi pokazali klasę i ulegli tylko dwoma bramkami. Nie było aż takiego wstydu jak u Vamiego (:P), ale... nie strzeliliśmy bramki na własnych boiskach, to jest straszne.

 

W eliminacjach do MŚ zmierzymy się z Andorą, Belgią, Cyprem, Portugalią i Szwecją... o ile mnie nie wyrzucą :D

Odnośnik do komentarza

Kadra na towarzyski z Puerto Rico:

 

Bramkarze:

- Grzegorz Kasprzik - 26l Niemcy, Lech, 4/0

- Martin Kompala - 17l Niemcy, Gladbach, 0/0

- Damian Onyszko - 16 l Dania, Fyn 0/0

 

Obrońcy:

- Kamil Glik - 22 l Niemcy, Piast 6/0 (po sezonie Metalist)

- Hernani - 26 l Brazylia, Korona 0/0

- Mate Lacic - 29l Chorwacja, Bełchatów 0/0

- Loic Lo Bello - 22 l Francja, Polonia W., 3/0

- Mateusz Siebert - 22l, Francja, Arka (loan FC Metz), 2/0

- Lukasz Szukala - 25l, Niemcy, Aachen, 4/0

- David Topolski - 25l, USA, GKP Gorzów, 3/0

- Kamil Wałdoch - 17l, Niemcy, Schalke, 2/0 inj -> Veljko Nikitovic - 29l, Serbia, Łeczna, 2/0

 

Pomocnicy:

- David Blacha - 19 l, Niemcy, Ahlen, 1/0

- Brasilia - 32l, Brazylia, Odra, 0/0

- Mathieu Czupryna - 20l, Francja, Polonia W., 3/0

- Michael Gardawski - 19l, Niemcy, Koeln, 4/0

- Adam Matuszczyk - 21l, Niemcy Koeln, 5/0

- Ludovic Obraniak - 25l, Francja, Lille, 3/0

- Marcus Piossek - 20l, Niemcy, Dortmund, 4/0

- Roger - 27l, Brazylia, AEK, 23/4

- Alan Stulin - 19l, Niemcy, Kaiserslautern, 3/0

- Sebastian Tyrała - 22 lata, Niemcy, Dortmund, 6/0

 

Napastnicy:

- Edi Andradina - 35l, Brazylia, Korona, 2/0

- Maxwell Kalu - 33l, Nigeria, Tur, 0/0

- Patryk Podrygała - 20l, Niemcy, Hertha 3/0

- Ebi Smolarek - 29l, Holandia, Kavala, 43/19

- Vuk Sotirovic - 27l, Serbia, Śląsk, 4/0

 

Może tym razem uda się strzelić gola :eusa_pray:

Odnośnik do komentarza

Mistrzem Polski w 2008 roku został Legia. Z ligi spadły Polonia Bytom i Zagłębie Sosnowiec, a awansowały do niej Polonia Warszawa i Lechia Gdańsk. W letnim okienku transferowym polskie kluby znów nie potrafiły ściągnąć żadnego nowego stranieriego, szkoda. Jedynym zawodnikiem zza granicy, który przyszedł do polskiej ligi jest ...Alex. Pierwszy bramkarz mojej kadry został kupiony przez Górnika Zabrze. Czterech nowych ludzi odebrało polskie paszporty :

Charles Nwaogu (Nigeria, 17, N) z Znicza Pruszków. W przyszłości może się przydać.

Edi Andradina (Brazylia, 33, N) z Korony Kielce. Zaplecze, powołam go tylko w awaryjnej sytuacji.

Ugochukwu Michael Ennyinnaya "Hugo" (Nigeria, 27, N) z Odry Opole. Jak wyżej.

Edson Luiz da Silva (Brazylia, 31, O L) z Legii. Poważne wzmocnienie reprezentacji!

 

Na wrześniowe mecze z USA (towarzyski) i Liechtensteinem (EMŚ) powołania dostało trzech nowych zawodników. Oczywiście jest wśród nich Edson. Oprócz niego powołałem Haima Suesskinda (Izrael, 18, Br) z M. Hajfa, którego chcę dla nas zaklepać. Powołałem też Mathuzalena Khazu Sapiecinskiego Galvana (Brazylia, 20, DP) z Ituano. To kolejny testowany środkowy defensywny pomocnik. Do zespołu powrócił także Chris Wondolowski.

