Skocz do zawartości

Wyzwanie CMF #1: Armia Zaciężna


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

Na dwa ostatnie eliminacyjne powołałem jedynie 23-osobowy skład przetrzebiony kontuzjami (Stulin, Peters, Kosanovic) i zawieszeniem (Matuszczyk dostał dodatkowe dwa mecze kary) skład. Był też pozytyw. Obywatelstwo dostał Mauricio Quinones; SC, 27l., 15/2@U21 Urugwaju (Urugwaj, Lech). W kadrze zajął miejsce Kuklisa i najprawdopodobniej wskoczy do pierwszej jedenastki kosztem Lukaca. Tym samym klub z Poznania ma już w kadrze trzech napastników. Dostałem też dwa zaproszenia na mecze towarzyskie, 13.11.2021 z Rosją i 17.11.2021 z Litwą. Oba przyjąłem.

 

Eliminacje do MŚ 2022, 09.10.2021

Drużyna - Farbowane lisy 1:0

 

 

2sbsoip.png

 

 

Z Austrią znowu zabrakło Matuszczyka i nasza gra kompletnie leżała. Salomon z Quinonesem nie potrafili utrzymać gry i nadal nie strzeliliśmy bramki. Może z Andorą uratujemy honor.

 

Eliminacje do MŚ 2022, 13.10.2021

Andora - Farbowane lisy 1:3

 

 

2n0sifa.jpg

 

 

W końcu dobry mecz. Na początku gra się trochę nie kleiła, bo Salamon był zmęczony i siedział na ławce. Dodatkowo Andorczykowi wyszedł strzał życia i było 1:1. Hattrick Kouakou to praktycznie tylko jego zasługa. Szczególnie ostatnia bramka strzelona w 90. minucie po tym jak Andorski bramkarz poszedł w nasze pole karne na rzut rożny. Sytuacja w grupie widoczna na skrinie. W rankingu FIFA spadliśmy na 71. miejsce.

Odnośnik do komentarza

W meczu z Liechtensteinem nie mogłem skorzystać z zawieszonych Perquisa, Obraniaka i Polanskiego oraz kontuzjowanych Williana i Kalinskiego. Skład wyglądał następująco :

Alex - Boenisch, Grabinski, Hernani, Edson - Melikson, Szlykowicz - Wondolowski, Roger - Smolarek, Gruszcynski.

 

Goście z Alp postawili o wiele trudniejsze warunki doi gry niż Kazachowie, no ale w końcu do tego meczu podchodzili mając dwa punkty więcej od nas. Na własnym boisku jednak musieliśmy z nimi wygrać i zrobiliśmy to. Bohaterem pierwszej połowy został Maor Melikson, który strzelił dwie bramki. Obie z narożnika pola karnego. W drugiej połowie atakowaliśmy z mniejszym zaangażowaniem za co zostaliśmy pokarani. W 62 minucie ładną akcje rywali na gola zamienił Thomas. Po stracie gola kontaktowego ponownie zaatakowaliśmy. Trzeciego gola doczekaliśmy się dopiero w doliczonym czasie gry. Rewelacyjny Luan popisał się genialnym podaniem za linię defensywy do wprowadzonego chwilę wcześniej Jutkiewicza, który podobnie jak Luan potrafił strzelić gola w debiucie!

 

Polska - Liechtenstein 3-1 (Melikson 12' 43', Jutkiewicz 90' / Thomas 62')

Alex - Boenisch, Grabinski, Hernani, Edson - Melikson, Szlykowicz (67' Luan) - Wondolowski, Roger - Smolarek (87' Jutkiewicz), Gruszcynski (67' Pedro Ivo)

 

Uups, z rozpędu Perquisa napisałem. Grał Cristian Grabinski. :P

Odnośnik do komentarza

Podczas opisywania tej kariery nie wspominałem o rankingu FIFA, czas to zmienić. W sierpniu 2009 doznaliśmy awansu z 72 na 63 pozycję w owym rankingu :) W tym samym miesiącu polski paszport odebrał Sasa Bogunović (Serbia, 26, OP/N S) z Widzewa. Sasa może być wzmocnieniem tej drużyny. Dostał powołanie na eliminacyjne mecze z Niemcami i Islandią kosztem młodego Jutkiewicza. Nie mogłem powołać kontuzjowanego (zerwane ścięgno podkolanowe) Pedro Ivo, w jego miejsce do kadry wrócił Sotirović.Skład na wyjazdowy mecz z wicemistrzami Europy Niemcami :

Alex - Larentowicz, Perquis, Hernani, Boenisch - Polanski, Obraniak - Willian - Smolarek, Roger - Gruszcynski.

