Skocz do zawartości

Zasady działu Opowiadania ver. 2.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za pochlebstwo, ale moim skromnym zdaniem bardziej na awans do wyższych sfer zasługuje opowiadanie "Kolejarze" autorstwa Icy' ego. Mój opek jest zdecydowanie drugi w kolejności do awansu.

Odnośnik do komentarza

Dawno nie odwiedzałem tego działu, ale coś się zmieniło? Bo dotychczas nigdzie, absolutnie nigdzie nie było napisane, że tylko opek z fabułą może się znaleźć w opowiadaniach.

 

Dokładnie. Nie widzę punktu, aby opek musiał być z fabułą, gdyby miał awansować do Opowiadań. Jednakże mówię, najpierw proponowałbym karierę "Kolejarze". Decyzja i tak należy do moderatorów.

Odnośnik do komentarza

4. Oprócz poprawności, tekst powinien także zainteresować czytelnika. Rozbudowana fabuła nie jest wymagana, lecz i meczowe sprawozdania nie mogą być tylko zbitką kilku krótkich zdań. Od autora opowiadania oczekujemy dużo więcej.

 

No to proponuję przeniesienie opków: "Kolejarze" i "Marsz ku zwycięstwu"

 

 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem "Opowiadania" powinny być oddzieleniem sprawozdań znakomitych od reszty, a nie dobrych od słabych. Należałoby promować tam teksty znacznie wybijające się ponad przeciętność. Jeśli popatrzeć jednak na wspomnianych tutaj "Kolejarzy", to błędy interpunkcyjne zdarzają się tam nazbyt często.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Kurdeee... dlaczego w opowiadanich nie można używac żadnych kolorów, zmienic czcionki, zmienić rozmiaru, wyśrodkowac ani nic ?! Przecież to jest bezsens. Forum jest zaopatrzone w dodatki a są one zabronione! przecież o wiele ladniej by to wygladało jakby mozna bylo uzywać tych dodatkow a nie wiem komu to przeszkadza... rozumiem zabronione wklejanie obrazkow bo moze opoznic dzialanie forum itp. No ale opowiadania piszą użytkownicy i są to ich tematy pisane przez nich samych czyli powinni miec mozliwość pisania wg. swojego stylu...

Odnośnik do komentarza

osobiście ja chcialem zrobić o kilka size mniejsze literki, a kolory dobrane były dobrze i wszystko wyglądało świetnie a po edytowaniu jakiegos moda, wszystko straciło blask i wygląda jak nie wiem co... Ja osobiście nie nawidze pisać na "czarno-biało" i mi takie cos sie nie podoba to powiniennem miec mozliwość pisania w SWOIM temacie po swojemu. Nie każdy musi to czytać jak mu sie kolor nie podoba.

Odnośnik do komentarza

osobiście ja chcialem zrobić o kilka size mniejsze literki, a kolory dobrane były dobrze i wszystko wyglądało świetnie a po edytowaniu jakiegos moda, wszystko straciło blask i wygląda jak nie wiem co... Ja osobiście nie nawidze pisać na "czarno-biało" i mi takie cos sie nie podoba to powiniennem miec mozliwość pisania w SWOIM temacie po swojemu. Nie każdy musi to czytać jak mu sie kolor nie podoba.

Twój temat, ale nie Twoje forum. Wyobraź sobie, drogi Czikito, że nie wszyscy lubią różowe nagłówki pisane czcionką Comic Sans.

Odnośnik do komentarza

osobiście ja chcialem zrobić o kilka size mniejsze literki, a kolory dobrane były dobrze i wszystko wyglądało świetnie a po edytowaniu jakiegos moda, wszystko straciło blask i wygląda jak nie wiem co... Ja osobiście nie nawidze pisać na "czarno-biało" i mi takie cos sie nie podoba to powiniennem miec mozliwość pisania w SWOIM temacie po swojemu. Nie każdy musi to czytać jak mu sie kolor nie podoba.

Twój temat, ale nie Twoje forum. Wyobraź sobie, drogi Czikito, że nie wszyscy lubią różowe nagłówki pisane czcionką Comic Sans.

 

Tak, ale to moje opowiadanie pisanie moim stylem, dlatego jak mówie, gdy sie komuś niepodoba to nich nie czyta, ale ja chcę pisać swoje opowiadanie po swojemu.. nie może być wyjątku? Takie pisanie bez "dodatków" niestety ale nie zacheca mnie do pisania a jednak chciałbym spróbować

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...