 

Wyjściowa jedenastka na mecz z USA :

Alex - Larentowicz, Perquis, Hernani, Edson - Szlykowicz, Khazu - Wondolowski, Roger - Smolarek, Gruszcynski.

 

Mecz stał na wysokim poziomie, z obu stron. Dwukrotnie wychodziliśmy na prowadzenie. Najpierw w pierwszej połowie Smolarek skutecznie dobił obroniony strzał Wondolowskiego. W drugiej połowie gola po wspaniałej indywidualnej akcji zdobył Roger. Amerykanie wyrównywali strzałami z szesnastu metrów. Zły jestem za utratę drugiego gola w samej końcówce. Zupełnie się wtedy pogubiliśmy przez co Clark miał idealną sytuację, której nie mógł zmarnować. Generalnie bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Dobrze pokazał się Khazu, w końcu także Wondolowski. Rozczarował jedynie Gruszcynski.

 

Polska - USA 2-2 (Smolarek 22', Roger 76' / Donovan 23', Clark 88')

Alex (80' Suesskind) - Larentowicz (62' Boenisch), Perquis, Hernani, Edson - Szlykowicz, Khazu (45' Polanski) - Wondolowski (62' Willian), Roger - Smolarek (62' Sotirovic), Gruszcynski (45' Pedro Ivo)

Odnośnik do komentarza

Mecz towarzyski:

6.6.15, Neuveo Colombino, Huelva

Hiszpania - Polska 3:0 (2:0)

4' 0:0 Torres nie strzelił karnego

5' 1:0 Navas strzelił karnego

35' 2:0 Mata

84' 3:0 Villa

 

Kasprzik 6,2 (61' Machnowskyj 6,6) - Tadrowski 6,6 Perquis 6,5 (74' Kuźmicki 6,4) Glik 6,1 (68' Astiz 6,4) Boenisch 6,7 - Matuszczczyk 6,6 - Salamon 6,8 Jirsak 5,9 (6,1 Tyrała 6,5) - Gardawski 6,1 Obraniak 6,0 (74' Stulin 6,6) - Szymanek 5,7 (68' Sotirović 6,5)

 

Niczego się nie spodziewałem i nic otrzymałem. Z naszej strony tylko dwa niecelne strzały na bramkę. Do notesu: Kasprzik obronił karnego; Tadrowski po raz kolejny nie wytrzymał napięcia (sprokurował karnego).

Odnośnik do komentarza

Ja przewinąłem sobie do sierpnia 2017 roku i wtedy objąłem reprezentację. Dodajmy 24. reprezentację według rankingu FIFA, posiadającą kilku graczy w takich klubach jak Arsenal,Bordeaux, Fenerbahce, Genua, Aston Villa czy też graczy którzy część kariery spędzili w takich klubach jak Manchester City czy FC Bayern. W grze na starcie miałem kilku farbowanych lisów: Glik, Obraniak, Salomon i Pietron (wykreowany). Wziąłem niestety jedynie Polskę i mam problem z dobraniem graczy, szczególnie na bramkę, bo znalazłem tylko jednego... Szczęsnego, gracza PSV z brytyjskim paszportem. Obrona to też spory problem, graczy 5. Pomoc i atak to w miarę skompletowane pozycje, których skład zadowala.

 

Oto zespół:

 

Bramkarze:

Wojciech Szczęsny (27 lat/drugi kraj - Wielka Brytania/klub - PSV/wartość - 1,9 miliona)

 

Obrońcy:

Hector Ortiz (25/Argentyna/Legia/925 tysięcy)

Kamil Glik (29/Niemcy/Fenerbahce/1,3 miliona)

Loic Lo Bello (29/Francja/Arka/2,5 tysiąca)

Miquel Wilk (20/Argentyna/Podbeskidzie/150 tysięcy)

Mateusz Siebert (28/Francja/Górnik/140 tysięcy)

 

Pomocnicy:

Saliu Mohammed (24/Ghana/Odra/220 tysięcy)

Adam Matuschyk (28/Niemcy/Podbeskidzie/60 tysięcy)

Andreas Kocher (18/Niemcy/Wisła/3 tysiące)

Martin Zielinski (18/Argentyna/Concordia/14 tysięcy)

Ludovic Obraniak © (32/Francja/Lille/2,4 miliona)