Defensywne 4-5-1, grać nie mógł tylko zawieszony Edson.

 

Wszyscy obawiali się kompromitacji i pogromy. Zaczęło się zgodnie z tymi obawami, bo już w 3 minucie Scholz otworzył wynik meczu. Otworzył go i zamknął jednocześnie. W dalszej części spotkania podjęliśmy z Niemcami twardą i momentami wyrównaną walkę. Wynik 1-0 był zasłużony, ale na wyższą porażkę sobie na pewno nie zasłużylibyśmy. Bardzo dobry mecz moich Orłów,tfu, Lisów :D Oby tak dalej!

 

5.9.2009

Niemcy - Polska 1-0 (Scholz 3')

Alex - Larentowicz, Perquis, Hernani, Boenisch - Polanski, Obraniak - Willian - Smolarek, Roger (83' Melikson) - Gruszcynski (73' Sotirović)

Odnośnik do komentarza

Eliminacje MŚ [3/10]

 

Cypr - Polska 1:2 (Sotirović, Smolarek)

 

Gaglewski - Boenisch, Perquis, Glik, Stulin - Matuszczyk, Roger, Sarota - Nwaogu, Sotirović, Jutkiewicz

 

Przeszedłem znowu na 4-3-3, a to dlatego, że mam trzech świetnych napastników, gotowych do gry oraz to, że gram z Cyprem... czyli jak nie z nimi, to z kim? Niestety kontuzji doznał Nwaogu w 37 minucie, ale zmienił go Smolarek. Na prowadzenie wyprowadził nas Sotirović, po zmianie stron Cypryjczycy doszli do głosu i wyrównali. Kilka minut później myślałem, że coś rozwalę... drugą żółtą dostał Boenisch i musieliśmy grać w 10. Całe szczęście dwie minuty później Cypryjczycy zachowali się fair i do szatni udał się też ich zawodnik. Było nerwowo, ale na 10 minut przed końcem gola głową strzelił Smolarek. Wygrana!

 

Belgia lideruje po 3 kolejkach z kompletem zwycięstw, my, Portugalia i Szwecja mamy po 6 punktów. Cypr i Andora po 0.

Odnośnik do komentarza

Towarzyski, 13.11.2021

Sbornaja - Farbowane lisy 2:0

 

 

5z4a3c.jpg

 

 

Mecz bez historii. Graliśmy tak jak poprzednio, czyli rozsądnie w obronie i bez pomysłu w ataku. Dał się odczuć brak Quinonesa, bo nie mieliśmy żadnego oprócz Salomona kreatywnego gracza z przodu. Trochę pogrzebałem w taktyce i mam nadzieję, że z Litwą będzie lepszy wynik. Chociaż 0:2 z Rosją też jest nie najgorsze, bo jest to drużyna, która zakwalifikowała się do MŚ z pierwszego miejsca w grupie wyprzedzając m.in. Niemców (!).

 

Towarzyski, 17.11.2021

Litwa - Farbowane lisy 3:0

 

 

2nl7b48.jpg

 

 

Beznadziejny mecz. Do przerwy jeszcze jako tako to wyglądało, przed drugą połową powiedziałem chłopakom, żeby walczyli... Najpierw głupia bramka Nikao (graliśmy na śniegu), a potem chcieliśmy odrabiać, poszły dwie kontry i skończyło się 3:0. W tym wszystkim najgorsze jest to, że my nie strzelamy bramek. Myślałem, że najlepszy strzelec Ekstraklasy i doświadczony Diaz będą groźni w ataku, ale jak się okazuje to wystarcza tylko na Andorę.

 

 

W rankingu FIFA awansowaliśmy na 68. pozycję.

Odnośnik do komentarza

Towarzyski, 04.06.2022

Harimau Mauda - Farbowane lisy 2:2

 

 

2qsv01w.jpg

 

 

Gra na pewno lepsza niż wynik. Niestety w bramce nie mógł zagrać Leszczynski, a zastąpił go zawodnik rezerw trzecioligowej szwedzkiej drużyny... Bramki znowu strzelał tylko Kouakou, jedyny piłkarz, któremu się to udało od kiedy prowadzę reprezentację. Wygenerował się jeszcze jeden kandydat do kadry, Fabiano Chrapek "Cuca"; AM/FRC, 15l., n/a (Brazylia, Atletico Mineiro), jednak on też na razie nie chce grać w naszej reprezentacji.

Odnośnik do komentarza

11-09-2019 kwalifikacje do ME gr.d

stadion Lokomotiw, Moskwa

Rosja - Polska 3-1 (1-1)

0-1 Sikorski '36

1-1 Dżagoev '44

2-1 Sigali '56

3-1 Gabulov '73

 

Leciejewski 6.9 - Siebert 5.6, Beto 6.3, Glik 5.2, Stulin 6.0, Matuschyk 6.7, Piossek 6.7, Bruno Pinheiro 6.5 ('57 Szwed 6.3) - Talles Cunha 6.8, Kmiecik 5.8 ('57 Blacha 6.7), Sikorski 7.2 ('57 Gardawski 6.0)

 

W tm meczu faworytem była Rosja. Wypełniona dobrymi obcokrajowcami reprezentacja Sbornej mocno się zdziwiła naszym dobrym początkiem. Dopiero bramka Sikorskiego wyprowadziła Rosjan z marazmu. Niestety nasi przeciwnicy zaczęli grać bardzo dobrze, czego wynikiem są trzy bramki.

 

| Poz | Inf | Zespół | | M | Z | R | P | ZdG | StG | R.B. | Pkt |

| ---------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 1. | Aw | Rosja | | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 3 | +11 | 16 |

| ---------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 2. | | Polska | | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 8 | +3 | 11 |

| ---------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 3. | | Szkocja | | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 4 | +4 | 8 |

| ---------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 4. | | Czarnogóra | | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 7 |

| ---------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 5. | | Luksemburg | | 7 | 1 | 0 | 6 | 7 | 21 | -14 | 3 |

 

Odnośnik do komentarza

12-10-2019, mecz towarzyski

Stadion śląski, Chorzów

Polska - Uzbekistan 3-2

1-0 Piossek '33

2-0 Szwed '51

3-0 Piossek '66

n.rz.kar Ahmedov '76

3-1 Qobilov '76

3-2 Qobilov '81

 

Kasprzik 6.8 - Tadrowski 7.2 ('76 Siebert -), Beto 7.0 ('76 Glik-), Bekas 6.7, Kolodzieczak 7.6 ('66 Stulin 6.3) - Matuschyk (k) 6.9, Piossek 9.3, Bruno Pinheiro 6.1 ('51 Krysiński 6.2) , Sikorski 6.8, Talles Cunha ('66 Kmiecik 6.2), Szwed 7.3 ('51 Gardawski 6.7)

 

MoM: Piossek

 

Na mecz z Uzbekistanem postanowiłem zluzować paru podstawowych graczy. Fenomenalnie zagrał Marcus Piossek, który udowadnia że nie musi odejść z kadry po wywaleniu aktualnego menedżera kadry.

Odnośnik do komentarza

Skład na Islandię :

Alex – Fabinho, Perquis, Hernani, Edson – Szlykowicz, Marlon – Willian, Roger – Smolarek, Gruszcynski.

 

Mecz zaczęliśmy bardzo niemrawo i apatycznie. Z letargu wyrwał nas gol dla gości, którego z rzutu karnego zdobył Gardarsson. W ostatnim kwadransie pierwszej połowy zaatakowaliśmy, ale bez skutku. W drugiej połowie już absolutnie dominowaliśmy na placu gry co rusz stwarzając sobie okazje strzeleckie. Zwycięstwo zapewniły nam dwa gole Rogera, przy których nasz skrzydłowy popisał się niemałymi możliwościami. Drugiego gola strzelił jednak już w doliczonym czasie gry! Emocji było więc sporo.

 

9.9.2009

Polska – Islandia 2-1 (Roger 50’ 90’/ Gardarsson kar 27’)

Alex – Fabinho, Perquis, Hernani, Edson – Szlykowicz (45’ Obraniak), Marlon (6’ Kalinski) – Willian, Roger – Smolarek, Gruszcynski (64’ Sotirović)

 

Kazachstan – Liechtenstein 3-1

Niemcy – Norwegia 0-0

Odnośnik do komentarza

http://i53.tinypic.com/28k6oty.jpg BTW - takie coś mi wyskoczyło , oczywiście nie wystawie go

 

Za kontuzjowanego Szweda na mecz z Czarnogórą został powołany 19-letni napastnik Paweł Bartkowiak z Schalke.