Michael Gardowski (26/Niemcy/Śląsk/325 tysięcy)

Alan Stulin (27/Niemcy/Kaiserslautern/230 tysięcy)

Bartosz Salomon (26/Włochy/Brescia/2,8 miliona)

 

Napastnicy:

Marko Lukac (24/Słowacja/Slovan Bratysławy/400 tysięcy)

Philipp Lutz (18/Niemcy/Legia/3 tysiące)

Lukasz Pietron (19/Niemcy/Stuttgart/2,5 miliona)

Gunter Kaminski (17/Niemcy/Legia/210 tysięcy)

Nestor Styzej (19/Argentyna/Legia/775 tysięcy)

 

Dwa pierwsze mecze: Macedonia 3 - 0 Polska, Polska 0 - 1 Białoruś. Teraz mecz z Ukrainą.

 

Do boju orły!

Odnośnik do komentarza

Trzeci mecz towarzyski w 2010 r. rozegraliśmy przeciwko Ekwadorowi. Doszło do dwóch nieco wymuszonych roszad w kadrze (m.in. kontuzja Boenischa). Do kadry A z zespołu U-21 trafił Julien Tardowski (Le Mans). Powołanie otrzymał też Marco Pasiciel (Unterhaching). Postanowiłem obu dać szanse w tym meczu.

 

12.10.2010, Toronto, Ekwador - Polska 4:0 (2:0)

 

P. Leciejewski 6.2 - J. Tadrowski 5.3, Ł. Szukała 5.3 (46' K. Glik 6.1), Hernani 5.8 (46' M. Bemben 6.6), A. Stulin 5.7 (46' L. Olbrich 6.5 (61' D. Sikorski 6.3)) - A. Matuszczyk 6.2 (46' M. Pasiciel 6.4) - S. Tyrała 5.6, Roger 5.6, L. Obraniak 6.7 - V. Sotirović 6.5 (46' T. Gruszczyński 6.5), E. Smolarek 5.6

 

Łomot po całości. Od początku do końca na boisku rządzili Ekwadorczycy. Valencia i s-ka dali popis dobrej i skutecznej gry w ofensywie, a Szukała do przerwy, a Glik po przerwie, że potrafią zagrać wielką kupę na środku obrony. Wszystkie cztery trafienia to błędy wspomnianej dwójki. Masakra. Ustawienie 4-1-3-2 na razie się nie sprawdza, czas na poszukanie innego rozwiązania. Jeśli nie zdołam, WKS w listopadzie może pokusić się o znacznie lepszy wynik bramkowy niż Ekwadorczycy...

 

W rankingu polecieliśmy na 71 miejsce. Po objęciu kadry przeze mnie Polska była pięć "oczek" wyżej. Po remisie z Kamerunem pozycja została utrzymana, po porażce z Australią spadek o dwa miejsca, a po klęsce z Ekwadorem o trzy kolejne.

Odnośnik do komentarza

el. ME, grupa I:

10.06.15, Stadion Śląski, Chorzów

Polska - Izrael 1:3 (0:2)

13' 0:1 Morawski - sam.

22' 0:2 Mory

52' 1:2 Astiz

83' 1:3 Astiz - sam.

 

Kasprzik 6,5 - Boenisch 6,8 Perquis 6,6 (71' Kuźmicki 6,4) Astiz 7,8 Dudu Paraiba 6,7 - Matuszczyk 6,9 - Salamon 6,6 Tyrała 6,5 - Morawski 6,9 Obraniak 6,7 (62' Blacha 6,3) - Sotirović 5,9 (71' Szymanek 6,5)

 

Nie gramy nic. Wyprzedzamy tylko Wyspy Owcze...

Odnośnik do komentarza

Wyjściowa jedenastka na mecz z Liechtensteinem :

Alex - Boenisch, Perquis, Hernani, Edson - Szlykowski, Marlon - Willian, Obraniak - Smolarek, Pedro Ivo.

Nie mógł grać zawieszony Polanski.