 

12-10-2019, eliminacje do ME, gr.D Stadion śląski, Chorzów

Polska - Czarnogóra 1-1 (1-0)

1-0 Talles Cunha '40

1-1 Petrovic '60

 

Gaglewski 6.8 - Siebert 7.2, Beto 6.8, Glik 7.1, Kolodzieczak 7.0 ('72 Stulin 6.8), Matuschyk (k) 7.0, Piossek 6.8 ( '56 Krysiński 6.8), Bruno Pinheiro 6.9 ('56 Woźniak 6.8), Kmiecik 6.5, Talles Cunha 7.2, Sikorski 6.7

 

Na Hampden Park w Glasgow Rosja wygrywa ze Szkocją 2-0. Oznacza to że prowadzona przeze mnie reprezentacja awansuję do Euro 2020.

Odnośnik do komentarza

No no brawo Keith Flint, Farbowane Lisy jadą na mistrzostwa :)

 

We wrześniu 2009 polski paszport odebrał Walerij Sokolenko (Ukraina, 27, O PL) z Polonii Bytom. Walerij to całkiem solidny piłkarz, ale jego szanse na grę w naszej kadrze oceniam jako małe. Na mecze z Norwegią i Kazachstanem powołałem taki sam skład co ostatnio. Wciąż kontuzjowany był Pedro Ivo. W rankingu FIFA utrzymaliśmy 63 miejsce.

 

Skład na mecz z Norwegią :

Alex - Larentowicz, Perquis, Hernani, Edson - Polanski, Marlon - Obraniak - Smolarek, Roger - Gruszcynski. Defensywna taktyka, która zdała egzamin w meczu z Niemcami.

 

Mecz zaczął się dla nas wyśmienicie. Już w 6 minucie szybki kontratak na bramkę zamienił Smolarek. Po strzelonym golu niestety cofnęliśmy się i pozwoliliśmy rywalom nałożyć swój styl gry. Ataki gospodarzy przed przerwą przyniosły im tylko jednego gola, którego strzelił niesamowity Carew. Potężny napastnik w 52 minucie strzelił swojego drugiego gola wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Niespodziewanie po strzeleniu drugiego gola Norwedzy odpuścili co my skrzętnie wykorzystaliśmy. W 60 minucie gola z rzutu karnego strzelił Obraniak. Jedenastkę efektowną indywidualna akcję wypracował rezerwowy Bogunović. Niestety nie udało się nam dowieźć remisu do końca. W 80 minucie decydującego gola po kapitalnej akcji zdobył Fredheim Holm. Walczyliśmy dzielnie.

 

10.10.2009

Norwegia - Polska 3-2 (Carew 36' 52', Fredheim Holm 80' / Smolarek 6', Obraniak kar 60')

Alex - Larentowicz, Perquis, Hernani, Edson - Polanski (71' Kalinski), Marlon - Obraniak - Smolarek (53' Willian), Roger (29' Bogunović) - Gruszcynski

Odnośnik do komentarza

Eliminacje kończyliśmy meczem wyjazdowym z Kazachstanem. Po 24 minutach prowadziliśmy 0-2 po golach Obraniaka i Smolarka i kontrolowaliśmy grę. Wynik ten utrzymał się do przerwy. Niestety w drugiej połowie troche odpuściliśmy co zaowocowało golem kontaktowym Głuszki i kolejnymi okazjami dla rywali. W 90 minucie po rzucie rożnym gola strzelił Melikson, ale nie zakończyło to jeszcze wszystkich emocji w tym meczu. Ambitni Kazachowie pokusili się jeszcze kolejnego gola, a chwilę później mogli nawet wyrównać. Alex na szczęście obronił groźny strzał Finonczenki.

 

14.10.2009

Kazachstan - Polska 2-3 (Głuszko 57', Kirow 90' / Obraniak 11', Smolarek 24', Melikson 90')

Alex - Boenisch, Perquis, Grabinski, Edson - Obraniak, Polanski - Willian (68' Wondolowski), Roger (55' Melikson) - Smolarek, Sotirović (68' Gruszcynski)

 

Niemcy - Islandia 3-1

Norwegia - Liechtenstein 1-0

 

Eliminacje zakończyliśmy na trzecim miejscu za Niemcami i Norwegią, a przed Liechtensteinem, Islandią i Kazachstanem. Teraz już tylko mecze towarzyskie przed EURO 2012. Kolejny raz zawiódł Sotirović, którego chyba trzeba odstawić.