 

Wszystko zaczęło się zgodnie z planem, bo już w drugiej minucie po dwójkowej akcji z Pedro Ivo gola strzelił Smolarek. Niestety nie poszliśmy za ciosem, chyba wydawało nam się że gospodarzy na nic ciekawego nie będzie stać. W 38 minucie nieoczekiwanie gola po całkiem składnej akcji swojego zespołu strzelił Schwarz. W 45 minucie czerwoną kartkę za domniemany faul taktyczny dostał Hernani. Było daleko od bramki, a tuż obok biegli inni obrońcy. Sędzia mógł dać żółtą. Remis utrzymał się do przerwy, graliśmy beznadziejnie. W drugiej połowie zaatakowaliśmy, ale bez skutku. Gospodarze schowali się za podwójną gardą, a my nie wykorzystaliśmy żadnej okazji. Masakra.

 

Liechtenstein - Polska 1-1 (Schwarz 38' / Smolarek 2', Hernani cz/k 45')

Alex - Bosenisch, Perquis, Hernani, Edson - Szlykowski, Marlon (65' Melikson) - Willian, Obraniak (45' Koscielny) - Smolarek (65' Roger), Pedro Ivo

 

Niemcy - Kazachstan 6-0

Norwegia - Islandia 4-1

Odnośnik do komentarza

Obywatelstwo dostał Arboleda i wylądował w kadrze. Powrócił też do niej Olisadebe. Zmieniłem ustawienie na 4-5-1. Na nic się to wszystko jednak nie zdało. Trzy bramki Drogby, a w sumie pięć dla WKS-u i w Poznaniu kibice nie mieli powodów do zachwytów. Żenady ciąg dalszy. Plus spadek o kolejnych pięć miejsc w rankingu. Niebezpiecznie zbliżam się do drugiej setki. Postanowiłem wiosną pograć z bliższymi nam klasą rywalami - zaczynamy od wyjazdu w cieplutkie rejony Oceanii. Rywalami Polaków będzie kadra Samoa Amerykańskiego (kiedyś miałem okazję ich prowadzić - CM 03/04 o ile dobrze pamiętam - jedna z bardziej epickich karier w historii moich przygód z CM/FM, kilka osób zna tę historię). Potem Litwa i Grecja (zgodnie z terminarzem PZPN), a następnie (czerwiec 2011) mój kolejny pomysł - Palestyna na, mam cichą nadzieję, choćby jedną bramkę i poprawienie sobie nastroju przed laniem od Francji (trzy dni później) i Niemiec (po wakacjach).

 

17.11.2010 r., Poznań, Polska - WKS 0:5 (0:3)

 

P. Leciejewski 6.1 - S. Boenisch 5.0, M. Arboleda 5.7 (67' Hernani 6.5), D. Perquis 5.7 (46' M. Siebert 5.8), A. Stulin 5.8 (46' M. Bemben 5.7) - Roger 5.7, K. Warzycha 5.9, L. Obraniak 5.3, S. Tyrała 5. (46' A. Surgota 6.7), S. Tyrała 5.8 (46' M. Piossek 5.4) - V. Sotirović 5.7 (46' E. Olisadebe 6.0)

Odnośnik do komentarza

Na październikowe mecze z Niemcami i Islandią powołałem taką samą kadrę jak na mecze rozegrane we wrześniu. W międzyczasie polski paszport odebrał Ivan Udarević (Chorwacja, 25, O S). Nawet nie jest najgorszy, ale na środku defensywy mamy akurat największą konkurencję. Na mecz z Niemcami (u siebie) wystawiłem taki skład (dalej ofensywne 4-2-2-2, a co!) :

Alex - Boenisch, Perquis, Szukala, Edson - Szlykowicz, Polanski - Willian, Obraniak - Smolarek, Pedro Ivo.

Nie mógl grać zawieszony Hernani. W kiepskiej kondycji na zgrupowanie przyjechali za to Larentowicz i Roger. Ten drugi usiadł jednak na ławce.

 

Tym razem mogę być dumny z moich 'Orłów'. Oczywiście nie wygraliśmy, ale zagraliśmy w mojej ocenie świetny mecz. W pierwszej połowie byliśmy jeszcze trochę wystraszeni, ale zwarci w defensywie. Niestety dwa indywidualne błędy stoperów pozwoliły rywalom wbić dwa gole. Oprócz tego Niemcy nie stworzyli sobie klarownych okazji. W drugiej połowie zaatakowaliśmy i muszę napisać, że byliśmy blisko. Mieliśmy okazję, ale też problem ze skutecznością. W 79 minucie Polanski przestrzelił rzut karny! Jedenastkę podyktowano za brutalny faul na wprowadzonym w przerwie Rogerze. Nasz skrzydłowy musiał po tym wejściu opuścić plac gry. Na otarcie łez strzeliliśmy gola w 90 minucie. Kapitalną akcję przeprowadzili Obraniak ze Smolarekiem, gola zdobył ten pierwszy. Idziemy (chyba) w dobrym kierunku., Wciąz mam niezgrany, młody i niedoświadczony zespół.