Odnośnik do komentarza

Po beznadziejnych wynikach poszedłem szukać pomocy u prezesa PZPN, czyli Jana Tomaszewskiego. Tłumaczyłem, że muszę mieć większe wsparcie w wyszukiwaniu zawodników mogących grać w kadrze. Ten w charakterystycznym dla siebie stylu odpowiedział: "Masz rację Piotrek! Czekaj, my coś zorganizujemy. Pomożemy ci znaleźć tego twojego Murzyna z Mongolii!". Na zorganizowanej przez PZPN konferencji gdzie wśród zaproszonych mediów znalazły się Fakt, Super Express, Nasz Dziennik, Piłka Nożna oraz Superstacja zadeklarował: "Przy obecnie osiąganych przez naszą reprezentację wynikach postanowiłem wspaniałomyślnie przekazać 1/100 mojej miesięcznej pensji na scouting obejmujący swoim zasięgiem cały globus! Chciałbym również powiedzieć, że Grzesiek Lato to burak, a Zbyszek Boniek może mnie pocałować w dupę! Dziękuję, dobranoc państwu.".

(niestety się złamałem i postanowiłem użycia FM Scouta do wyszukiwania zawodników, ale dzięki temu na pozycję bramkarza mam już trzech Farbowanych lisów!)

 

Na zgrupowaniu przed meczem sparingowym z Islandią pojawiło się kilka nowych twarzy, a byli to:

Jakub Chrostowski; Gk, 30l., n/a (Australia, Newcastle Jets)

Marcin Kaminski; DC, 30l., 13/1@U21 Polski (Rumunia, Konyaspor)

Mariusz Mikoda; DL, 29l., 9/0@U21 Polski (Rosja, Tours FC)

Mateusz Siebert; DC, 33l., 2/0 (Francja, FC Metz)

Andy Surgota; D/DM/MC, 32l., n/a (Niemcy, Chojniczanka)

Jerzy Bronowicki; DM/MC, 28l., n/a (Szwecja, Polkowice)

Pape Faty; MC, 21l., n/a (Senegal, Flota)

Marcus Piossek; DM/M/AMRC, 33l., 3/0@U21 Polski (Niemcy, Furth)

Mateusz Puchalski; M/AM/FRLC, 28l., 2/1@U21 Polski (Niemcy, Bełchatów)

Bartosz Pietrzak; M/AM/FC, 25l., 2/0@U21 Polski (Australia, Newcastle Jets)

Pawel Wojciechowski; M/AM/FLC, 32l., 1/0@U21 Polski (Holandia, Aab)

 

Towarzyski, 10.08.2022

Farbowane lisy - Strákarnir okkar 0:1

 

 

2mhakw8.jpg

 

 

I znowu gra nie aż taka zła jakby na to wskazywał wynik. Gol padł po nieporozumieniu bramkarza i obrońcy. W ataku nadal trzeba będzie szukać jakiś rozwiązań. Chyba trochę przyspieszę grę.

Odnośnik do komentarza

Rok 2009 kończyliśmy dwoma meczami towarzyskimi. U siebie z Republiką Zielonego Przylądka i na wyjeździe z mistrzami Europy Hiszpanią. Do kadry powrócił zdrowy już Pedro Ivo, a pożegnał się z nią tak jak pisałem Sotirović. Jedenastka na mecz z RZP :

 

Alex – Fabinho, Szukala, Koscielny, Boenisch – Obraniak, Marlon – Willian, Roger – Smolarek, Gruszcynski.

 

Mecz z przybyszami z Afryki należał do tych miłych i przyjemnych. Defensywa rywali grała katastrofalnie więc nawet nie musieliśmy się wysilać. W ósmej minucie po świetnym podaniu Williana pierwszego gola strzelił Gruszcynski. Chwilę później nasz snajper strzelił drugiego gola po asyście obrońcy rywali. W 18 minucie na 3-0 podwyższył inny afrykański defensor. Mając trzybramkowe prowadzenie trochę zwolniliśmy. Do przerwy mimo kilku okazji z naszej strony utrzymał się wynik 3-0. W drugiej połowie nadal zdecydowanie przeważaliśmy, ale strzeliliśmy już tylko jednego gola. W 55 minucie po rzucie rożnym premierową bramkę w kadrze zdobył Khazu. Niestety znów nie udało nam się zagrać na zero z tyłu. W 84 minucie pięknego gola z dystansu zdobył Dady. Wcześniej rywale zmarnowali rzut karny.

 

14.11

Polska – Republika Zielonego Przylądka 4-1 (Gruszcynski 8’ 13’, Ivo Filipe sam 18’, Khazu 55’ / Dady 84’, Mario n/k 70’)

Alex (60’ Willian) – Fabinho, Szukala, Koscielny, Boenisch – Obraniak (60’ Szlykowicz), Marlon(45’ Khazu) – Willian, Roger (45’ Andreasik) – Smolarek, Gruszcynski

Odnośnik do komentarza

Na mecz z Hiszpanią nie mogłem wystawić optymalnego składu. Mocno zmęczeni Obraniak i Smolarek usiedli na ławce. Dwójkę pivotów stworzyli młodzi i niedoświadczeni Marlon i Khazu. Jedenastka na wyjazdowy mecz z Hiszpanią :

Alex – Larentowicz, Perquis, Hernani, Edson – Marlon, Khazu – Polanski – Willian, Roger – Gruszcynski.

 

Już w ósmej minucie mistrzowie kontynentu wyszli na prowadzenie po golu Davida Villi. W tym momencie wszyscy pewnie spodziewali się naszego pogromu, ale nic takiego nie miało miejsca. Podjęliśmy z gospodarzami twarda męską walkę i już po dziesięciu minutach doprowadziliśmy do remisu. Gruszcynski skutecznie dobił obroniony strzał Williana. W dalszej części meczu rywale mocno naciskali, ale my nie pękaliśmy. Graliśmy świetnie w defensywie oraz potrafiliśmy kilka razy groźnie skontrować. Byłem zachwycony. Niestety nie udało się dowieźć remisu. W doliczonym czasie gry Perquis pechowo umieścił piłkę w naszej bramce… Byliśmy blisko.

 

18.11.2009

Hiszpania – Polska 2-1 (Villa 8’, Perquis sam 90’/ Gruszcynski 18’)

Alex – Larentowicz, Perquis, Hernani, Edson (73’ Koscielny) – Marlon (73’ Kalinski), Khazu (45’ Boenisch) – Polanski (45’ Obraniak) – Willian, Roger (45’ Smolarek) – Gruszcynski

 

Bilans meczów 2009 roku : 6-1-3. Kroczymy dobrą drogą. Wygraliśmy wszystkie mecze, w których byliśmy faworytami. Potrafiliśmy nawiązać momentami wyrównaną walkę z finalistami Euro 2008.

Odnośnik do komentarza

(niestety się złamałem i postanowiłem użycia FM Scouta do wyszukiwania zawodników, ale dzięki temu na pozycję bramkarza mam już trzech Farbowanych lisów!)

 

Czemu niestety - ja korzystam ze skauta praktycznie od początku, jak się zorientowałem, że ekran Player Search pomija takie tuzy jak Imeh :keke:

 

Oczywiście usunąłem z widoku kolumny CA/PA, za to ładnie sortuje po obu obywatelstwach i można łatwiej polować na nasze Lisy :]

Odnośnik do komentarza

Wersja gry: FM 2011 (11.0.3)

Baza danych: duża; wczytane ligi - wszystkie poziomy z: Anglia, Australia, Dania, Finlandia, Hiszpania, Indie, Irlandia, Irlandia Północna, Islandia, Izrael, Malezja, Norwegia, Peru, Polska, RPA, Szwecja, USA, Walia (11.0.3) + Bomboniera

Data rozpoczęcia gry: luty 2010

Data rozpoczęcia wyzwania: 10.04.2024

 

 

Polska w rankingu FIFA znajduje się na 40. miejscu.

 

Sztab:

-Thomas Zdebel (GER/POL) asystent

-Kamil Glik (POL/GER) U21

-Ludovic Obraniak (POL/FRA) U19

-Manuel Arboleda (COL/POL) trener

-Sebastian Boenisch (GER/POL) trener

-Gregor Zieleznik (GER/POL) fizjoterapeuta

 

W tym roku czekają nas 2 sparingi zaaranżowane jeszcze przez poprzednika - w czerwcu z Farerami i w sierpniu z Armenią. We wrześniu ruszają eliminacje do MŚ. W grupie 1 oprócz nas są: Włochy, Serbia, Cypr, Albania i Azerbejdżan. Na szczęście w PZPN-ie króluje opcja realistyczna i wymagają jedynie uniknięcia kompromitacji :keke:

 

 

Pierwszy rzut na kadrę i załamka. Jest świetny GK i 2-3 dobrych graczy z pola, ale pierwsze przymiarki pokazują, że tylko bramkarz chce grać z orzełkiem na klacie.

Na szczęście do meczów eliminacyjnych jeszcze niemal pół roku, więc może ktoś dostanie paszport ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...