 

Polska - Niemcy 1-2 (Obraniak 90', Polanski n/k 79' / Stahl 31', Heidenreich 38')

Alex - Boenisch, Perquis, Szukala, Edson - Szlykowicz (45' Roger (77' Mauricinho)), Polanski (90' Khazu) - Willian, Obraniak - Smolarek, Pedro Ivo

Odnośnik do komentarza

No to teraz mogę opisać wreszcie mecz Luksemburgiem (3 razy się przymierzałem i zawsze coś albo z prądem albo crash) :P

 

--------

 

7-9-2019

Arena Kielce, Kielce

Polska Luksemburg 3-0

1-0 Talles Cunha ('8)

2-0 Talles Cunha ('13)

3-0 Kamil Glik ('29)

MoM: Piossek

 

Leciejewski 7.1 - Siebert 7.6, Beto 7.8, Glik 8.1, Kolodzieczak 7.0 (' 62 Kittel 6.1) - Matuschyk 7.1, Piossek 8.9 ('62 Krysiński 6.7), Bruno Pinheiro 6.9 - Talles Cunha 8.8 ('62 Gardawski 6.4), Kmiecik 7.0, Sikorski 6.8

 

Miałem obawy przed meczem. Mój najepszy napastnik (Talles Cunha) miał problemy ze zdrowiem i wiedziałem że nie będę mógł skorzystać z jego usług w przekroju 90 minut. Na szczęście były już legionista nie kazał długo czekać na bramki. Po meczu okazało się że Kolodzieczak, a także rezerwowy Rodrigo muszą wyjechać z zgrupowania. Zastąpili ich Alan Stulin i Sebastian Tyrała

Odnośnik do komentarza

Na mecz z Islandią nie wystawiłem najbardziej optymalnego składu. W kiepskiej kondycji byli Perquis i Smolarek, wolałem nie ryzykować ich zdrowia przy pięciostopniowym mrozie. Ebi usiadł na ławce. Skład na Islandię :

Alex - Lenartowicz, Hernani, Szukala, Edson - Szlykowicz, Polanski - Willian, Obraniak - Mauricinho, Pedro Ivo.

 

Posadzenie Ebiego na ławce było chyba jednak błędem. W pierwszej połowie nie graliśmy absolutnie nic. Gospodarze zdecydowanie przeważali, ale na szczęście strzelili tylko jednego gola (Gudjohnsen). W przerwie oczywiście wpuściłem Smolarka co zdecydowanie usprawniło naszą gre. Przejęliśmy inicjatywę i zaatakowaliśmy, ale niestety byliśmy nieskuteczni. Nie wykorzystaliśmy żadnej ze stworzonych sytuacji (w ostatniej doliczonej minucie Ebi nie trafił do pustej bramki) i przegraliśmy kolejny mecz. Po trzech kolejkach chyba pożegnaliśmy się z szansami na awans. Awans, który i tak byłby cudem.

 

Islandia - Polska 1-0 (Gudjohnsen 35')

Alex - Lenartowicz, Hernani, Szukala, Edson - Szlykowicz, Polanski - Willian, Obraniak - Mauricinho (45' Smolarek), Pedro Ivo (66' Gruszcynski)

Odnośnik do komentarza

Bardzo interesujący projekt. Osobiście nie wierzę w jego powodzenie, gdyż gra bardzo rzadko generuje w klubach zagranicznych polaków z wysokimi umiejętnościami i reprezentacja z biegiem lat staje się co raz słabsza. W ciągu moich wieloletnich rozgrywek tylko kilka razy spotkałem się z polskimi newgenami z umiejętnościami godnymi najlepszych klubów świata. Najlepiej wspominam niejakiego Bednarka wygenerowanego podczas gry w FM08 w moim WHU około 2011 roku. Po dwóch latach był już jednym z najlepszym zawodników w Premier League :) Życzę Wam jak najwięcej takich newgenów oczywiście z podwójnym obywatelstwem ;)

 

:kutgw:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...